Ρινοπλαστικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Θέματα εκτός τριχόπτωσης' που ξεκίνησε από το μέλος helen, στις 11 Φεβρουαρίου 2019 στις 3:10 AM.

1. helen

helen New Member

Καλησπέρα σε ολους. Μετα απο πολυ διαβασμα σε νηματα σχετικα με τη ρινοπλαστικη , πηρα τη μεγαλη αποφαση να διορθωσω το σχημα της μυτης μου αλλα και το διαφραγμα που μου δημιουργει μεγαλο προβλημα στην αναπνοή, κοπωση, υπνικη απνοια.
    Εκάνα ερευνα για την καλυτερη επιλογη ιατρου τα τελευταια χρονια ,χωρις ομως να το αποφασιζω, ειδικά διαβαζοντας μηνυματα πολλών που εχουν ταλαιπωρηθει. Η επιλογη του ιατρου εγινε οταν ειδα γνωστη μου που ειχε σοβαρο προβλημα και με το σχημα της μυτης αλλα και το διαφραγμα της. Το αποτελεσμα εντυπωσιακο και ετσι εκλεισα ραντεβου με τον γιατρο της για εκτιμηση της περιπτωσης μου. Αναλυτικο το consultation εξηγωντας μου ολη τη διαδικασια και το αναμενόμενο αποτέλεσμα. Μου εδειξε και αλλες περιπτωσεις παρομοιες με τη δικη μου οπου αισθητικα το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο.
    Ετσι λοιπον εκλεισα την επεμβαση σε λιγες μερες και σκεφτηκα να κανω παρουσιαση παρα το αγχος που εχω λογω του οτι πλησιαζει ο καιρός . Ελπιζω να πανε ολα τελεια και να παρω το αποτελεσμα που θελω. θα ανεβασω δυο φωτογραφιες απο την τωρινη κατασταση και θα ενημερωνω για την εξελιξη. Ευχηθειτε μου καλη επιτυχία παιδιά!

AngelaG, giorgosv και karampalikis έχουν κάνει like σε αυτό.
  2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. helen

helen New Member

4. helen

helen New Member

ετσι ειναι το προφιλ τώρα, θα βγάλω φωτο και μετά το χειρουργείο να δούμε αλλαγές. έχω γράψει και στο νήμα του tropheus ότι ο ιατρός που θα μου κάνει την επέμβαση είναι ο κ. λουλουδης.

Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2019 στις 10:26 PM
    karampalikis έχει κάνει like σε συτό.
  5. giorgosv

giorgosv New Member

Καλη επιτυχια ευχομαι.
    Εχει παρομοιο προβλημα η κοπελα μου και ειμαστε σε φαση αναζητησης ιατρου.
    Θα παρακολουθω την παρουσιαση και ελπιζω να τη συνεχισεις μεχρι να ολοκληρωθει το αποτελεσμα.
    Μακαρι να παει τελεια και να το δουμε και για εμας μετα.
    Βαλε καμια ακομη φωτογραφία το αλλο προφιλ.

helen έχει κάνει like σε συτό.
  6. helen

helen New Member

20190210_213259.jpg γεια σου Γιώργο, σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , ελπίζω να πάει πολύ καλά. θέλω να συνεχίσω την παρουσίαση, ελπίζω να είμαι χαρούμενη μετά το χειρουργείο και να θέλω να δείξω το αποτέλεσμα χαχα! Καλή επιτυχία και σε εσάς όταν με το καλό το αποφασίσει η κοπέλα σου.

Μοιραστείτε τη σελίδα