Σκόλυμος

Ekteman

New Member
καλησπέρα παιδιά είχα να μπω πάνω απο χρόνο στο σαιτ..
αιτία που ξανα μπήκα ηταν ενα όνειρο που ειδα σημερα οτι ειχα ξανα μαλλιά σαν κάποτε..
λεω για να ριξω απο περιέργεια μια ματιά στο σαιτ μπας και βρέθηκε τιποτα καινούριο.. αλλά δυστυχώς απ οτι ειδα ακομα πειράματα γίνονται απο καπιους μπας και οι παρενέργειες άσχετων φαρμάκων ψιλόδιορθώσουν το πρόβλημα και αυτο προσωρινά οσο διαρκεί και η χρήση...

Εδώ και κανα 2 χρόνια περίπου μπορεί και παραπάνω εχω την πεποίθηση μεσω μιας αρχαίας πηγής απο τον Πλίνιο συγκεκριμένα οτι ο ασκολυμπρος ή σκολυμος λύνει το πρόβλημα οπως αναφέρει... νομίζω οτι ίσως το ειχα ξανα γράψει... το εχει ακούσει κανένας άλλος?/το εχει δοκιμάσει? μου φαίνεται περίεργο που ενώ κάποιοι έχουν ψαχτεί τόσο πολύ και έχουν δοκιμάσει ακόμα και τα πιο επικίνδυνα φάρμακα γιατί δεν έχουν μπει στη διαδικασία για κάτι που είναι πιο απλό αφενός και αφετέρου υπάρχει η πληροφορία οτι δουλεύει.. θα ρωτήσει κάποιος ενδεχομένως πως και δε το εχω δοκιμάσει εγώ...το εχω στο μυαλο μου αλλα δεν εχει προκύψει.. πλέον την έχω ψιλό αποδεχτεί και την κατάσταση και δεν σχολούμε τα εχω κουρεψει και κοντά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχεις μεγάλο πρόβλημα αραίωσης και δεν σε απασχολεί η οικονομικό το θέμα?
Τι ηλικία είσαι?
 

Ekteman

New Member
είμαι 33 αλλά μετά από 10 και βάλε χρόνια το έχω αποδεχτεί... τώρα αν βρεθεί κάτι που κάνει σίγουρα δουλειά, εννοείται ότι θα ήθελα πίσω τα χαμένα μου μαλλιά... για εμένα έχουν αραιώσει αρκετά.. γενικά δε θα έλεγες οτι είναι κάτι ακραίο.. για μένα όμως που είχα το πιο πυκνό μαλλί που υπήρχε έχει χαθεί πάρα πολύ πράμα... το θέμα του ποστ δεν έχει σκοπό να εστιάσει σε εμένα... αλλά να μας πει κάποιος αν έχει ακούσει ή δοκιμάσει το σκολυμο...
 

aeratos28

Just aeratos
Ε δοκίμασε τον σκολυμο ρε φίλε ,τι ψάχνεις κάτι άλλο αν έχει βγει?δοκίμασε το να σου φύγει και η απορία που έχεις αν κάνει η αν δεν κανει
 

Ekteman

New Member
δεν ψάχνω κατι αλλο μιας που εχω δει οτι γενικα οτι εχει δοκιμαστεί μεχρι τωρα ειναι παρηγοριά στον άρρωστο.. το ενα κατι κανει αλλα αμα το σταματησεις γυρνάς στα ιδια... το αλλο αμα το παρεις παιζει να εχεις παρενεργιες με λιγο καλυτερα αποτελέσματα... μεχρι και για κρεμμύδια που σκυλοβρομαγαν και δεν έφευγε η μπόχα με τπτ εχω διαβάσει και μου κανει εντύπωση πως κανενας δεν το εχει δοκιμάσει.. εδω στην αθηνα ειναι λιγο δυσκολο να βρεις σκολυμο.. αλλα γενικα εγω δεν εχω αυτην "εμμονή" για να πω οτι θα κανω οτι γίνεται για να βγαλω 5 τρίχες... αν μου δωθει η ευκαιρία θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία και θα γραψω πως πηγε... απλα το αναφερω μηπως το εχει δοκιμασει κάποιος ή καίγεται περισσότερο για δοκιμές και πειραματισμούς
 
Μπλουζα