Ρομποτικη μεταμοσχευση μαλλιων artas hairlife clinics

Συζήτηση στο φόρουμ 'Μεταμοσχεύση' που ξεκίνησε από το μέλος Maui island, στις 9 Δεκεμβρίου 2017.

1. Maui island

Maui island New Member

Σας χαιρετω ολους απο Κυπρο ευχομαι για τον καθε ενα οτι καλυτερο!εχω ξεκινησει να ερευνω σοβαρα το θεμα μεταμοσχευση αφου εκανα prp πριν 9-10 μηνες χωρις καποιο θετικο αποτελεσμα και μιας και αρχισε το προβλημα να γινετε αρκετα εμφανες πλεον στο μπροστα μερος του κεφαλιου με πορεια προς το υπολυπο μισο μερος του κεφαλιου προς τα πισω να ειναι λιγοτερο εμφανες.ετσι επισκεφθηκα 2 κλινικες εδω στην κυπρο εκ των οποιων η μια προσφερει την μεθοδο που αναφερω στον τιτλο και η οποια προσφερετε και σε Ελλαδα καθως και ευρωπη αλλα και αμερικη απο τις hairlife clinics.το ερωτημα μου ειναι πως αφου εψαξα το φορουμ δεν βρηκα καθολου αναφορες και θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε κατι με αυτην την μεθοδο γιατι οπως διαφημιζεται οτι ειναι ποιο ακριβης στην εξαγωγη και στην σωστη επιλογη καταλληλων τριχοθυλακιων εναντι της απλης fue..περαν των θετικων που υποστηριζουν μου εχει γινει και μια καλυτερη προσφορα εναντι της προσφορας της hdc.το εχει ψαξει κανεις;

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. CVIAL

CVIAL Moderator Μέλος Προσωπικού

Μακριά...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Flosk έχει κάνει like σε συτό.
  4. Maui island

Maui island New Member

:) ευχαριστω πολυ..απλα για λογους ενημερωσης δεν δινει καλα αποτελεσματα αυτη η μεθοδος;

5. CVIAL

CVIAL Moderator Μέλος Προσωπικού

Όχι

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maui island έχει κάνει like σε συτό.
  6. piros75

piros75 Well-Known Member

περσινά ξινά σταφύλια. Κάποιοι μεγαλογιατροί το έχουν και ακουμπάνε το καφεδάκι τους πάνω. Το παντσ εξαγωγής είναι τεράστιο και αν είναι έστω και λίγο σπαστή η τρίχα στη ρίζα έχει κάτι τρανσεξιον σε διψήφια ποσοστά.

Maui island και Stripar έχουν κάνει like σε αυτό.
  7. John_John1

John_John1 Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic.

Oταν καθομαι στο σαλονακι του σπιτιου μου με το laptop δεν εχω καπου να αφησω και το φραπεδακι μου.
    Να παρω κανα Artas λες? Εχει και στα ΙΚΕΑ?:D

Maui island και piros75 έχουν κάνει like σε αυτό.
  8. piros75

piros75 Well-Known Member

χαχαχαχαχαχα!

John_John1 έχει κάνει like σε συτό.
  9. sven

sven Active Member

Νέο μέλος, σήμερα γράφτηκες βλέπω, δύο ποστ μέχρι τώρα και στα δύο στάζεις μέλι για την h*c.

Η περιγραφή σου σε αυτά τα δύο σχόλια μου θυμίζουνε από κάτι μούφα προιόντα κατά της τριχόπτωσης που πετυχαίνω στο fb ή σε διαφορα site που γράφονται σχόλια απο κάτι fake χρηστες για να πείσουνε διάφορους.

Καλώς ήρθες.

Cheers

Last edited: 12 Ιανουαρίου 2018
    dimitris50423, geeorgee, koumparos και 2 others έχουν κάνει like σε αυτό.
  10. koumparos

koumparos Well-Known Member

Ελεος δηλαδη.Ενταξει ειναι καλη κλινικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες με ελαχιστες η μηδαμινες αναφορες μετριων αποτελεσματων.

11. John1924

John1924 Active Member

Ατάκα βγαλμένη κατευθείαν από σκαλέτα διαφημιστικού σποτ. Ωραίος!

sven, geeorgee, vag25 και 2 others έχουν κάνει like σε αυτό.
  12. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Κακό marketing. Σαν την botoxαρισμενη απο τα med* j τα λες.
    Συγκρατησου.

13. tasos33

tasos33 Well-Known Member

Αμάν ρε παιδιά τον Φάγατε τον άνθρωπο, μη δείτε άνθρωπο να θέλει να προτείνει κλινική αμέσως να τον δικασετε.

tol και dimitris50423 έχουν κάνει like σε αυτό.

Μοιραστείτε τη σελίδα