Προσοχη στην advance του βεκρη εκανα μεταμοσχευση κ με κανανε χειροτερο

akishellas3

Well-Known Member
το θεμα ειναι πως με κοντο μαλλι μπορει καπποιος να προσεχει την σκορπια διαδηλωση που μου βαλανε κ ειδικα να βρεξω το μαλλι μου ,η απαντηση τους τελευταια φορα που ειχα πει οτι νιπτουν ουσιαστικα τας χειρας τους ... ουθτε ειπαν τιποτα για την κορυφη που ηταν λες κ δεν βαλανε ποτε ,ουτε ειπαν τιποτα για την hairline Που ειναι σαν σκορπια διαδηλωση κ κυκλοφορω με τοπικ κ σπρει οταν βγαινω ...
Οσο για το shock loss για το ενδιαμεσο που πειραξανα χωρις νβα χρειαζονταν δεν ανελαβαν καμια ευθυνη .

Πολυ προσοχη μονο γραπτη εγγυηση κ επαναληψη απο αυτους αν δεν παει κατι καλα .
Επισης υπαρχει ενας συγκεκριμενος εδω που συνεργαζεται με αυτους κ προσητιλιζει κ φυσικα κ αυτος δεν αναλαμβανει καμια ευθυνη μετα .
Οσοι λοιπον εχετε κανει εκει θα καταλαβετε για ποιον λεμε .
Αν δεν θελετε να νιωθετε μια ξεπετα...κ να ντρεπεστε να κυκλοφορησετε επειδη πηγατε να γινεται καλυτεροι κ στην τελικοι πληρωθηκαν για αυτο κ αλλοι πηρανε χαρτζηλικια εχετε το υποψιν .

Εδω το ιστορικο μου https://www.hairlossgr.com/threads/akishellas3-fue-2500-grafts-2-3-2016.10651/
κ εδω https://www.hairlossgr.com/threads/tattoo-hair-replication.11854/ τελευταιες φωτο μου σε νεο θεμα που ανοιξα μηπως βρω πιο οικονομικο τροπο να καλυψω τις μαλακιες της advance-βεκρης .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Επισης υπαρχει ενας συγκεκριμενος εδω που συνεργαζεται με αυτους κ προσητιλιζει κ φυσικα κ αυτος δεν αναλαμβανει καμια ευθυνη μετα .
Οσοι λοιπον εχετε κανει εκει θα καταλαβετε για ποιον λεμε .


Για ποιον χτυπά η καμπάνα Ακη ? Άρε φίλε πραγματικά κρίμα .
 

koumparos

Well-Known Member
Καλα κανεις και τους κραζεις.Θα επρεπε να σε αποζημιωσουν χρηματικα η με διορθωτικη.Αλλα για να τα λεμε ολα μαλον εισαι το μοναδικο ατυχο περιστατικο μεχρι στιγμης με κακιστη φυτρωση.Μακαρι να αποζημιωθεις.
 

Tsek

Well-Known Member
Επισης υπαρχει ενας συγκεκριμενος εδω που συνεργαζεται με αυτους κ προσητιλιζει κ φυσικα κ αυτος δεν αναλαμβανει καμια ευθυνη μετα .
Οσοι λοιπον εχετε κανει εκει θα καταλαβετε για ποιον λεμε.

Αφού άνοιξες το ποστ πες τα ξεκάθαρα, δεν έχουν νόημα τα μισόλογα.
Φωτογραφίζεις τον Δημήτρη. Μεσολάβησε για να πας στην advance? Σου έκλεισε ραντεβού? Σου πήρε καλύτερη τιμή? Εξήγησέ μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akishellas3

Well-Known Member
Δεν χρειάζεται ρε παιδιά να φωτογραφίσω κάποιον συγκεκριμένα μπαμ κάνει από μόνος του . Εκεί που τα πήρα ήταν όταν είδα το θέμα που άνοιξε ένα άλλο παληκαρι που πήγε εντέλει εκεί ζητώντας πληροφορίες για το που κ πως κ την συγκεκριμένη κλινική δεν την είχε στην αρχή υπόψιν κ έπειτα διαβάζω πως πήγε κ την έκανε εκεί... Ξαφνικά. . Εκεί τα πήρα κ σκέφτηκα τελικά όντως τίποτα δεν είναι τυχαίο. Το θέμα είναι πως όσοι κ να πάνε πλέον εγγύησης ειδικά για τα σημεία που υποσχοντε αλλιώς η μα ανεβάσουν τις τιμές η να αναλαμβάνουν μετέπειτα τις ευθύνες τους σε λάθους αποτελέσματα οι χειρισμούς, σε εμένα δεν αναλάβανε τίποτα ακριβώς το αντίθετο κ πως ήταν να πεσουν(ακόμα περιμένω εντωμεταξύ να πέσουν 2 χρόνια περίπου μετά... ) έχω φτάσει πλέον 41, κ πως θα χρειαστεί κ αλλη ΜΜ κ για την hairline κ για τη κορυφή δηλαδή για αυτά που έπρεπε πολύ απλά να πράξουν κ που πληρώθηκαν οπότε τι να συζητήσεις με αυτούς τους ανθρώπους όταν κάνουν λάθος την δουλεια τους κ μετά με υπεκφυγές σου λένε τα δικά τους; απλά κ εγω προσπαθώ να προστατεύσω τους επόμενους αν πάνε εκεί μην την ξαναπατησουν...
 

akishellas3

Well-Known Member
Κουμπάρε τα παραπάνω τα έγραψα πάλι όσο αφορά την διορθωτική που λες η την αποζημίωση .
 

akishellas3

Well-Known Member
Έχει χάρη που δεν θέλω να πάρω φίνα πάλι αλλιώς απλό κράξιμο κ ούτε θα είχα ασχοληθεί πλέον.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Με την ύπαρξη και την ανταλλαγή πληροφοριών που υπαρχει σήμερα δεν υπάρχει δικαιολογία για τίποτα.
Μα είναι δυνατόν ;;;;πας στον κάθε τυχάρπαστο και περιμένεις τι ;;;;
Εδώ πας στους καλύτερους και προσεύχεσε να έχεις την τύχη να είσαι ένα από τα καλά του περιστατικά και όχι οι εξαιρέσεις...φίλε ούτε για αστείο ξανά εκεί ουτε τσαμπα.τραβα κάπου με καλές πιθανότητες
 

dimitris50423

Well-Known Member
οπως σου απαντησα και στο μηνυμα που μου εστειλες Ακη αν θες να κραξεις για το αποτελεσμα που πηρες κραξε. Εγω σε οποιον χρειαζοταν πληροφοριες για την κλινικη του τις εδωσα.
Εγω πλεον ουτε πολυασχολουμαι στο να γραφω. πιο πολυ διαβαζω το φορουμ και τις εξελιξεις..
Ανοιξτε τα ματια σας. ο Αλλος ανοιγει νηματα για την HDC και διαφημιζει αποτελεσματα τους οπου βρεθει και οπου σταθει.
Εχει γινει ο εκπροσωπος τους στο φορουμ και δεν μιλαει κανεις. ξερετε για ποιον μιλαω.
Δεν ειδα αλλα παιδια να βγαζουν ανακοινωσεις για την κλινικη τους. Εγω δεν βγαζω ανακοινωσεις για την ahc γιατι θα επεφτε το κραξιμο. αλλα για την HDC δεν πεφτει.
Ουτε που ειχα ασχοληθει γιατι βαριεμαι πλεον. λοιπον λυσε τα θεματα σου με την κλινικη .
μην πας να ριξεις την ευθυνη της επιλογης σου καπου. μεχρι τοτε η κλινικη ειχε μικρο δειγμα δουλειας στο φορουμ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν χρειάζεται ρε παιδιά να φωτογραφίσω κάποιον συγκεκριμένα μπαμ κάνει από μόνος του . Εκεί που τα πήρα ήταν όταν είδα το θέμα που άνοιξε ένα άλλο παληκαρι που πήγε εντέλει εκεί ζητώντας πληροφορίες για το που κ πως κ την συγκεκριμένη κλινική δεν την είχε στην αρχή υπόψιν κ έπειτα διαβάζω πως πήγε κ την έκανε εκεί... Ξαφνικά. . Εκεί τα πήρα κ σκέφτηκα τελικά όντως τίποτα δεν είναι τυχαίο. Το θέμα είναι πως όσοι κ να πάνε πλέον εγγύησης ειδικά για τα σημεία που υποσχοντε αλλιώς η μα ανεβάσουν τις τιμές η να αναλαμβάνουν μετέπειτα τις ευθύνες τους σε λάθους αποτελέσματα οι χειρισμούς, σε εμένα δεν αναλάβανε τίποτα ακριβώς το αντίθετο κ πως ήταν να πεσουν(ακόμα περιμένω εντωμεταξύ να πέσουν 2 χρόνια περίπου μετά... ) έχω φτάσει πλέον 41, κ πως θα χρειαστεί κ αλλη ΜΜ κ για την hairline κ για τη κορυφή δηλαδή για αυτά που έπρεπε πολύ απλά να πράξουν κ που πληρώθηκαν οπότε τι να συζητήσεις με αυτούς τους ανθρώπους όταν κάνουν λάθος την δουλεια τους κ μετά με υπεκφυγές σου λένε τα δικά τους; απλά κ εγω προσπαθώ να προστατεύσω τους επόμενους αν πάνε εκεί μην την ξαναπατησουν...

ποιες επιλογες πιστευεις εχει καποιοςγια Ελλαδα? η ahc θα παει η dhi. κανε και μια ανανεωση να δουμε πως εισαι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Εγω σου ξαναλεω να το ξεχασεις και να πας σε μια καλη κλινικη να προσπαθησεις για δευτερη φορα.Εχεις πολυ καλη βαση μαλιων και με λιγο τυχη θα μεταμορφωθεις.Τωρα οτι εγινε εγινε και δεν θα ιδρωσει το αυτι τους.Αυτοι εχουν φτιαξει ονομα και με το φουλ μαρκετινγκ που εχουν δεν προλαβαινουν να κανουν μεταμοσχευσεις.Δυστυχως καποιοι εμαθαν στο κεφαλι σου και χαμενος βγηκες εσυ.Εγω προσωπικα παντα ηθελα και θελω εκπροσωπους ενεργους στο φορουμ για τετοιες περιπτωσεις ωστε κανενας να μην βγαινει χαμενος στο τελος.Βλεπουμε τι γινεται με την hdc που εχει πολυ καλο aftersale και ευκολα η δυσκολα επανορθωνει δυσαρεστες καταστασεις.Εαν υπηρχε ενας σοβαρος εκπροσωπος του βεκρη στο φορουμ ειμαι σιγουρος οτι θα ειχες εξυπηρετηθει και δεν θα πηγαιναν τα χρηματα σου χαμενα.Δωσε τοπο στην οργη ηρεμησε και βαλε στοχο την μεταμορφωση των μαλιων σου.
Το αξιζεις και θα το πετυχεις.
 

akishellas3

Well-Known Member
ποιες επιλογες πιστευεις εχει καποιοςγια Ελλαδα? η ahc θα παει η dhi. κανε και μια ανανεωση να δουμε πως εισαι.
Δημητρη δες τις φωτο στο δευτερο λινκ που εχω πιο πανω,ειναι ενα θεμα που ανοιξα ψαχνοντας λυση για την αραιη μμ που εγινε ειδικα στην Hairline κ τα μηδαμινα αποτελεσματα στην κορυφη ,εκει θα βρεις νεες φωτο μου να δεις τα αποτελεσματα .
 

bruno1989

Active Member
το θεμα ειναι πως με κοντο μαλλι μπορει καπποιος να προσεχει την σκορπια διαδηλωση που μου βαλανε κ ειδικα να βρεξω το μαλλι μου ,η απαντηση τους τελευταια φορα που ειχα πει οτι νιπτουν ουσιαστικα τας χειρας τους ... ουθτε ειπαν τιποτα για την κορυφη που ηταν λες κ δεν βαλανε ποτε ,ουτε ειπαν τιποτα για την hairline Που ειναι σαν σκορπια διαδηλωση κ κυκλοφορω με τοπικ κ σπρει οταν βγαινω ...
Οσο για το shock loss για το ενδιαμεσο που πειραξανα χωρις νβα χρειαζονταν δεν ανελαβαν καμια ευθυνη .

Πολυ προσοχη μονο γραπτη εγγυηση κ επαναληψη απο αυτους αν δεν παει κατι καλα .
Επισης υπαρχει ενας συγκεκριμενος εδω που συνεργαζεται με αυτους κ προσητιλιζει κ φυσικα κ αυτος δεν αναλαμβανει καμια ευθυνη μετα .
Οσοι λοιπον εχετε κανει εκει θα καταλαβετε για ποιον λεμε .
Αν δεν θελετε να νιωθετε μια ξεπετα...κ να ντρεπεστε να κυκλοφορησετε επειδη πηγατε να γινεται καλυτεροι κ στην τελικοι πληρωθηκαν για αυτο κ αλλοι πηρανε χαρτζηλικια εχετε το υποψιν .

Εδω το ιστορικο μου https://www.hairlossgr.com/threads/akishellas3-fue-2500-grafts-2-3-2016.10651/
κ εδω https://www.hairlossgr.com/threads/tattoo-hair-replication.11854/ τελευταιες φωτο μου σε νεο θεμα που ανοιξα μηπως βρω πιο οικονομικο τροπο να καλυψω τις μαλακιες της advance-βεκρης .
Καλησπέρα φίλε καλά είσαι ;;
Να σου πω τη γνώμη μου τουλάχιστον από όσο μπορώ να καταλάβω από τις φωτό μου φαίνεσαι καλύτερα από τότε που είχαμε ανταλλάξει κάποιες φωτό στο fb .
Απλά πρέπει να κατανοήσουμε ότι ότι πληρώνουμε παίρνουμε . Και εγώ που πήγα εκεί δεν πήρα κανένα τρελό αποτέλεσμα . Πάντως προσωπικά εμένα μου φαίνεσαι καλύτερα σε σχέση με την πρώτη μμ
 

akishellas3

Well-Known Member
Που σε ρε φίλε τι κάνεις; Φίλε στις φώτο όταν βγαίνω έξω βάζω σπρέι που τα μαυρίζει κ καλύπτει τα κενά μπροστά
 

akishellas3

Well-Known Member
Και έτσι δεν φαίνοντε τα κενά βέβαια αν με πιάσουν μπροστά στο μαλλί εκεί θα γίνω ρόμπα διότι θα τους αφήσει μαυρίλα στο χέρι. Δυστυχώς το ξαναλέω έπρεπε να επικεβτρωθουν στην hairline κ στην κορυφή, στην κορυφή είναι λες κ δεν την Πείραξαν ποτέ όσο για την hairline σκόρπια διαδήλωση με big 3 είχα καλύτερα αποτελέσματα... Απλά δεν μπορούσαν να κάνουν πύκνωση στην hairline η πολύ απλά κ ΛΟΓΙΚΌ ΓΙΑ ΑΥΤΟΎΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΆ. Αν βάζανε τα τριχοθυλακια που έπρεπε μπροστά σωστά (αν μπορούσαν βέβαια) δεν θα ήμουν έτσι.
 

edyuser1

Active Member
Μεγαλη μαλακια να κανεις μεταμοσχευση να λες τελειωσανε τα βασανα με το μαλλι και μετα να κλαις και το μαλλι και τα λευτακια σου
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ακη, σιγουρα μπορει να γινει ενα repair στην περιπτωση σου και να βελτιωθει κατα πολυ η κατασταση, το σημαντικο ειναι να απευθυνθεις αρχικα σε μια σοβαρη κλινικη για να δεις πραγματικα τι μπορεις πλεον να παρεις απο τη δοτρια κ σε ποιο βαθμο μπορεις να παρεις καλο αποτελεσμα με το χαμηλοτερο δυνατο ρισκο. Ξαναμιλησες με την κλινικη σου;
 

akishellas3

Well-Known Member
Η κλινικη δεν ανελαβε καμια ευθυνη ουσιαστικα για το ενδιαμεσο που πειραξαν λεγοντας πως θα γινοταν αραιωση ,για τη κορυφη που ειναι χαλια μου ειπε πως με το μικροσκοπιο βλεπει μικρες τριχες που δυστυχως μαλλον μεινανε ετσι εδω κ εναμιση χρονο κ αυτο μου ειχε δωσει μια αισιοδοξια δυστυχως δηλαδη δεν κανανε τιποτα ουτε εκει κ οσο για μπροστα στην hairline οτι χρειαζεται κ αλλη (που ουσιαστικα γιαυτο το σκοπο πηγα κ ειχαμε πει 2500grafts που για μπροστα στην περιπτωση μου ηταν υπερασκετα απλα αναλωθηκαν να τα διασκορπισουν ...)
Εν ολιγης οπως καταλαβαινεις αντι να πουν για τα δυο σημεια που ουσιαστικα ηταν υπευθυνοι για ενα καλυτερο αποτελσμα απλα μου ειπανε πως θα χρειαστω κ αλλη ,προσεξε κ ουτε ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ... Κ ΠΛΕΟΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ , ΓΙΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ,ΧΕΡΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΕΦΤΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΥΚΝΩΣΗ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ .
Ο σκοπος τους δεν ειναι να μεινετε σε μια μεταμοσχευση ακομα κ αν χριεαζεσται λιγα Grafts για ενα δυο συγκεκριμενα σημεια .Εκει που σπαστηκα ηταν οσο αφορα την αραιωση στο ενδιαμεσο (εντελως τυχαια...κ δυστυχψς... για την κλινικη ... η αραιωση εδω κ εναμιση χρονο δεν εχει προχωρηση στο ενδιαμεσο... απλα ετυχε μαλλον ...οταν την πειραξανε στην μμ ).
Οταν ειχα παει μου ειχαν πει πως μπροστα θα ειμαι ενταξει κ στην κορυφη ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣει Η ΑΡΑΙΩΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΑΡΙΑΩΣΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ Κ ΑΛΛΗ ΤΡΙΓΥΡ ΑΠΟ ΤΗΝ JAIRLINE Η ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΑΡΑΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ .
αΡΑΙΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΑΥΤΗ ΕΓΙΝΕ ΑΜΕΣΑ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Μ.Μ. ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΣΙΜΗ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ .
Τελοσπαντων τα grafts που πηρανε για την hairline (δικια μου αποψη παντα) ηταν υπεραρκετα για την hairline κ αυτοι ητε δεν ηταν εμπειροι η ικανοι τοτε να μου κανουν καλη πυκνωση γιαυτο κ η σκορπια διαδηλωση μπροστα η απλα αλλος ενας μεχρι να μαθουν ,οσο για τη κορυφη οπως ειπα τιποτα δεν κανανε μια απο τα ιδια .
Εδω κ τρεις μερες αρχισα regain Κ βλεπουμε ... μηπως πιασουν τιποτα τριχες παλλιες κ πυκνωσει γιατι στην παραλια με βρεγμενο μαλλι μπροστα θα πεσουν γελια...για την κορυφη πρεπει να τα εχω κοντα για να μην φαινεται τοσο πολυ η αραιωση εκει ...η να μην ειναι οι αλλοι πιο ψηλοι απο μενα :D .
Αυτα κ πλεον εγγυησης οπου πηγαινετε γραπτσ κ να το ψαχνεται καλα .
 

aeratos28

Just aeratos
Σε όλα τα άλλα που λες επειδή είναι εμπειρίες που έζησες δεν έχω λόγο να διαφωνήσω..στο μόνο που διαφωνώ εντελώς είναι σε αυτό που λες για εγγυήσεις κτλ..να ζητάνε γραπτές εγγυήσεις..αυτά που λες φίλε μου δεν γίνονται πουθενά...ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ..εδώ σε ζητήματα ζωής και θανάτου ,σε χειρουργεία ζωτικής σημασίας σε βαζουν και υπογράφεις εσύ σαν ασθενής πριν μπεις ότι αναλαμβάνεις την ευθύνη..και λες εσύ τώρα για τα μαλλιά ότι θα υπογράψει ο γιατρός αυτά που λες?σορυ μαν,αλλά μάλλον σε ένα ονειρικό κόσμο μόνο θα μπορούσε να γίνει αυτό..πήγαινε στον καλύτερο γιατρό παγκοσμίως ,δώστου τα διπλά ή τριπλά λεφτά από όσα ζητάει και πες του να σου υπογράψει για το αποτέλεσμα..σε χαρτί με εγγύηση..μετά το τέλος του γέλιου του,θα σου πει στο καλό,και θα πει να περάσει ο επόμενος..αν ψάχνεις για γραπτές εγγυήσεις φίλε Άκη,τότε δυστυχώς θα παραμείνει το κεφάλι σου ακριβώς όπως είσαι τώρα..χειρότερα ίσως,καλύτερα όμως ,με τπτ..
 
Μπλουζα