Προτεινόμενη λίστα γιατρών μμ

Stripar

Established Member
:D Έχω λιώσει από το γέλιο. Γλείψε κι άλλο. Πόσο τραγικός μπορεί να εισαι ρε Στρίπαρ;
Ο τρίτης ηλικίας μοντ που βγάζει όσα θα βγάλουμε στη ζωή μας σε ένα χρόνο και παρόλα αυτά είναι μόνιμα συνδεδέμενος σε ένα φόρουμ για τρίχες. Πολυάσχολος. Και όλη η κομπανία Τάσος με τα φαγκρόν, Τζον Τζον- στόκος, που τον γλείφουν, μπας και τους αφήσει να περάσουν κανά μήνυμα. Και πρώτος στο γλείψιμο εσύ. Είδα και το μήνυμα σου που αναφέρεσαι στο μπαν μου στο hlt.
Ωραία και η επεξεργασία με το θαυμαστικό.. Μπορώ να διακρίνω έναν θαυμαστή. Σ'ευχαριστώ. Μόνιμο είναι το μπαν επειδή δε τους άφησα να περάσουν ως θαυματουργή θεραπεία κάτι ιταλικά συμπληρώματα με μήλα και ο ΙΤΑΛΟΣ μοντ με μπάναρε και επίσης επιτίθομαι στον άσχετο Σουπ ο οποίος μαζί με τον διαχειριστή προωθούν αλχημείες του Κέιν. Όποιος ξέρει, ξέρει... Οξύμωρο το γεγονός πως αναφέρεσαι υποτιμητικά στην αναξιοπιστία των ξένων φόρουμ αλλά παρόλα αυτά τους καταλαβαίνεις γιατί με μπάναραν.
Να μας πει και ο Γκόμι γιατί εξαφανίστηκε από το φόρουμ, ο οποίος είμαι σίγουρος πως έχει αηδιάσει από αυτά που γίνονται εδώ μέσα. Τέλος τα φόρουμ για μένα. Είμαι και 33. Τραγικό. Τσάγια.

pithika
Όπως αντιλαμβάνεσαι όταν ένα ατόμο Baναρεται μόνιμα απο ένα forum ,
δέν μπανάρεται μόνο το username του , αλλά γενικότερα το άτομο.
Το ότι μπήκες στην διαδικασία να κάνεις νέο προσωρινο username για να πείς τα γνωστά σου , αντιλαμβάνεται κανείς την εμμονή σου.

Δέν πρόκειται να μπώ στην διαδικασία να σχολιάσω τον οχετό σου,
όμως όταν ένα άτομο:
μπανάρεται μόνιμα απο ένα forum του εξωτερικού , μπανάρεται μόνιμα και απο το μοναδικό forum της Ελλάδας,
κάτι σίγουρα δέν πάει καλά με το άτομο αυτό , και είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχήσει σοβαρά γιατί τα forum είναι μικρογραφία της κονωνίας μας.

Όταν αποβάλεσαι μόνιμα απο διάφορα forum , λόγου του χαρακτήρα σου και των ανεπίτρεπτων σχολίων σου,
αντίστοιχα μπορεί να γίνει και με την ίδια την κοινωνία.

Τώρα όλα τα συνομοσιολογικά σενάρια που μπλέκεις,
τόσο για το hairloss talk όσο και για το συγκεκριμένο forum ,
προκειμένου να βρείς άλλοθι συμπεριφοράς δέν με πείθουν, δέν με ενδιαφέρουν και στερούνται σοβαρότητας.

Σημάσία έχει ότι στο τέλος παραμένεις δυσάρεστος...

Καλή συνέχεια στη ζωή σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xmast

New Member
pithika
Όπως αντιλαμβάνεσαι όταν ένα ατόμο Baναρεται μόνιμα απο ένα forum ,
δέν μπανάρεται μόνο το username του , αλλά γενικότερα το άτομο.
Το ότι μπήκες στην διαδικασία να κάνεις νέο προσωρινο username για να πείς τα γνωστά σου , αντιλαμβάνεται κανείς την εμμονή σου.

Δέν πρόκειται να μπώ στην διαδικασία να σχολιάσω τον οχετό σου,
όμως όταν ένα άτομο:
μπανάρεται μόνιμα απο ένα forum του εξωτερικού , μπανάρεται μόνιμα και απο το μοναδικό forum της Ελλάδας,
κάτι σίγουρα δέν πάει καλά με το άτομο αυτό , και είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχήσει σοβαρά γιατί τα forum είναι μικρογραφία της κονωνίας μας.

Όταν αποβάλεσαι μόνιμα απο διάφορα forum , λόγου του χαρακτήρα σου και των ανεπίτρεπτων σχολίων σου,
αντίστοιχα μπορεί να γίνει και με την ίδια την κοινωνία.

Τώρα όλα τα συνομοσιολογικά σενάρια που μπλέκεις,
τόσο για το hairloss talk όσο και για το συγκεκριμένο forum ,
προκειμένου να βρείς άλλοθι συμπεριφοράς δέν με πείθουν, δέν με ενδιαφέρουν και στερούνται σοβαρότητας.

Σημάσία έχει ότι στο τέλος παραμένεις δυσάρεστος...

Καλή συνέχεια στη ζωή σου.
Στην Ελλάδα της κατάντιας, της λαμογίας, των αμόρφωτων και απαίδευτων, του Τζον και του Στρίπαρ πχ, είναι τιμή μου να γίνομαι δυσάρεστος.
Και στο φόρουμ του εξωτερικού πίστεψε με είχα μεγάλο φαν κλαμπ.:p
Καλή συνέχεια και μη κοροιδεύετε άτομα που μπορεί να πάρουν και δάνειο για να φτιάξουν τα κωλόμαλλα.
 

Stripar

Established Member
Όντως τεράστιο Fun Club :

Περισότερα dislikes απο Likes
και τα περισσότερα dislikes σε όλο το forum σε συνάρτηση με το χρόνο εγγραφής σου!.
Tο πιό μισητό άτομο , όπου μήνες τώρα μέλη παρακαλάνε να σε μπανάρουν και να τους αδειάσεις τη γωνιά.

Και τώρα που σε ξεφορτώθηκαν και κάνουν παρτι και δίνουν συγχαρητήρια στους mod ,
δυστυχώς σε φορτωθήκαμε εμείς ,
γιατί κάπου πρέπει να βγάλεις την γκρίνια και την δυσαρέσκειά σου

Ευτυχώς όμως δέν θα κρατήσει για πολύ!

Καλή συνέχεια και σ'εσένα όπως και να έχει...
 

Stripar

Established Member
Αρπαχτη μαλλον θα κανουν μεχρι να καταστρεψουν μερικα κεφαλια.
Δεν υπαρχει μεταμοσχευση με 950ε. .

Αν τα 950euro τα θεωρείς αρπαχτή και τα 1500 που ζητάει ο Βεκρής δέν απέχουν πολύ:

Προσφορά 2300 για μτχ με εισητήρια απο Αγγλία , διαμονή , μεταφορές απο αεροδρόμιο,
όπου άν αφαιρέσει κανείς τα έξοδα δέν μένουν καθαρά πάνω απο 1500euro στην κλινική


Να γιατί έρχεσαι στα λόγια μου,
με αυτά τα λεφτά όντως τι υπηρεσίες να περιμένεις απο νοσηλεύτριες?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τι να κατσω να σου απαντησω παλι αν συγκρινεις την hair anaplasis με την ahc;
Αν δειξουν αποτελεσματα στη hair anaplasis και εχουν τη μμ 950ε θα ειναι ευκαιρια και οχι αρπαχτη.
Οτι ειναι δηλαδη για τον Αγγλο ο βεκρης. Σε σχεση με τα χρηματα που παιρνουν Αγγλια ισως να ειναι και κατω απο μηνιατικο.
 

Stripar

Established Member
Θα σου απαντήσω με αυτό:
Δεν υπαρχει μεταμοσχευση με 950ε.
Δεν υπάρχει μτχ με 1500 euro, δεν μπορείς να κρατήσεις ποιότητα υπηρεσιών με αυτό το κοστολόγιο(γι αυτό και οι σοβαρές κλινικές εχουνε ένα minimum πόσο ανα session τις 3000-4000e) στην ουσία γίνεσαι πιο φτηνός και επικίνδυνος από Τουρκία.
Και αν και θεοπεις την Βεκρή , δεν ξεχνάμε τις προσφατες εποχές που ο Βεκρής αποξηλωνε τις δοτριες για να μάθουνε οι μαθήτριες του!.
Τότε αυτός δεν κατέστρεψε πολλά κεφαλια? Τι επειδή την γλυτώσανε μερικοί ξαφνικά ο Βεκρής ανέβηκε Α Εθνική και δεν μπορούμε να τον συγκρίνουμε με την Ανάπλαση?

Και ποιος το κρίνει αυτό?
Εσυ,
που την εποχή του οργώματος σφυριζες αδιάφορα και τα έβλεπες σωστά γενόμενα όλα ,
η ο Βεκρής που έπρεπε να διαβάσει το forum και να ένα έπαναπροσαρμόσει την στρατηγική του για να μην το κράζουν.

Πρόσφατο παρελθόν είναι καλό μου
 
παντως πριν λιγες μερες πηγα απο Βεκρη και ειδα μπροστα μου δοτρια 8 ημερων και ηταν σε πολυ καλη κατασταση.
χωρις καθολου παραθυρο κτλ.

δεν προχωρησα γιατι μου ειπαν €3800 για γεμισμα κορυφης (που τους ειπα μεχρι 2200 grafts) μου φανηκαν πολλά με βαση την προσφορα που περιμενα να μου κανουν οταν οι περισσοτεροι εχουν συμφωνισει με € 3 χιλ εκει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Όπως είπαμε και πρίν ,
μάθανε οι νοσηλεύριες μετά απο δύο χρόνια να πέρνουνε και απο τα πλάγια.
Νά ναι καλά το Forum που τους άνοιξε τα μάτια και τα μέλη του , που κάνανε τα πειραματόζωα.

Τι 3800 euro / 2200 grafts?,
εδώ λέμε ότι στον Αγγλο του προσφέρανε 2300 euro / 30000 grafts και με όλα τα έξοδα μέσα , έτι 1500 euro

Όπου βρούν χτυπάνε,
Όμως όλα είναι θέμα διαπραγμάτευσης...
 

tasos33

Well-Known Member
33...σωματικα σιγουρα, εγκεφαλικα οσον αφορα τους τροπους σου, εισαι -33.
Ευχομεθα τα "τσαγια" σου να ειναι οριστικα και αμετακλητα ωστε να πινουμε
εμεις οι παραμενοντες το καφεδακι μας ανευ πιθηκοειδων εγκεφαλων.



Είμαι και 33. Τραγικό. Τσάγια.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εγώ θα του πω ότι είμαι Χιλιανός ν δω τι τιμή θα μου κάνει.Είμαι και μελαχροινός, ισπανικά έχω πάνω από lower, θα έχει φάση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
33 είναι ο μπούφος;

Εγώ πάντως στο forum μπαίνω για να βρίσκω παλιά post του @GOMI και να μαθαίνω πολλά. Μακάρι να μπορούσε να μου πει σε ποιον ενδοκρινολόγο πήγε γιατί ψάχνω καλο και δεν βρίσκω :/
 
Μπλουζα