Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

tropheus

Well-Known Member
crossfire είπε:
tropheus είπε:
Σε ευχαριστώ Soralteno.

Όχι crossfire δεν το έχω ψάξει για εξωτερικό. Δεν ξέρω καν ποιον και τι να πιστέψω. Και στους άλλος πήγα συστημένος από άτομα που είχαν καλά αποτελέσματα και με ξέσκισαν. Πάντως πέρα από το ότι είναι μεγάλος μ.λ.κ.ς πιστεύω ότι αυτός μπορεί να μου λύσει το πρόβλημα.

εχεις δικιο...εγω θα σου ελεγα να αγνοησεις την αλαζονεια του γιατι οντως μπορει να κανει καλη δουλεια.
ετσι ειναι και ο αλλος στο κολωνακι...αθ. Σκ...
τρελαινονται οταν τους αμφισβητεις

Ναι ναι τα ξέρω και για τον άλλο ... Άστα...
Θα πάω τη Δευτέρα να του δώσω τα 1000€ προκαταβολή που μου ζήτησε να υπογράψω και το χαρτί που θέλει και να φύγω χωρίς να του πω λέξη...
Φαντάσου μου γύρισαν τα μάτια ακόμα και εμένα που από τη φύση μου είμαι πολύ ήρεμος και ευγενικός.

Πάντως είχε τόσο πολύ κόσμο, που περίμενα 1,5 ώρα για να τον δω με κλεισμένο ραντεβού...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Τη Δευτέρα που μας πέρασε πήγα ξανά στον Παυλιδέλη για να του δώσω την προκαταβολή και να κανονίσουμε τις λεπτομέριες της επέμβασης.

Είδα έναν τελείως διαφορετικό άνθρωπο ο οποίος ούτε λίγο ούτε πολύ ήταν απολογητικός για τον τρόπο που μου μίλησε την προηγούμενη φορά.
Μου είπε με βεβαιότητα ότι θα μου λύσει το βασικό πρόβλημα της μύτης το οποίο είναι η κλίση που έχει προς τα δεξιά και ότι θα προσπαθήσει να βελτιώσει τα κακώς κείμενα των προηγούμενων επεμβάσεων.

Τελικά δε μου ζήτησε να του υπογράψω ότι δε φέρει καμία ευθύνη για το αποτέλεσμα της επέμβασης και κλείσαμε το χειρουργείο για τις 29 του Οκτώβρη.

Στο χώρο αναμονής που περίμενα ήρθαν 2 περιπτώσεις πρόσφατα χειρουργημένων ασθενών (2 κοπέλες) που ήταν απόλυτα ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα.
Ελπίζω το ίδιο να αισθάνομαι και εγώ μετά από αυτή την 4η επέμβαση στη μύτη μου...
 

weznem

Well-Known Member
tropheus είπε:
Τη Δευτέρα που μας πέρασε πήγα ξανά στον Παυλιδέλη για να του δώσω την προκαταβολή και να κανονίσουμε τις λεπτομέριες της επέμβασης.

Είδα έναν τελείως διαφορετικό άνθρωπο ο οποίος ούτε λίγο ούτε πολύ ήταν απολογητικός για τον τρόπο που μου μίλησε την προηγούμενη φορά.
Μου είπε με βεβαιότητα ότι θα μου λύσει το βασικό πρόβλημα της μύτης το οποίο είναι η κλίση που έχει προς τα δεξιά και ότι θα προσπαθήσει να βελτιώσει τα κακώς κείμενα των προηγούμενων επεμβάσεων.

Τελικά δε μου ζήτησε να του υπογράψω ότι δε φέρει καμία ευθύνη για το αποτέλεσμα της επέμβασης και κλείσαμε το χειρουργείο για τις 29 του Οκτώβρη.


Στο χώρο αναμονής που περίμενα ήρθαν 2 περιπτώσεις πρόσφατα χειρουργημένων ασθενών (2 κοπέλες) που ήταν απόλυτα ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα.
Ελπίζω το ίδιο να αισθάνομαι και εγώ μετά από αυτή την 4η επέμβαση στη μύτη μου...
μπας και ειναι μελος στο φορουμ??
καλυ τυχη φιλε τροφεα ευχιμαι να τελειωσει εδω αυτο το επίπονο και ψυχοφθόρο πρόβλημα.. :blush:
 

tropheus

Well-Known Member
weznem είπε:
μπας και ειναι μελος στο φορουμ??
καλυ τυχη φιλε τροφεα ευχιμαι να τελειωσει εδω αυτο το επίπονο και ψυχοφθόρο πρόβλημα.. :blush:

Χαχαχα λες να είναι μέλος; Μπαααααα έχει μια μαλλούρα τούμπανο.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές !

danceworld_2001 είπε:
Καλή επιτυχία φίλε!!!

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα τα καλύτερα ;)
 

weznem

Well-Known Member
tropheus είπε:
weznem είπε:
μπας και ειναι μελος στο φορουμ??
καλυ τυχη φιλε τροφεα ευχιμαι να τελειωσει εδω αυτο το επίπονο και ψυχοφθόρο πρόβλημα.. :blush:

Χαχαχα λες να είναι μέλος; Μπαααααα έχει μια μαλλούρα τούμπανο.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές !

danceworld_2001 είπε:
Καλή επιτυχία φίλε!!!

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα τα καλύτερα ;)

ναι τον εχω δει στην τηλεοραση..σαν γουρουνακι ειναι :blush: και η φωνη ου ειναι σαν να βγαινει απο την μυτη...σκεφτομουν αν τον συναντουσα ποτε να των ρωτησω μηπως εχει κρεατακια η διαφραγμα..γελιο θα ειχε να εχει τιποτα τετοιο και να μην το εφτιαχνε αν και ειναι ειδικος σε τετοια θεματα..
 

George3V

Member
Και απ ότι βλέπω στη σελίδα του, λέει ότι έχει και πολυετη πείρα στη μεταμόσχευση μαλλιών :p

(Καλή επιτυχία tropheus! )
 

Bouklas

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε και από μένα φιλε. Μακάρι να έχεις το αποτέλεσμα που θες να ηρεμήσεις μια και καλή με αυτό το θέμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Physio40

Member
Να έχεις το αποτέλεσμα που θέλεις τροφεα και πανω απο ολα χωρις αγχος. Καλη επιτυχια στην επεμβαση σου.
 

roukoun

Member
φιλε τροφ κανε Update μετα την ρινοπλαστικη να μας πεις πως πηγε.
Εγω δυστυχως ΠΑΛΙ το τρεναρα και θα παω για μεταμοσχευση μολις απολυθω και λεω να αφησω την ρινοπλαστικη για μαρτη!

Κατι επι ευκαιριας.Επηρεαζει η μια επεμβαση την αλλη?Δλδ μην κανω μεταμοσχευση μαλλιων τον δεκεμβρη και μαρτη ρινοπλαστικη και παθει κανα φουιτ ο οργανισμος και κλαψω το μοσχευματα.
 

tropheus

Well-Known Member
roukoun είπε:
φιλε τροφ κανε Update μετα την ρινοπλαστικη να μας πεις πως πηγε.
Εγω δυστυχως ΠΑΛΙ το τρεναρα και θα παω για μεταμοσχευση μολις απολυθω και λεω να αφησω την ρινοπλαστικη για μαρτη!

Κατι επι ευκαιριας.Επηρεαζει η μια επεμβαση την αλλη?Δλδ μην κανω μεταμοσχευση μαλλιων τον δεκεμβρη και μαρτη ρινοπλαστικη και παθει κανα φουιτ ο οργανισμος και κλαψω το μοσχευματα.

Φίλε roukoun την Τρίτη το πρωϊ μπαίνω στο χειρουργείο και σίγουρα θα ενημερώσω.
Τα 3 τελευταία χρόνια έκανα μια ρινοπλαστική τον Οκτώβριο και μια μεταμόσχευση μαλλιών το Δεκέμβρη χωρίς πρόβλημα για τα μαλλάκια...
 

roukoun

Member
tropheus είπε:
Φίλε roukoun την Τρίτη το πρωϊ μπαίνω στο χειρουργείο και σίγουρα θα ενημερώσω.
Τα 3 τελευταία χρόνια έκανα μια ρινοπλαστική τον Οκτώβριο και μια μεταμόσχευση μαλλιών το Δεκέμβρη χωρίς πρόβλημα για τα μαλλάκια...
καλη επιτυχια και απο εμενα λοιπον και ευχομαι να ξεμπερδεψεις με αυτο το θεμα!
 

koskar

Member
Καλή επιτυχια και απο μενα φιλε, ελπιζω αυτην την φορά να εχεις το επιθυμητό για σενα αποτελεσμα.
 

tropheus

Well-Known Member
Την Τρίτη λοιπόν 29-10-13 μπήκα στο χειρουργείο για 4η φορά για ρινοπλαστική με τον Παυλιδέλη. Η επέμβαση κράτησε λίγο παραπάνω από 2:30 ώρες! Συνήθως οι επεμβάσεις αυτές κρατάνε από 1 μέχρι 1:30 το πολύ ώρες αλλά λόγο της πολυπλοκότητας φτάσαμε στις 2:30 ώρες.
Έμεινα το βράδυ της Τρίτης μέσα στην κλινική όπου μου χορηγήθηκε αντιβίωση αλλά και παυσίπονα τα οποία μου προκαλούσαν υπνηλία.

Σήμερα 2 μέρες μετά δεν έχω εικόνα για το τελικό αποτέλεσμα γιατί είμαι πολύ πρισμένος αλλά σίγουρα έχει πέσει πολύ δουλειά πάνω στη μύτη αφού έγινε ανοιχτή ρινοπλαστική ανοίγοντας τη στυλίδα (πρόκειται για το κάθετο μέρος της μύτης που βρίσκεται ανάμεσα στα δύο ρουθούνια). Τώρα είμαι στη φάση της ανάρρωσης και της λήψης αντιβίωσης και αύριο το απόγευμα θα πάω στο γιατρείο του να δούμε την εξέλιξη.

Ελπίζω αυτή να ήταν η τελευταία φορά και όλα να έχουν πάει καλά ...
 
Μπλουζα