ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairboost

Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

Blindfold είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=1573.msg47728#msg47728 date=1297499378]
σε μια ερευνα 3 ατομων(εμενα και δυο φιλων μου),ομοφωνα τα αποτελεσματα δειξανε οτι 50mg zinc και 50mg β6/24 h, βελτιωνουν την libido,οσοι εχετε αυτο το side effect απο χρηση φινα,ντουτα μπορειτε να δοκιμασετε ;) 8)

έχει και συνέχεια η ιστορία με τους τρεις φίλους; 8)
[/quote]
???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

boost είπε:
[quote author=Blindfold link=topic=1573.msg47737#msg47737 date=1297505655]
[quote author=kapamarou link=topic=1573.msg47728#msg47728 date=1297499378]
σε μια ερευνα 3 ατομων(εμενα και δυο φιλων μου),ομοφωνα τα αποτελεσματα δειξανε οτι 50mg zinc και 50mg β6/24 h, βελτιωνουν την libido,οσοι εχετε αυτο το side effect απο χρηση φινα,ντουτα μπορειτε να δοκιμασετε ;) 8)

έχει και συνέχεια η ιστορία με τους τρεις φίλους; 8)
[/quote]
???
[/quote]

brokeback mountain :D :D
 

loukas

Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

kapamarou είπε:
νομιζω τα παρεξηγειτε ολα :D :D ;D
η καλυτερη τροφη που ανεβαζει την λιμπιντο ειναι :grandpa: :grandpa: το κρασι το βαρελισιο 7SFGSFG 7SFGSFG διαφορετικο νιμου ::) ::) συνεχεια 7SFGSFG 7SFGSFG και γεματη ευρο η τσεπη :worshipper :worshipper :worshipper και μετα δωστε μου μια καρτελα προσκαρ τη μερα και πειτε μετα οτι δεν μπορω :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

tatini

New Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

loukas alcoholic είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=1573.msg47760#msg47760 date=1297523506]
νομιζω τα παρεξηγειτε ολα :D :D ;D
η καλυτερη τροφη που ανεβαζει την λιμπιντο ειναι :grandpa: :grandpa: το κρασι το βαρελισιο 7SFGSFG 7SFGSFG διαφορετικο νιμου ::) ::) συνεχεια 7SFGSFG 7SFGSFG και γεματη ευρο η τσεπη :worshipper :worshipper :worshipper και μετα δωστε μου μια καρτελα προσκαρ τη μερα και πειτε μετα οτι δεν μπορω :D :D :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]


:worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper



Όχι πείτε μου... είναι ή δεν είναι ΘΕΟΣ;
 

Joda

Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

η καλυτερη τροφη που ανεβαζει την λιμπιντο ειναι :grandpa: :grandpa: το κρασι το βαρελισιο 7SFGSFG 7SFGSFG διαφορετικο νιμου ::) ::) συνεχεια 7SFGSFG 7SFGSFG και γεματη ευρο η τσεπη :worshipper :worshipper :worshipper και μετα δωστε μου μια καρτελα προσκαρ τη μερα και πειτε μετα οτι δεν μπορω :D :D :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]

αυτο ειναι αποδειξη οτι οντως οι ανθρωποι επηρεαζονται ψυχοσωματικα :D
 

Hairboost

Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

περα απτην πλακα πιστευω οτι το βαρελισιο κρασι ανεβαζει την λιμπιντο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

badday

New Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

louka εχω γινει φαν σου!! :worshipper Περιμενω το καθε νεο σου μηνυμα με αγωνια να ξερεις :)
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

Ρε συ Λουκα ,ρε φιλαρακι τι μου κανες τι μου κανες ::),τις προαλες ταραξα το κρασι σε μια ταβερνουλα με ζωντανη μουσικη ,μαμω τα κεφια μιλαμε ρε φιλε τη μια στο δεξι την αλλη στο αριστερο :-*,ολα καλα ρε φιλε μεχρι ....

Συμπερασμα με το κρασακι καλυτερο κεφι απο τι ουισκυ κτλ
και στα δυο ομως να υπαρχει μετρο διοτι στο τελος οσο κ να προσπαθειτε δεν προκειτε να τελειωσεετεεεεεε :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

απο περιεργεια ανεβασα τις 5 τελευταιες μερες σε 100mg zinc/24h και τα αποτελεσματα ειναι τα παρακατω :D :D
OR8IA MENOUN TA KLADIA LIVE
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

Το κακό kapamarou είναι ο ψευδάργυρος ανεβάζει τη λίμπιντο επειδή βάζει χέρι στα επίπεδα της τεστοστερόνης :(
Και ξέρεις τι σημαίνει αυτό ...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

tropheus είπε:
Το κακό kapamarou είναι ο ψευδάργυρος ανεβάζει τη λίμπιντο επειδή βάζει χέρι στα επίπεδα της τεστοστερόνης :(
Και ξέρεις τι σημαίνει αυτό ...
Ότι πρέπει να το κοψω σιγά σιγά :( :'(
κρίμα είχε πλακα :18m:
 

sovagg

New Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

kapamarou είπε:
απο περιεργεια ανεβασα τις 5 τελευταιες μερες σε 100mg zinc/24h και τα αποτελεσματα ειναι τα παρακατω :D :D
OR8IA MENOUN TA KLADIA LIVE

Καπαμαρου τοση διαφορα ειδες με τον ψευδαργυρο??Παιρνεις της SOLG@R??Δλδ απο αργινινη καλυτερα ψευδαργυρος???
 

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

έχετε κάνει κάποιο συνδυασμό από τροφές για περισσότερη λίμπιντο???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

Καπαμαρου τοση διαφορα ειδες με τον ψευδαργυρο??Παιρνεις της SOLG@R??Δλδ απο αργινινη καλυτερα ψευδαργυρος???
πολυ,οταν ξεκινησα με εποιασε την δεκατη μερα με πολυ εκτοξευση,μετα τους δυο μηνες ομως αρχισαν να εξασθενουν σιγα σιγα τα αποτελεσματα του,της solgar ειναι αυτα που εχω,το κοβω προς το παρον,αλλα θα το εχω υποψιν στο μελλον ;)
με 500mg αργινινη δεν ειδα κατι,μαλλον ειναι μικρη ποσοτητα
 
Μπλουζα