Συμβουλή για επιλογή γιατρού για μεταμόσχευση μαλλιών

Καλησπέρα σε όλους,

έχω αποφασίσει να προχωρήσει σε επέμβαση μεταμόσχευσης μαλλιών και αναζητώ τον καταλληλότερο γιατρό και μια αξιόπιστη κλινική. Μπορεί κανείς να μου δώσει κάποια συμβουλή;

Ευχαριστώ πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Νομίζω ότι η μόνη (σωστή) συμβουλή που μπορεί κάποιος να σου δώσει είναι να "διαβάσεις πολύ καλά το φόρουμ και ειδικότερα το τμήμα των μεταμοσχεύσεων και των αποτελεσμάτων. Τα συμπεράσματα και την απάντηση στο ερώτημά σου θα τα πάρεις πολύ σύντομα εάν το κάνεις αυτό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα φίλε Παύλε,
Ανέβασε κάποιες καθαρές φωτογραφίες να δούμε για να πάρεις και τις απαντήσεις σου.
Καλύτερα όμως θα τις έπαιρνες εάν έριχνες ένα διάβασμα στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων.
 

KolaTota

New Member
Θα πρότεινα μόνο να διαβάσω το φόρουμ και να δω τι λένε. Άκουσα doc.gulten πάνω από τα mega hairtrans που είναι αρκετά καλά.
 
Καλησπέρα φίλοι μου.
Όπως βλέπετε από τη φωτογραφία έχω απώλεια τριχών στο μπροστινό μέρος και στην κορυφή του κεφαλιού μου.
 

Συνημμένα

  • εγώ.png
    εγώ.png
    78.3 KB · Προβολές: 144

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καλησπέρα με την φωτο που ανεβασες δεν εισαι για μμ κατα την γνωμη μου για «lifting» στο hairline εισαι μονο και αυτο παλι ειναι υποκειμενικο...βαλε πιο κατατοπιστικες φωτογραφίες να βοηθηθεις θελεις μην ντρέπεσαι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα