Προσεχές consultation και οριστική απόφαση μεταμόσχευσης στον dr koray erdogan (asmed)

MariosOik

Active Member
αν τελικα την κανεις ναι καντην στον lorenzo 1000 grafts σουλουπωσε το μπροστινο μερος αφου σε ενοχλει τοσο πολυ , τουλαχιστον ετσι δεν θα κινδυνεψεις..... δωσε 5000 και φτιαξε την χαιρλαιν εκει που ειναι ,οτιδηποτε περαν απο αυτο μαριε δεν το συζηταω, ελπιζω να το καταλαβαινεις και μονος σου
Αναφερεσαι στον σχεδιασμο που μου εκανε? Θα μπει σε ολη την α ζωνη ετσι. Πιστευεις ετσι δεν θα κινδυνευσω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Μάριε προχώρα, και το αντίθετο να σου πούμε άλλωστε εσύ θα προχωρήσεις, πάντως στο ξαναλέω, εγώ θα έμπαινα σε επέμβαση με πιο αραιωμένη κεφάλι όχι όπως εσύ τώρα. Πάντως η πυκνότητα που δίνει μια μμ ειναι χαμηλότερη απο αυτή που έχεις εσύ τώρα.
 

MariosOik

Active Member
Μάριε προχώρα, και το αντίθετο να σου πούμε άλλωστε εσύ θα προχωρήσεις, πάντως στο ξαναλέω, εγώ θα έμπαινα σε επέμβαση με πιο αραιωμένη κεφάλι όχι όπως εσύ τώρα. Πάντως η πυκνότητα που δίνει μια μμ ειναι χαμηλότερη απο αυτή που έχεις εσύ τώρα.
Οτι ειναι να γινει θα γινει τουλαχιστον ενα 6μηνο μετα. Απλως αυτο που εχω στο μυαλο μου ειναι συντηρητητικη προσεγγιση και οχι κατεβασμα και temples οπως σωστα μου ειπες. Σκεφτομαι ομως ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα των 2 γιατρων. Λορεντζο 6 ευρω το γκραφτ οποτε παμε αμεσα στα 6000 ευρω. Αν στον Ερντο προταθει καποιο παγιο κοστος πχ για 1000 γκραφτ που ξεπερναει αρκετα τα 2,5 ανα γκραφτ θα αρνηθει?
 

kolias

Active Member
ο ερντο ρε μαριε θα σου παρει την ταριφα του οτι και να κανεις ,δεν θα δεχτει πιστευω την προσεγγιση του lorenzo δεν δουλευει ετσι αυτος ...... βασικα δεν πιστευω οτι θα δεχτει κατι λιγοτερο απο αυτο που σου προτεινε το οποιο θα σου χρεωσει 2200 και θα σου κανει δωρο αλλα 300 γιατι τοσα χρειαζεται το σχεδιακι που σου εκανε στο κεφαλι σου με πιο λιγα θα βγει για γελια,
εδω μιλαμε για 1000 τεμαχια σουλουπωματος χαιρλαιν αλλα λορεντζο, αραιουτσικο αλλα σουλουπωμενο που δυσκολα διακρινεις οτι εχει γινει κατι , με κοστος πολυ μεγαλο σε χρηματα αλλα πολυ μικρο σε δοτρια, μεχρι εκει και μη παρεκει.....
αφου θες χαιρλαιν σκαστα να ησυχασεις
ακουσες τον ντανς τι σου ειπε που ειναι και επιτηδειος? η χαιρλαιν που θα παρεισ θα ειναι πιο αραιη απο αυτη που εχεις!! οποτε φαντασου τι πικρα θα φας αμα την κατεβασεις
οποτε ισιωμα με 1000 γκραφτς μαριε , δεν πας για κατι αλλο θα γινεις χειροτερο
να σου πω την αληθεια αν καταφερεις και ψησεις και τον ερντο δεν θα πεσω και απο τα συννεφα
το θες τοσο πολυ που δεν αποκλειεται να τα καταφερεις κιολας!!!
αλλα να ξερεις οτι θα σε φερει αυτος στα μετρα του ειναι το επικρατεστερο σεναριο και δεν θα δυσκολευτει και πολυ......
τουλαχιστον οσο μπορεισ να εισαι συγκρατημενος και να μην φανταζεσαι
θα ειναι εδω ετσι εκει αλλιως , δεν υπαρχει περιπτωση να γινει οπωσ φανταζεσαι
εφοσον δεν εισαι ικανοποιημενος ετσι οπως εισαι πας συντηριτικα μς 1000 σε γιατρο της επιλογης σου και οταν φυτρωσουν τοτε θα εχεισ εικονα
οι εικονεσ που φανταζεσαι δεν θα σου κανουν καλο
 
Τελευταία επεξεργασία:

MariosOik

Active Member
ο ερντο ρε μαριε θα σου παρει την ταριφα του οτι και να κανεις ,δεν θα δεχτει πιστευω την προσεγγιση του lorenzo δεν δουλευει ετσι αυτος ...... βασικα δεν πιστευω οτι θα δεχτει κατι λιγοτερο απο αυτο που σου προτεινε το οποιο θα σου χρεωσει 2200 και θα σου κανει δωρο αλλα 300 γιατι τοσα χρειαζεται το σχεδιακι που σου εκανε στο κεφαλι σου με πιο λιγα θα βγει για γελια,
εδω μιλαμε για 1000 τεμαχια σουλουπωματος χαιρλαιν αλλα λορεντζο, αραιουτσικο αλλα σουλουπωμενο που δυσκολα διακρινεις οτι εχει γινει κατι , με κοστος πολυ μεγαλο σε χρηματα αλλα πολυ μικρο σε δοτρια, μεχρι εκει και μη παρεκει.....
αφου θες χαιρλαιν σκαστα να ησυχασεις
ακουσες τον ντανς τι σου ειπε που ειναι και επιτηδειος? η χαιρλαιν που θα παρεισ θα ειναι πιο αραιη απο αυτη που εχεις!! οποτε φαντασου τι πικρα θα φας αμα την κατεβασεις
οποτε ισιωμα με 1000 γκραφτς μαριε , δεν πας για κατι αλλο θα γινεις χειροτερος
Δεν υπαρχει περιπτωση να κατεβασω, ισιωμα 100% και προς τα μεσα γεμισμα ωστε αν αραιωσω να μην φαινεται τοσο ασχημο. Αυτο που με ποναει αυτο το καιρο ομως ειναι η τριχοπτωση. Οσο αυξανεται η ψυχολογια πεφτει. Σημερα εβαλα μινοξ σε υγρη μορφη της hairway. Υπαρχει περιπτωση η μινοξ να μου κανει καθημερινα sedding? Οταν μια μερα δεν βαζω μειωνεται πολυ. Δεν ξερω αν φταιω το λουσιμο που το σαμπουαν κολλαει στο μαλλι και τραβιεται, αν φταιει η πετσετα, εν τω μεταξυ στο στρατο ειναι ραγδαια η αυξηση. Σε μερικα σημεια φευγουν 3-4 μαζι, σαν συνολο υπολογιζω στο 100αρικο να πεφτουν. Κοιτωντας και το κεφαλι αρχιζει και πιστευεις οτι εχει κενα και πισω και στο κεντρο και παει λεγοντας. Γενικα ενας φαυλος κυκλος που δεν κλεινει. Γι αυτο πονταρω σε μια βελτιωση της χερλαιν. Πιστευω θ αλλαξει την ψυχολογια μου αναφορικα με τον παραγοντα μαλλι και θα ηρεμησω. Οσον αφορα το παρον δεν ξερω αν η μινοξ με βλαπτει. Βαζω σε ολο το κεφαλι, φταιει αυτο? Φταιει η παραπανισια ποσοτητα που βαζω? Ο τροπος που λουζομαι? Δεν ξερω ειλικρινα.
 

tasos33

Well-Known Member
Υπαρχουν πολλαααα περιστατικα στα οποια η νεα hairline ειναι αν οχι πιο πυκνη τουλαχιστον ιδια.

Η hairline του μαριου ναι μεν εχει αρκετες τριχες ανα τετ.εκ ας υποθεσουμε 45 ,πολλες εκ των οποιων ειναι αδυνατες ομως, μια ενισχυση με Νέες καλες τριχες θα αναδομησει την περιοχη και θα δωσει καλο illussion.


ο ερντο ρε μαριε θα σου παρει την ταριφα του οτι και να κανεις ,δεν θα δεχτει πιστευω την προσεγγιση του lorenzo δεν δουλευει ετσι αυτος ...... βασικα δεν πιστευω οτι θα δεχτει κατι λιγοτερο απο αυτο που σου προτεινε το οποιο θα σου χρεωσει 2200 και θα σου κανει δωρο αλλα 300 γιατι τοσα χρειαζεται το σχεδιακι που σου εκανε στο κεφαλι σου με πιο λιγα θα βγει για γελια,
εδω μιλαμε για 1000 τεμαχια σουλουπωματος χαιρλαιν αλλα λορεντζο, αραιουτσικο αλλα σουλουπωμενο που δυσκολα διακρινεις οτι εχει γινει κατι , με κοστος πολυ μεγαλο σε χρηματα αλλα πολυ μικρο σε δοτρια, μεχρι εκει και μη παρεκει.....
αφου θες χαιρλαιν σκαστα να ησυχασεις
ακουσες τον ντανς τι σου ειπε που ειναι και επιτηδειος? η χαιρλαιν που θα παρεισ θα ειναι πιο αραιη απο αυτη που εχεις!! οποτε φαντασου τι πικρα θα φας αμα την κατεβασεις
οποτε ισιωμα με 1000 γκραφτς μαριε , δεν πας για κατι αλλο θα γινεις χειροτερο
να σου πω την αληθεια αν καταφερεις και ψησεις και τον ερντο δεν θα πεσω και απο τα συννεφα
το θες τοσο πολυ που δεν αποκλειεται να τα καταφερεις κιολας!!!
αλλα να ξερεις οτι θα σε φερει αυτος στα μετρα του ειναι το επικρατεστερο σεναριο και δεν θα δυσκολευτει και πολυ......
τουλαχιστον οσο μπορεισ να εισαι συγκρατημενος και να μην φανταζεσαι
θα ειναι εδω ετσι εκει αλλιως , δεν υπαρχει περιπτωση να γινει οπωσ φανταζεσαι
εφοσον δεν εισαι ικανοποιημενος ετσι οπως εισαι πας συντηριτικα μς 1000 σε γιατρο της επιλογης σου και οταν φυτρωσουν τοτε θα εχεισ εικονα
οι εικονεσ που φανταζεσαι δεν θα σου κανουν καλο
 

kolias

Active Member
φταει η τριχοπτωση αφου ειναι και ανοιξη ελα ρε συ μαριε δεβ εισαι κανενας πρωταρης. οκ ειπαμε δεν θα αλλαξεις νοργουντ αλλα τα μαλλια θα αραιωνουνε μετα τα 40 περιμενε πιο αργους ρυθμους, θα χασεις μαλια να το ξερεις αυτο σου λεμε ολοι, απλα δεν θα ειναι τοσο ωστε να αλλαξεις οψη οσο τα παρατηρεισ θα βλεπεις πολλεσ καινουργιες τρυπιτσες αα ειναι αυτη φιλε μου
πας για 4αρι οπως ολοι μας εδω μεσα να το ξερεισ οτι το 4αρι ειναι μινιμουμ στην αα, αντε να την γλυτωσουν καποιες εξαιρεσεις
αυτο που θα κανεισ δεν θα ειναι και οτι καλυτερο , γιαυτο αλλωστε και ολα αυτα αλλα αφου εισαι αποφασισμενος 1000 τεμαχια σταχτυ και μπαρουτι αλλα ομως δεν κατεβαζεις και τα πληρωνεις με χρημα να ματωσεις για να μαθεις να θες χαιρλαιν
 

tasos33

Well-Known Member
Υπαρχουν πολλαααα περιστατικα στα οποια η νεα hairline ειναι αν οχι πιο πυκνη τουλαχιστον ιδια.

Η hairline του μαριου ναι μεν εχει αρκετες τριχες ανα τετ.εκ ας υποθεσουμε 45 ,πολλες εκ των οποιων ειναι αδυνατες ομως, μια ενισχυση με Νέες καλες τριχες θα αναδομησει την περιοχη και θα δωσει καλο illussion.


ο ερντο ρε μαριε θα σου παρει την ταριφα του οτι και να κανεις ,δεν θα δεχτει πιστευω την προσεγγιση του lorenzo δεν δουλευει ετσι αυτος ...... βασικα δεν πιστευω οτι θα δεχτει κατι λιγοτερο απο αυτο που σου προτεινε το οποιο θα σου χρεωσει 2200 και θα σου κανει δωρο αλλα 300 γιατι τοσα χρειαζεται το σχεδιακι που σου εκανε στο κεφαλι σου με πιο λιγα θα βγει για γελια,
εδω μιλαμε για 1000 τεμαχια σουλουπωματος χαιρλαιν αλλα λορεντζο, αραιουτσικο αλλα σουλουπωμενο που δυσκολα διακρινεις οτι εχει γινει κατι , με κοστος πολυ μεγαλο σε χρηματα αλλα πολυ μικρο σε δοτρια, μεχρι εκει και μη παρεκει.....
αφου θες χαιρλαιν σκαστα να ησυχασεις
ακουσες τον ντανς τι σου ειπε που ειναι και επιτηδειος? η χαιρλαιν που θα παρεισ θα ειναι πιο αραιη απο αυτη που εχεις!! οποτε φαντασου τι πικρα θα φας αμα την κατεβασεις
οποτε ισιωμα με 1000 γκραφτς μαριε , δεν πας για κατι αλλο θα γινεις χειροτερο
να σου πω την αληθεια αν καταφερεις και ψησεις και τον ερντο δεν θα πεσω και απο τα συννεφα
το θες τοσο πολυ που δεν αποκλειεται να τα καταφερεις κιολας!!!
αλλα να ξερεις οτι θα σε φερει αυτος στα μετρα του ειναι το επικρατεστερο σεναριο και δεν θα δυσκολευτει και πολυ......
τουλαχιστον οσο μπορεισ να εισαι συγκρατημενος και να μην φανταζεσαι
θα ειναι εδω ετσι εκει αλλιως , δεν υπαρχει περιπτωση να γινει οπωσ φανταζεσαι
εφοσον δεν εισαι ικανοποιημενος ετσι οπως εισαι πας συντηριτικα μς 1000 σε γιατρο της επιλογης σου και οταν φυτρωσουν τοτε θα εχεισ εικονα
οι εικονεσ που φανταζεσαι δεν θα σου κανουν καλο
 

kolias

Active Member
μα το θεμα ρε τασο ειναι να μην φτασει στο σημειο να χωσει πολλα γραφτς στην χαιρλαιν, αυτη η μεταμοσχευση εχει μονο σκοπο να του φυγει ο καημος
 

kolias

Active Member
για να εξηγουμε δεν θελω να κανω τον ειδημωνα γιατι δεν ειμαι , υπαρχουν πολλα μελη που ειναι στην πραγματικοτητα βαθεια γνωστες των μμ , αυτων η γνωμη ειχει την βαρυτητα , εγω πιο πολυ εστιαζω στο ψυχολογικο κομματι οπως και στο γεγονος οτι στην περιπτωση του μαριου εφοσον πας για 1000 τεμαχια και θες τελειοτητες ..... ε πας στον λορεντζο κκαι με γεια σου και χαρα σου
6000 η χαιρλαιν τσουζει ειναι υπερβολη ε δηλαδη οτι θες μα μπεισ για μεταμοσχευση δεν ειναι υπερβολη?
 

MariosOik

Active Member
Θα βγω για λιγο εκτος μμ ωστε να ρωτησω κατι. Τι γνωμη εχετε για την μινοξιδιλη της hairway? Την αντικατεστησα στη θεση του regaine foam γιατι ειναι ασυμφωρο μιας και βαζω σε ολο το κεφαλι(προληπτικα β,γ ζωνη και ψηλα πισω γιατι οταν τα ειχα ξυρισει φαινοταν μια αδυναμια μικρη στο κραουν). Εκτος απο αυτο ηθελα να ρωτησω το εξης. 5-6 ωρες την ημερα αρκουν για να δρασει η ουσια? Πχ τη βαζω στις 10 το βραδυ και λουζομαι 4 το πρωι γιατι ειμαι και στρατο. Και ηθελα να ρωτησω αν ενδικνειται η δοκιμη να κανω εφαρμογη μερα παρα μερα μηπως μειωθει το σεντινγκ που ειναι σε πολυ υψηλο επιπεδο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kolias

Active Member
ελεος ρε μαριε, πρωτη φορα βαζεις μινοξ? συνεχιζεις ακαθεκτος και τελος απριλιου θα εχεις στρωσει........ μετα θα ησυχασεις μεχρι να ερθει ο τραγικος σεμπτεβριος που θα σε ριξει μια πιστα ακομα...... κοκ
 

kolias

Active Member
αν θες τσιμπα κανενα serioxyl μουφα ειναι για την αα δεν κανει τιποτα αλλα βοηθαει λιγο στην γενικοτερη εικονα των μαλλιων 2 μπουκαλακια μπορεις να τα βρεις με 35 ευρω αν ψαξεισ καλα , για 2-3 μηνες και τελος δεν ειναι για παραπανω δεν υπαρχει νοημα
 

MariosOik

Active Member
αν θες τσιμπα κανενα serioxyl μουφα ειναι για την αα δεν κανει τιποτα αλλα βοηθαει λιγο στην γενικοτερη εικονα των μαλλιων 2 μπουκαλακια μπορεις να τα βρεις με 35 ευρω αν ψαξεισ καλα , για 2-3 μηνες και τελος δεν ειναι για παραπανω δεν υπαρχει νοημα
Αν θέλεις στείλε μου pm ή πες μου μερικά πράγματα γι αυτό. Αναφορικά με τον χρόνο δράσης της μίνοξ και τον χρόνο που ρώτησα?
 

kolias

Active Member
kai εγω μαριε το ιδιο κανω βασικα ολοι πιστευω το ιδιο κανουμε την βαζουμε το βραδυ και λουζομαστε το πρωι αλλιως τι θα κανεις θα φας την μινοξ την ημερα στο μαλλι? δεν υπαρχει αυτο ....συνεχιζεις ετσι και οπου βγει οσο για το serioxyl απλα οπωσ στα ειπα μια μ@λ@κια που δινεισ 35 ευρω δυο μπουκαλακια για 2-3 μηνες στις δυσκολες βελτιωνει την εικονα του μαλλιου τιπτα παραπανω
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οτι ειναι να γινει θα γινει τουλαχιστον ενα 6μηνο μετα. Απλως αυτο που εχω στο μυαλο μου ειναι συντηρητητικη προσεγγιση και οχι κατεβασμα και temples οπως σωστα μου ειπες. Σκεφτομαι ομως ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα των 2 γιατρων. Λορεντζο 6 ευρω το γκραφτ οποτε παμε αμεσα στα 6000 ευρω. Αν στον Ερντο προταθει καποιο παγιο κοστος πχ για 1000 γκραφτ που ξεπερναει αρκετα τα 2,5 ανα γκραφτ θα αρνηθει?

Η προσεγγιση σου δεν ειναι συντηρητικη συνολικα στο θεμα της αραιωσης εφοσον θες να επεμβεις σε αυτο το μαλλι. Υπαρχουν πραγματα που μπορει να μην πανε οπως τα φανταζεσαι οπου και να κανεις μμ.
Δεν μπορω να φανταστω πως θα αντιμετωπισεις αυτο το ενδεχομενο. Οπως επισης και το ενδεχομενο τα αμεσως επομενα 1-2 χρονια να δεις πραγματικη αραιωση στο κεφαλι σου και οχι φανταστικη.
Εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να διορθωνεις καθε 2 χρονια;
Αν δεν την εχεις ισως σπαταλησεις την πρωτη σου ευκαιρια.
Νομιζω οτι θα σου ειναι πολυ δυσκολο να αντιμετωπισεις μια πραγματικη αραιωση εφοσον ζοριζεσαι τωρα. Ελπιζω να μη χρειαστει ενω δεν θα εισαι ετοιμος. Δεν λεω να μη χρειαστει γενικα γιατι ολοι το αντιμετωπιζουμε καποια στιγμη. Καλη επιτυχια σε οτι κανεις
 

MariosOik

Active Member
Η προσεγγιση σου δεν ειναι συντηρητικη συνολικα στο θεμα της αραιωσης εφοσον θες να επεμβεις σε αυτο το μαλλι. Υπαρχουν πραγματα που μπορει να μην πανε οπως τα φανταζεσαι οπου και να κανεις μμ.
Δεν μπορω να φανταστω πως θα αντιμετωπισεις αυτο το ενδεχομενο. Οπως επισης και το ενδεχομενο τα αμεσως επομενα 1-2 χρονια να δεις πραγματικη αραιωση στο κεφαλι σου και οχι φανταστικη.
Εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να διορθωνεις καθε 2 χρονια;
Αν δεν την εχεις ισως σπαταλησεις την πρωτη σου ευκαιρια.
Νομιζω οτι θα σου ειναι πολυ δυσκολο να αντιμετωπισεις μια πραγματικη αραιωση εφοσον ζοριζεσαι τωρα. Ελπιζω να μη χρειαστει ενω δεν θα εισαι ετοιμος. Δεν λεω να μη χρειαστει γενικα γιατι ολοι το αντιμετωπιζουμε καποια στιγμη. Καλη επιτυχια σε οτι κανεις
Καλησπερα Δημητρη...! Ειμαι σε αμεση επαφη και με τις 2 κορυφαιες κλινικες. Υπαρχει πλανο και σχεδιασμος, θα δειξει που θε καταληξω. Δεν εχει πρωτευον σημασια το χρημα αλλα η σωστη διαχειριση της δοτριας. Σε καθε περιπτωση επαναλαμβανω οτι προκειται για density restoration και οχι κατεβασμα χερλαιν. Σε μια μμ πολλα μπορουν να μην πανε καλα οχι ενα. Νομιζω ολοι το βιωνουν αυτο. @kolias ποσες φορες την ημερα λουζεσαι και ποσες ωρες προλαβαινεις να αφησεις την μινοξ να δρασει?
 

kolias

Active Member
λουζομαι μερα παρα μερα και αφηνω την μινοξ να δρασει το βραδυ που κοιμαμαι, φανταζομαι οτι αυτες ειναι οι καλυυετρε ωρες για οτιδηποτε να δρασει, αλλα οπωσ και να εχει αφου μινοξ βαζω τωρα non stop οτι ειναι να δρασει θα δρασει το φραρμακο αυτο ειναι πασιγνωστο οτι η δραση του ολοενα και φθινει και γενικα η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο...... τι να ψαξεισ αλλο ρε μαριε? 2 φαρμακα υπαρχουν αυτα ειναι.....αν ηταν να σταματανε την αραιωση τωρα που μιλαμε θα ειχα μαλλι μεχρι του ωμους οπως ειχα στα 30 μου, τι να ελεγε οτι ειχα αδειους κροταφους και σκοροφαγομενη ηαιρλαιν αφου το υπολοιπο μαλλι ηταν αφανα και υπερκαλυπτε 2 κεφαλια οχι ενα....... τωρα οι κροταφοι ειναι οι ιδιοι η hairline εχει κατακρεουργηθει και το υπολοιπο μαλλι ερχεται απο πισω προς τα μπρος αλλα δεν βαριεσαι ετσι ειναι η φορα του αλλωστε συν την φρατζουλα που αμα λουστω και φουσκωσει λιγο δινει ενα ογκο επανω αν δεν κατσει ομως η χαλασει πατικωνεται τυπου μπαρμπαμποζο και να μην ξεχασουμε και κολπακι κομμωτικο στον δεξι κροταφο αφου η φραντζουλα ερχεται απο δεξια στα αριστερα. κατα τα αλλα το πατερν ειναι ιδιο ομως μαριε δεν εχει αλλαξει.......
 

vlafo

Well-Known Member
λουζομαι μερα παρα μερα και αφηνω την μινοξ να δρασει το βραδυ που κοιμαμαι, φανταζομαι οτι αυτες ειναι οι καλυυετρε ωρες για οτιδηποτε να δρασει, αλλα οπωσ και να εχει αφου μινοξ βαζω τωρα non stop οτι ειναι να δρασει θα δρασει το φραρμακο αυτο ειναι πασιγνωστο οτι η δραση του ολοενα και φθινει και γενικα η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο...... τι να ψαξεισ αλλο ρε μαριε? 2 φαρμακα υπαρχουν αυτα ειναι.....αν ηταν να σταματανε την αραιωση τωρα που μιλαμε θα ειχα μαλλι μεχρι του ωμους οπως ειχα στα 30 μου, τι να ελεγε οτι ειχα αδειους κροταφους και σκοροφαγομενη ηαιρλαιν αφου το υπολοιπο μαλλι ηταν αφανα και υπερκαλυπτε 2 κεφαλια οχι ενα....... τωρα οι κροταφοι ειναι οι ιδιοι η hairline εχει κατακρεουργηθει και το υπολοιπο μαλλι ερχεται απο πισω προς τα μπρος αλλα δεν βαριεσαι ετσι ειναι η φορα του αλλωστε συν την φρατζουλα που αμα λουστω και φουσκωσει λιγο δινει ενα ογκο επανω αν δεν κατσει ομως η χαλασει πατικωνεται τυπου μπαρμπαμποζο και να μην ξεχασουμε και κολπακι κομμωτικο στον δεξι κροταφο αφου η φραντζουλα ερχεται απο δεξια στα αριστερα. κατα τα αλλα το πατερν ειναι ιδιο ομως μαριε δεν εχει αλλαξει.......
KOllia μου αρέσει που το φιακωμιδε
 
Μπλουζα