Ρομποτικη μεταμοσχευση μαλλιων artas hairlife clinics

Maui island

New Member
Σας χαιρετω ολους απο Κυπρο ευχομαι για τον καθε ενα οτι καλυτερο!εχω ξεκινησει να ερευνω σοβαρα το θεμα μεταμοσχευση αφου εκανα prp πριν 9-10 μηνες χωρις καποιο θετικο αποτελεσμα και μιας και αρχισε το προβλημα να γινετε αρκετα εμφανες πλεον στο μπροστα μερος του κεφαλιου με πορεια προς το υπολυπο μισο μερος του κεφαλιου προς τα πισω να ειναι λιγοτερο εμφανες.ετσι επισκεφθηκα 2 κλινικες εδω στην κυπρο εκ των οποιων η μια προσφερει την μεθοδο που αναφερω στον τιτλο και η οποια προσφερετε και σε Ελλαδα καθως και ευρωπη αλλα και αμερικη απο τις hairlife clinics.το ερωτημα μου ειναι πως αφου εψαξα το φορουμ δεν βρηκα καθολου αναφορες και θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε κατι με αυτην την μεθοδο γιατι οπως διαφημιζεται οτι ειναι ποιο ακριβης στην εξαγωγη και στην σωστη επιλογη καταλληλων τριχοθυλακιων εναντι της απλης fue..περαν των θετικων που υποστηριζουν μου εχει γινει και μια καλυτερη προσφορα εναντι της προσφορας της hdc.το εχει ψαξει κανεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
περσινά ξινά σταφύλια. Κάποιοι μεγαλογιατροί το έχουν και ακουμπάνε το καφεδάκι τους πάνω. Το παντσ εξαγωγής είναι τεράστιο και αν είναι έστω και λίγο σπαστή η τρίχα στη ρίζα έχει κάτι τρανσεξιον σε διψήφια ποσοστά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
περσινά ξινά σταφύλια. Κάποιοι μεγαλογιατροί το έχουν και ακουμπάνε το καφεδάκι τους πάνω. Το παντσ εξαγωγής είναι τεράστιο και αν είναι έστω και λίγο σπαστή η τρίχα στη ρίζα έχει κάτι τρανσεξιον σε διψήφια ποσοστά.

Oταν καθομαι στο σαλονακι του σπιτιου μου με το laptop δεν εχω καπου να αφησω και το φραπεδακι μου.
Να παρω κανα Artas λες? Εχει και στα ΙΚΕΑ?:D
 

sven

Active Member
Η hairlife δεν ειναι καλη κλινικη
Ενας φιλος μου εκανε στριπ εκει και αντι για καλυτερο αποτελεσμα ειχε χειροτερο αποτελεσμα αφου βλεποντας τον απο μπροστα ειχε ψηλωσει η γραμμη του μετωπου του. Ακολουθως πηγε στην hdc που του διορθωσε τα λαθη των αλλων και του εκανε πολυ καλη δουλεια. Τωρα εχει ενα αξιοπρεπης φυσικο και ομορφο αποτελεσμα χαρη στην hdc


Νέο μέλος, σήμερα γράφτηκες βλέπω, δύο ποστ μέχρι τώρα και στα δύο στάζεις μέλι για την h*c.

Η περιγραφή σου σε αυτά τα δύο σχόλια μου θυμίζουνε από κάτι μούφα προιόντα κατά της τριχόπτωσης που πετυχαίνω στο fb ή σε διαφορα site που γράφονται σχόλια απο κάτι fake χρηστες για να πείσουνε διάφορους.

Καλώς ήρθες.

Cheers
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Ελεος δηλαδη.Ενταξει ειναι καλη κλινικη αλλα υπαρχουν και καλυτερες με ελαχιστες η μηδαμινες αναφορες μετριων αποτελεσματων.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Η hairlife δεν ειναι καλη κλινικη
Ενας φιλος μου εκανε στριπ εκει και αντι για καλυτερο αποτελεσμα ειχε χειροτερο αποτελεσμα αφου βλεποντας τον απο μπροστα ειχε ψηλωσει η γραμμη του μετωπου του. Ακολουθως πηγε στην hdc που του διορθωσε τα λαθη των αλλων και του εκανε πολυ καλη δουλεια. Τωρα εχει ενα αξιοπρεπης φυσικο και ομορφο αποτελεσμα χαρη στην hdc

Κακό marketing. Σαν την botoxαρισμενη απο τα med* j τα λες.
Συγκρατησου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα