Σχολιάστε εδω και κερδίστε !!rogaine foam_kirkland foam 3μηνη θεραπεια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jothess

Member
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΚΑΝΤΕ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ !
Διαγωνισμος www.goldhair.gr
3 τυχεροι-ες που θα κανουνε σχολιο στο διαγωνισμο μας θα κερδισουνε μια 3μηνη θεραπεια Rogaine Foam-Kirkland Foam!
Να σας υπενθυμισουμε οτι καλωντας στο 6973258205 ολα τα ΜΟΝΟ μελη του φορουμ θα εχουν ειδικες τιμες σε προιοντα μινοξιδιλης! Ο διαγωνισμος ληγει στις 10/6/2018,οι τυχεροι-ες θα ανακοινωθουνε στις 11/6/2018 στο φορουμ!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και κανένα toppik βάλε σε κλήρωση να το δοκιμάσουμε.
 

jothess

Member
καλησπερα θα βαλω στη επομενη κληρωση εν μιξ προιοντων οσο για τον τροπο κληρωσης θα ενημερωθειτε σχετικα οταν θα γινει
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν την στήνουμε την κληρωση λεω εγω να το δωσουμε στον Ανάργυρο γιατι θα μας φαει μεχρι να γινει η κληρώσεις κ αν δεν κερδισει ποιος τον ακούει ;;;;; Τουλαχιστον να ησυχάσουμε ! :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Δεν την στήνουμε την κληρωση λεω εγω να το δωσουμε στον Ανάργυρο γιατι θα μας φαει μεχρι να γινει η κληρώσεις κ αν δεν κερδισει ποιος τον ακούει ;;;;; Τουλαχιστον να ησυχάσουμε ! :p

χα χα χα χα .... και να κερδίσω εγώ ( που θα κερδίσω σίγουρα ) κάποιος άλλος θα τα πάρει , εγώ έχω σταματήσει να χρησιμοποιώ μινοξιδιλη !!!!
 

anargiros88

Well-Known Member
Εγώ αν κερδίσω θα τα πουλήσω σε καλύτερη τιμή με νέο νηματακι,αχχχαχαχαχααχ

Τι ειπες τωρα ρε μεγαλε.... δεν το ειχα σκεφτει .... ακυρο το προηγουμενο μνμ και εγω ετσι θα κανω , και αν κερδισει και ο john_john μαζι με μενα θα το δωσω 50% κατω απο την τιμη του Γιαννη ......
 
Μπλουζα