Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
koskar είπε:
Καλή επιτυχια και απο μενα φιλε, ελπιζω αυτην την φορά να εχεις το επιθυμητό για σενα αποτελεσμα.

giwrgos athina είπε:
καλη επιτυχια τροφεα

Flosk είπε:
Καλη αναρρωση και τα καλυτερα αποτελεσματα και απο μενα Τροφεα

Σας ευχαριστώ πολύ !
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Περαστικά, καλή ανάρρωση και καλή επιτυχία αγορίνα, άντε με το καλό να είσαι οκ επιτέλους γιατι βασανίστηκες πολύ με τον συγκεκριμένο θέμα!!! Σε περιμένω απο βδομάδα να τα πούμε απο κοντά!!!
 

tropheus

Well-Known Member
Αφού ευχαριστήσω και τον n094 και τον danceworld_2001 για τις ευχές τους, να πω ότι σήμερα έβγαλα το νάρθηκα και πραγματικά είναι η πρώτη φορά μετά από 4 χειρουργεία που βλέπω ότι έγινε σωστή δουλειά.

Ο Παυλιδέλης μου ίσιωσε τη μύτη, η αναπνοή μου είναι πολύ καλή, είμαι βέβαια αρκετά πρισμένος ακόμα, αλλά νομίζω ότι το τελικό αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό. Πρέπει να του αναγνωρίσω ότι διόρθωσε τα περισσότερα από τα λάθη που μου έκαναν οι προηγούμενοι χειρούργοι.

Φαντάζομαι ότι αν είχα πάει από την πρώτη φορά εκεί θα είχα γλυτώσει αυτή την απίστευτη ταλαιπωρία που πέρασα τα τελευταία 4 χρόνια, θα είχα γλυτώσει πολλά λεφτά και το αποτέλεσμα θα ήταν ακόμα καλύτερο.
Ο άνθρωπος πέρα από τα υπόλοιπα (είναι λίγο απότομος και € killer) ξέρει τη δουλειά του...
 

Bouklas

Well-Known Member
tropheus είπε:
Αφού ευχαριστήσω και τον n094 και τον danceworld_2001 για τις ευχές τους, να πω ότι σήμερα έβγαλα το νάρθηκα και πραγματικά είναι η πρώτη φορά μετά από 4 χειρουργεία που βλέπω ότι έγινε σωστή δουλειά.

Ο Παυλιδέλης μου ίσιωσε τη μύτη, η αναπνοή μου είναι πολύ καλή, είμαι βέβαια αρκετά πρισμένος ακόμα, αλλά νομίζω ότι το τελικό αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό. Πρέπει να του αναγνωρίσω ότι διόρθωσε τα περισσότερα από τα λάθη που μου έκαναν οι προηγούμενοι χειρούργοι.

Φαντάζομαι ότι αν είχα πάει από την πρώτη φορά εκεί θα είχα γλυτώσει αυτή την απίστευτη ταλαιπωρία που πέρασα τα τελευταία 4 χρόνια, θα είχα γλυτώσει πολλά λεφτά και το αποτέλεσμα θα ήταν ακόμα καλύτερο.
Ο άνθρωπος πέρα από τα υπόλοιπα (είναι λίγο απότομος και € killer) ξέρει τη δουλειά του...
Μπράβο ρε φιλε χαίρομαι πολύ για σένα, σε ταλαιπώρησε πολύ καιρό αυτό το θέμα και τώρα επιτέλους είσαι ευχαριστημένος από αυτό που βλέπεις!!!! :) Καλή ανάρρωση από εδώ και πέρα και εύχομαι τα καλύτερα ;)
 

tropheus

Well-Known Member
weznem είπε:
μπραβο φιλε,ευχοαι καλη και ταχρια ανάρρωση και να πάνε ολα κατ ευχην. :)

Σε ευχαριστώ πολύ :)


Soralteno είπε:
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU[/video]

Χαχαχαχαχα ... πραγματικά αλληλούια !!!


Ξέχασα να πω ότι ο Παυλιδέλης με ρώτησε που έβαλα τα μαλλάκια. Μου είπε ότι το πρόσεξε μέσα στο χειρουργείο μετά την επέμβαση τη στιγμή που καθάριζε το πρόσωπό μου.
Αφού του είπα λεπτομέριες απλά μου είπε "καλή δουλειά". Εκείνη τη στιγμή πετάχτηκε η γυναίκα μου και του είπε "όχι απλά καλή. Πολύ καλή δουλειά!" και εκείνος σοβαρός είπε "ναι ναι ναι".
Υποτίθεται ότι και ο Παυλιδέλης κάνει μεταμοσχεύσεις μαλλιών :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
tropheus είπε:
weznem είπε:
μπραβο φιλε,ευχοαι καλη και ταχρια ανάρρωση και να πάνε ολα κατ ευχην. :)

Σε ευχαριστώ πολύ :)


Soralteno είπε:
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU[/video]

Χαχαχαχαχα ... πραγματικά αλληλούια !!!


Ξέχασα να πω ότι ο Παυλιδέλης με ρώτησε που έβαλα τα μαλλάκια. Μου είπε ότι το πρόσεξε μέσα στο χειρουργείο μετά την επέμβαση τη στιγμή που καθάριζε το πρόσωπό μου.
Αφού του είπα λεπτομέριες απλά μου είπε "καλή δουλειά". Εκείνη τη στιγμή πετάχτηκε η γυναίκα μου και του είπε "όχι απλά καλή. Πολύ καλή δουλειά!" και εκείνος σοβαρός είπε "ναι ναι ναι".
Υποτίθεται ότι και ο Παυλιδέλης κάνει μεταμοσχεύσεις μαλλιών :p

Και απο μένα καλή ανάρρωση!.

Κάνε και το σταυρό σου όποτε μπορείς...όχι για την μυτούλα σου ή για τα μαλλάκια σου αλλά για τον άθρωπο που έχεις δίπλα σου!.

Σπανίζουν...
 

tropheus

Well-Known Member
Stripar είπε:
Και απο μένα καλή ανάρρωση!.

Κάνε και το σταυρό σου όποτε μπορείς...όχι για την μυτούλα σου ή για τα μαλλάκια σου αλλά για τον άθρωπο που έχεις δίπλα σου!.

Σπανίζουν...

Ναι πραγματικά η γυναίκα μου, όχι απλά στέκεται δίπλα μου αλλά με ενθαρύνει να κάνω πράγματα τα οποία θα με κάνουν να νιώθω καλύτερα.

Βέβαια πάντα η συννενόηση σε ένα ζευγάρι και ο αλληλοσεβασμός είναι αποτέλεσμα και των δύο.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου :)

Physio40 είπε:
Καλή ανάρρωση κι από μένα φίλε μου! Ότι καλύτερο!

Να είσαι πάντα καλά και σε εσένα να έρθουν τα καλύτερα αποτελέσματα !
 

amoiros

New Member
καλησπερα κ απο μενα ρε παιδια...!φιλε tropheus χαιρομαι, πραγματικα, πολυ για σενα, υστερα απο ολη αυτην την ταλαιπωρια που τραβηξες...πρεπει να σου πω οτι σταθηκες πολυ τυχερος που ειχες καλο αποτελεσμα εχοντας παει σε αυτον το "γιατρο"...κ στο λεω γιατι εμενα μου εκανε πολυ ασχημη δουλεια(:)το αποτελεσμα καμια σχεση με ο,τι μου χε δειξει στον υπολογιστη...το προβλημα,που δεν ηταν κ σπουδαιο, παραμενει οπως κ πριν την εγχειριση, αφου την καμπουρα δεν καταφερε να την αφαιρεσει πληρως αλλα αντ'αυτης αφαιρεσε τη μιση ραχη κ τωρα ειναι προβληματικο κ το αμφας, καθως φαινεται στραβο!!τουλαχιστον αναπνεω...αν κ ποτε δεν ειχα θεμα με το διαφραγμα πριν! οταν πηγα να του τα αναφερω πολυ φιλικα κ με καλη συμπεριφορα(αν κ αλλη θα του αρμοζε), με αντιμετωπισε σα να μουν ζωο, φωναζοντας κ λεγοντας πως ολα ειναι τελεια κ οτι ειμαι τρελος!!τον κοιτουσα σα μα@@@ας μη ξεροντας πως να αντιδρασω....τελικα, σηκωθηκα κ εφυγα σχεδον κλαμενος!λυπαμαι, που δεν τον εφτυσα πριν φυγω...τετοια αλαζονεια κ κυριως συμπεριφορα δεν την περιμενα...βλεπεις, οταν επαιρνε το παχυλο κ πληρως αφορολογητο φακελακι του ηταν χαμογελαστος κ γλυκομιλητος!!ποσο αναλγητοι τυχαινει να ναι μερικοι "ανθρωποι" που θελουν να λεγονται κ γιατροι...!εφτασε στο σημειο να μου πει οτι τον ενοχλω συνεχεια κ δεν ειναι υποχρεωμενος να με φορτωνεται!!ακουσον ακουσον!!κ ηταν το προγρμματισμενο ραντεβου μετα απο πολλους μηνες.τωρα θα πρεπει καποια στιγμη, οταν ξαναβρω το κουραγιο κ φυσικα αλλα 3,5 χιλαρικα να κοιταξω για καποιον αλλο γιατρο μη τυχον κ υπαρχει καποια ελπιδα να διορθωθει κατι, αν κ χλωμο το κοβω...κ φυσικα, χωρις συνοδοιπορο σε κατι τετοιο, αφου οι δικοι μου μου λενε οτι φταιω που το ξεκινησα!!
 

tropheus

Well-Known Member
amoiros είπε:
καλησπερα κ απο μενα ρε παιδια...!φιλε tropheus χαιρομαι, πραγματικα, πολυ για σενα, υστερα απο ολη αυτην την ταλαιπωρια που τραβηξες...πρεπει να σου πω οτι σταθηκες πολυ τυχερος που ειχες καλο αποτελεσμα εχοντας παει σε αυτον το "γιατρο"...κ στο λεω γιατι εμενα μου εκανε πολυ ασχημη δουλεια(:)το αποτελεσμα καμια σχεση με ο,τι μου χε δειξει στον υπολογιστη...το προβλημα,που δεν ηταν κ σπουδαιο, παραμενει οπως κ πριν την εγχειριση, αφου την καμπουρα δεν καταφερε να την αφαιρεσει πληρως αλλα αντ'αυτης αφαιρεσε τη μιση ραχη κ τωρα ειναι προβληματικο κ το αμφας, καθως φαινεται στραβο!!τουλαχιστον αναπνεω...αν κ ποτε δεν ειχα θεμα με το διαφραγμα πριν! οταν πηγα να του τα αναφερω πολυ φιλικα κ με καλη συμπεριφορα(αν κ αλλη θα του αρμοζε), με αντιμετωπισε σα να μουν ζωο, φωναζοντας κ λεγοντας πως ολα ειναι τελεια κ οτι ειμαι τρελος!!τον κοιτουσα σα μα@@@ας μη ξεροντας πως να αντιδρασω....τελικα, σηκωθηκα κ εφυγα σχεδον κλαμενος!λυπαμαι, που δεν τον εφτυσα πριν φυγω...τετοια αλαζονεια κ κυριως συμπεριφορα δεν την περιμενα...βλεπεις, οταν επαιρνε το παχυλο κ πληρως αφορολογητο φακελακι του ηταν χαμογελαστος κ γλυκομιλητος!!ποσο αναλγητοι τυχαινει να ναι μερικοι "ανθρωποι" που θελουν να λεγονται κ γιατροι...!εφτασε στο σημειο να μου πει οτι τον ενοχλω συνεχεια κ δεν ειναι υποχρεωμενος να με φορτωνεται!!ακουσον ακουσον!!κ ηταν το προγρμματισμενο ραντεβου μετα απο πολλους μηνες.τωρα θα πρεπει καποια στιγμη, οταν ξαναβρω το κουραγιο κ φυσικα αλλα 3,5 χιλαρικα να κοιταξω για καποιον αλλο γιατρο μη τυχον κ υπαρχει καποια ελπιδα να διορθωθει κατι, αν κ χλωμο το κοβω...κ φυσικα, χωρις συνοδοιπορο σε κατι τετοιο, αφου οι δικοι μου μου λενε οτι φταιω που το ξεκινησα!!

Αγαπητέ φίλε amoire καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ και πως νιώθεις και τι αντιμετώπισες από τον Παυλιδέλη. Εγώ μετά από 2,5 σχεδόν μήνες μετά την επέμβαση και βλεποντας τα αποτελέσματα τώρα που έχω ξεπριστεί κάπως είμαι ευχαριστημένος κατά 70% (βέβαια πλεον ήμουν μια πολύ δύσκολη περίπτωση). Σίγουρα μπορούσε να κάνει περισσότερα αλλά θα έπρεπε να με κρατήσει στο χειρουργείο καμιά ώρα ακόμα και φυσικά θα είχε μικρότερο καθαρό κέρδος. Είναι €killer ο άνθρωπος.
Όσο για τη συμπεριφορά του έχεις απόλυτο δίκαιο. Είναι αγενέστατος !!!
Πάντως είναι ο μοναδικός από τους ρινοπλαστικούς που είδα που ξέρει τι κάνει. Φαντάσου τι ξέρουν οι υπόλοιποι. Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει όλο το θέμα αλλά αυτή ήταν η 4η επέμβαση που έκανα !!!
Είναι τραγικό να πληρώνουμε ένα κάρο λεφτά να περνάμε τέτοια ταλαιπωρία και να μη παίρνουμε ΤΙΠΟΤΑ από αυτά που θα έπρεπε :mad: :mad: :mad:
Ο άλλος υποτίθεται καλός στην Ελλάδα είναι ο Σκούρας αλλά και αυτός είναι επίσης μ@λ@κ@ς.
Εγώ θα σου έλεγα (αν μπορείς να το αντέξεις οικονομικά) να κοιτάξεις να πας στο εξωτερικό.

Πραγματικά στενοχωρήθηκα για σένα γιατί ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις.
Σου εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο.
 
Μπλουζα