Προσεχές consultation και οριστική απόφαση μεταμόσχευσης στον dr koray erdogan (asmed)

vag25

Well-Known Member
kolias και athenian προσεγγιζετε πολυ ευστοχα τον λογο για τον οποιο βρισκομαστε ολοι σε αυτο το φορουμ.
Ειναι πολυ καλο πρωτο βημα να ειμαστε ειλικρινεις με τους εαυτους μας. Να βλεπουμε την αληθεια. Και ευγε που το κανετε. Χαιρομαι οταν βλεπω τετοιες τοποθετησεις.

Σημ.Δεν ειναι τυχαιο που εκτος απο την τριχοπτωση, δυσκολα εδω στο φορουμ αποδεχομαστε μια ασπρη τριχα στο μουσι ή τα γκριζα μαλλια.

Ο φιλος MariosOik ειναι ο καθρεφτης μας κατα καποιον τροπο, καθως μεσα απο αυτη την υπερβολη με την οποια σκεφτεται, μας βοηθα να μπαινουμε σε θεση να διακρινουμε την υπερβολη με την οποια και εμεις χειριζομαστε τα δικα μας θεματα/δαιμονες.

Αυτο κανει η ''τεχνη'' Μαριε,
ευχαριστουμε. Χεχε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulo

Active Member
Ούτε ο Lorenzo του ειπε ότι δεν του την κανει άρα όπου και να πάει θα του την κάνουν την μεταμόσχευση άρα εδώ όλοι οι γιατροί σκέφτονται αν δεν του την κάνω εγώ θα του την κανει άλλος
 

MariosOik

Active Member
Για μισό λεπτό παίδες. Καταρχας η εικονα των μαλλιων δεν δινεται απο φωτογραφιες. Εξου και το λαιβ κονσαλτ που θα κανω. Δευτερον αμα εμενα με ενοχλει η χερλαιν ετσι οπως ειναι φαγωμενη γιατι να μην την αποκαταστησω αν χρειαστουν μαξ 1000 γκραφτς. Αν βαλει περισσοτερα θα προχωρησει προς τα μεσα. Μια λεγατε παλιοτερα, δεν θα σε αναλαβει κανεις ετσι απλα θα γελασει, μια τωρα θα σε εκμεταλλευτει, μια δεν θα φτανει η δοτρια και τωρα λετε για μμ καθε 3-4 χρονια. Φιλοι μου για να ειμαστε εδω μεσα ολοι απο ελλειψη αυτοπεποιθησης πασχουμε. Ειτε παλιοτερα ειτε τωρα. Πολλοι βλεπουν τον αλλον με μεγαλυτερο προβλημα και ανεβαινει η αυτοπεποιθηση τους. Το καθε προβλημα για τον καθενα ειναι υποκειμενικο... Αν δεν παω σε συντηρητικο μοτιβο δεν θα κανω κατι... Δηλαδη αν παω Λορεντζο και με αναλαβει τι θα ειναι αφελης? Πως τα ισοπεδωνετε ετσι δεν μπορω να καταλαβω. Οι συγκεκριμενοι γιατροι γεμιζουν κεφαλια με 4000 σε διαχυτα 5αρια. Δεν θα τα πεταξω τα γκραφτς, πυκνωση στην α ζωνη θα κανω. Οσο για το αν φαινεται η μμ τι ειναι ταμπου? Δεν καταλαβα... Αναφορικα με την φινα νομιζετε ετσι την παιρνω αλογυστα? Κανω τακτικα ενα σωρο εξετασεις...! Τα παντα ανα 6μηνο. Απλως θα ηθελα να κοιτατε λιγο τι γραφετε. Μιλατε για πελατακι του Ερντογαν την ιδια στιγμη που πριν μηνες λεγατε οτι κανενας σοβαρος γιατρος δεν σε αναλαμβανει. Τι εγινε τωρα ο Κοραυ ασοβαρος? Δεν στεκουν καποιες πρατηρησεις. Τελος δεν τιθεται θεμα τελειας εικονας. Απλως απο τα 20 εχω ανυπαρκτη χερλαιν και θελω να την στιχησω λιγο καλυτερα. Βλεπω τον φιλο που πηγε στον Γεωργιου σε αλλο ποστ που εχει κανει 3-4 μμ ή το παιδι που πηγε Ερντο και εχει ξανακανει και οι πυκνοτητες που τους δινουν οι γιατροι αν ολα πανε καλα ειναι εξαιρετικες. Αλιμονο αν ειμαι κανενας αφελης. Με πλανο θα παω, πλανο θα κανω με τον ιδιο τον γιατρο. Συγγνωμη αλλα δεν νομιζω τετοιοι γιατροι να παιζουν με το ονομα τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kolias

Active Member
το διαχυτο πενταρι παει να γλυτωσει απο τα ειναι γλομπος το κεφαλι του που προφανως το συγκεκριμενο κεφαλι δεν ειναι οτι καλυτερο να ειναι γλομπος τεστραρισμενο απο το πρωτο αναγκαστικο ξυρισμα, πολυ προχωρημενο λεβελ για εσενα που θες απλα να ισιωσεις την hairline.... ελπιζω να καταλαβαινεις την διαφορα
 

kolias

Active Member
η μεταμοσχευση σιγουρα σε καμμια περιπτωση δεν ειναι ταμπου αλλα οσοι εχουν κανει μεταμοσχευση αν δεν ηταν αναγκαιο ουτε απο εξω δεν θα περνουσαν
καταρχας σε 5 -10 χρονια που θα μπορουσες να συζητησεις για μεταμοσχευση φαντασου ποσο θα εχει προχωρησει το θεμα μεταμοσχευσης .........
 
Τελευταία επεξεργασία:

naruto

Well-Known Member
Φίλε Μάριε αν σε ενοχλεί το θέμα τόσο πολύ προχωρά τότε .
Είναι hairline Παράθεμα τη,το σημαντικότερο πράγμα,το Α Κ το Ω.Αν ήταν μια αραιωσουλα σε κραουν φαντάζομαι δεν θα σε απασχολούσε τόσο .
Πρέπει να κινηθείς πολύ προσεχτικά Κ συντηρητικά όμως .Μην παίρνεις την φίνα σαν δεδομένο ,σήμερα είναι ,Αύριο για τον Α η Β λόγο μπορεί να μην είναι .Κάνε consulation,δες ακριβώς τι μπορεί να δώσει η δοτρια σου (ο Τούρκος είναι εξπέρ σε αυτο),κ έπειτα καταστρωσε πλάνο .
Πλάνο το οποίο θα μπορεί να το εξυπηρετήσει η δοτρια σου ,σε κάθε περίπτωση ,ακόμα Κ στην απευκταια που αναγκαστείς να κόψεις φίνα Κ χειροτερέψει πολύ το μαλλί σου .Να μην κάνεις ακρότητες δλδ για να μην βρεθείς ξεκρεμαστος στο μέλλον .
Κοντεύεις 30,έχεις γνώσεις πάνω στο θέμα πλέον ,αν έχεις χρήμα Κ μια αξιοπρεπή δοτρια προχωρά
Ποτέ έχεις κλείσει για consulation;Θέλω Κ εγώ να πάω στον τούρκο για συνάντηση .Μπορούμε να το κανονίσουμε Κ μαζί αν θες
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eγω πιστεύω εάν κόψει την φίνα δε πιστεύω να έχει τρομερή διαφορά.
Παίρνει χρόνια φίνα σίγουρα δεν θα τον έπιανε μετά τόσα χρονιά.
Ίσως κάνω και μεγάλο λάθος όμως δεν το ξέρω.
 

MariosOik

Active Member
Φίλε Μάριε αν σε ενοχλεί το θέμα τόσο πολύ προχωρά τότε .
Είναι hairline Παράθεμα τη,το σημαντικότερο πράγμα,το Α Κ το Ω.Αν ήταν μια αραιωσουλα σε κραουν φαντάζομαι δεν θα σε απασχολούσε τόσο .
Πρέπει να κινηθείς πολύ προσεχτικά Κ συντηρητικά όμως .Μην παίρνεις την φίνα σαν δεδομένο ,σήμερα είναι ,Αύριο για τον Α η Β λόγο μπορεί να μην είναι .Κάνε consulation,δες ακριβώς τι μπορεί να δώσει η δοτρια σου (ο Τούρκος είναι εξπέρ σε αυτο),κ έπειτα καταστρωσε πλάνο .
Πλάνο το οποίο θα μπορεί να το εξυπηρετήσει η δοτρια σου ,σε κάθε περίπτωση ,ακόμα Κ στην απευκταια που αναγκαστείς να κόψεις φίνα Κ χειροτερέψει πολύ το μαλλί σου .Να μην κάνεις ακρότητες δλδ για να μην βρεθείς ξεκρεμαστος στο μέλλον .
Κοντεύεις 30,έχεις γνώσεις πάνω στο θέμα πλέον ,αν έχεις χρήμα Κ μια αξιοπρεπή δοτρια προχωρά
Ποτέ έχεις κλείσει για consulation;Θέλω Κ εγώ να πάω στον τούρκο για συνάντηση .Μπορούμε να το κανονίσουμε Κ μαζί αν θες
Θα χαρώ πολύ να έχω κάποιον δίπλα μου. Θα μιλήσουμε την πρώτη εβδομάδα του Απρίλη για να κλείσουμε για το δευτερο 15ημερο του Ιουνιου. Θελω πλανο για να προχωρησω ξεκαθαρα φιλε. Οσο να ναι η κληρονομικοτητα nw7 με τρομαζει αλλα στην ηλικια μου ηταν ηδη 4+. Δεν νομιζω η φινα να με κρατησε τοσο πολυ. Αλλωστε ο αδερφος μου χωρις θεραπειες στα 34 ειναι nw2-2,5. Ουτε εγω ουτε εκεινος εχουμε θεμα στο crown. Μια δυνατη χερλαιν σου δινει την δυνατοτητα αν εχεις μακρυ το μαλλι να καλυψεις και κενα προς τα πισω και σε καθε περιπτωση οπως ειδες και οι 2 γιατροι θα μπουν και α ζωνη οποτε με αυτα τα γκραφτς μου καλυπτει σχεδον το μισο κεφαλι(εχω μικρο κεφαλι) με εχει δει και ο @tasos33 απο κοντα. Ξερεις τι ειναι να εχεις φαγωμενη χερλαιν και ακριβως στη μεση ενα κενο το οποιο σε συνεργασια της μαυρης τριχας με το λευκο δερμα που λαδωνει ειναι ασχημη. Τοπικ δεν βαζω προς το παρον τουλαχιστον.
 

MariosOik

Active Member
Και ξαναλέω... Δραματοποιούμαι καταστάσεις. Αν εγω ειμαι μετασε δυσκολη θεση αν κανω μια μικρη επεμβαση σε καποιον κορυφαιο αλλα παιδια που την πατησαν απο Ελλαδα και το παλευουν με αξιοπρεπη αποτελεσματα τι να πουν? Ή μηπως να περιμενω να αραιωσω τελειως μεχρι να βρεθει λυση οριστικα στο προβλημα αα, μακαρι αλλα δεν βλεπω να βρισκεται. Επιπλεον πιστευω ακραδαντα οτι η αα συνδεεται αμεσα με το αγχος και την στεναχωρια. Γι αυτο αλλωστε εχω αυξημενη τριχοπτωση αυτο τον καιρο. Και φοβαμαι οτι θ ανεβω στη κλιμακα nw.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kolias

Active Member
αυξημενη τριχοπτωση θα υπαρχει παντα ανα περιοδους, οπως επισης ανεφερες οτι περυσι εφαγες ενα μπαμ...... ε λοιπον ακου οτι εγω εφαγα μπαμ φετος στα 47...... οπως και τρωω καθε 2-3 χρονακια πολυ καιρο τωρα δεν ειναι βεβαια το μπαμ που θα μου αλλαξει κλιμακα αλλα τα μαλλια μες την υπαρχουσα κλιμακα συνεχιζουν να αραιωνουν πολυ μαριε, αν δηλαδη φαντασου ο στριπαρ πεσει μεσα και γυρω στα 50 το τριτο κυμα τριχοπτωσης απο 3ν θα με κανει γλομπο σε συνοπτικες διαδικασιες! ε λοιπον τοτε το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ιναι να εχω μια νεανικη hairline μπροστα!! αν θεσ την γνωμη μου επειδη εισαι αποφασισμενος και εχεις τα @@ κοψε την φινα να δεις που βρισκεσαι κανε οτι ειναι να κανεισ και την ξαναρχιζεις, βεβαια το ξερω οτι αυτο ειναι το τελευταιο πραγμα που ηθελες να δεις εφοσον εσυ ονειρευεσαι περισσοτερα μαλλια και οχι λιγοτερα αλλα ειναι βασικο το πλανο που θα ακολουθησες ,καταρχας εισαι ψειρας υπαρχει περιπτωση να ανεχτεις στο μελλον ξεκαρφωτα μαλλια μεταμοσχευμενα? δες το βιντεο του panos 1982 οτι πρεπει για να καταλαβεις ποσες τριχες εχουμε να περιμενενουμε απο οσες μμ κανουμε στην ζωη μας , οποτε αυτες ειναι + οτι εχει ο καθενας, αποφασισε που τις θελεις και βοηθεια μας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Μάριε εννοείται ότι θα πρέπει να προχωρήσεις από τη στιγμή που δε νιώθεις καλά με την εικόνα σου. Επειδή όμως υπάρχουν και αντικειμενικά κριτήρια όπως του ότι το πρόβλημα σου είναι αρκετά μικρό, παίξε σωστά και συντηρητικά χωρίς απληστία σε κατεβάσματα και επιθετικούς σχεδιασμούς.
 

kolias

Active Member
υπαρχουν και αλλοι τροποι να νιωσει καποιος καλα με την εικονα του , χωρις να μπει σε διαδικασιες ,θα το λεω και θα το ξαναλεω δεν θελω να σου την χαλαω αλλα οπως σωστα ειπε ο προλαλησας το προβλημα σου ειναι αρκετα μικρο και δεν υπαρχει κανενας λογος να κανεις μεταμοσχευση.
 

MariosOik

Active Member
αυξημενη τριχοπτωση θα υπαρχει παντα ανα περιοδους, οπως επισης ανεφερες οτι περυσι εφαγες ενα μπαμ...... ε λοιπον ακου οτι εγω εφαγα μπαμ φετος στα 47...... οπως και τρωω καθε 2-3 χρονακια πολυ καιρο τωρα δεν ειναι βεβαια το μπαμ που θα μου αλλαξει κλιμακα αλλα τα μαλλια μες την υπαρχουσα κλιμακα συνεχιζουν να αραιωνουν πολυ μαριε, αν δηλαδη φαντασου ο στριπαρ πεσει μεσα και γυρω στα 50 το τριτο κυμα τριχοπτωσης απο 3ν θα με κανει γλομπο σε συνοπτικες διαδικασιες! ε λοιπον τοτε το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ιναι να εχω μια νεανικη hairline μπροστα!! αν θεσ την γνωμη μου επειδη εισαι αποφασισμενος και εχεις τα @@ κοψε την φινα να δεις που βρισκεσαι κανε οτι ειναι να κανεισ και την ξαναρχιζεις, βεβαια το ξερω οτι αυτο ειναι το τελευταιο πραγμα που ηθελες να δεις εφοσον εσυ ονειρευεσαι περισσοτερα μαλλια και οχι λιγοτερα αλλα ειναι βασικο το πλανο που θα ακολουθησες ,καταρχας εισαι ψειρας υπαρχει περιπτωση να ανεχτεις στο μελλον ξεκαρφωτα μαλλια μεταμοσχευμενα? δες το βιντεο του panos 1982 οτι πρεπει για να καταλαβεις ποσες τριχες εχουμε να περιμενενουμε απο οσες μμ κανουμε στην ζωη μας , οποτε αυτες ειναι + οτι εχει ο καθενας, αποφασισε που τις θελεις και βοηθεια μας
Όσο σωστή είναι η τοποθέτησή σου από τη μία, τόσο διαφέρει από την άλλη από την πραγματικότητα. 1ον σου μίλησα για density restoration της α ζωνης και επισκευη της χερλαιν σε ενα σημειο που ηδη ειναι πανω απο αυτο που ειχα. Αν με δεις απο κοντα θα καταλαβεις. Δευτερον μου λες για ηλικιες 45-50 κτλ, για κατσε πες μου ποσα ατομα απο το φορουμ περιμεναν τοσο? Ελαχιστα...! Τριτον μου λες να κοψω τη φιναστεριδη και να ξαναπειραξω τις ορμονες μου τη στιγμη που ο οργανισμος μου τοσα χρονια την εχει δεχθει με ελαχιστες παρενεργειες. Να παρω ενα ρισκο και πχ να τα χασω ολα γιατι? Για να κανουμε πειραμα? Μεγαλωνοντας ο δεικτης dht πεφτει και επειτα χανεις μαλλια γιατι φυσιολογικα μεγαλωνεις. Τελος ξερεις πολλα ατομα που καθαρισαν με 1 μεταμοσχευση στη ζωη τους ή δεν κάνουν θεραπεια? Πιστεψε με υπαρχουν θεραπειες μπαρουτι και ως επι τω πλειστον χρειαζονται στη ζωη μας 2-3 μεταμοσχευσεις.
 

kolias

Active Member
αυτο ακριβως φοβαμαι σε εσενα ρε συ μαριε οτι εχεις τετοιο καημο για την χαιρλαιν που θες να κανεις μεταμοσχευση πριν της ωρας σου και χωρις να ξερεις αν θα χρειαστεις να κανεις γενικα μεταμοσχευση , εχεις μπει γενικα σε ενα περιεργο τριπ. σου μιλαω για τις πιο προχωρημενες ηλικιες γιατι καποια στιγμη θα φτασσεις και εσυ φιλε μου, και δεν θεσ να δεις πως εξελισεται η αα με την παροδο του χρονου με την φινα στην δικη σου περιπτωση αφου αυτο εχεις διαλεξει απο μικρος , και οχι δεν σου προτεινω να την κοψεις οπως δεν σου προτεινω να κανεις και μεταμοσχευση απλα στο αναφερω γιατι μονο ετσι θα καταλαβαινες οτι δεν εκτιμας σωστα την κατασταση ,την φυση της αα και τον σκοπο των μεταμοσχευσεων . θες να θυσιασεις την φυσικοτητα των μαλλιων σου γιατι? αφου εχεις μια χαρα μαλλι οκ αυτο που βλεπεισ εσυ στο καθρεφτη φορα μοστρα δεν λεει δεν θα σου πω το αντιθετο αυτο ομως εισαι εσυ, αυτο ειναι το μαλλι σου, δεν εισαι ενa 4αρι κουτελατο με κεφαλα και δεν βλεπεσαι οποτε ναι οτι και να κανεις καλυτερο θα ειναι. καποιοι εχουν χαιρλαιν μοκετες οκ εμεις δεν ειμαστε απο αυτους δηλαδη τι θα πρεπει ολοι να ειμαστε ιδιοι? ας ειμαστε και καποιοι διαφορετικοι ..... καποιος μπορει να εχει τρελη χαιρλαιν καποιος να μην εχει και να εχει καλυτερο σωμα καποιος να ειναι πιο ψηλος καποιος να ειναι πιο χοντρος, βλεπεις συχνα ανθρωπους που να μοιαζουν μεταξυ τους ? νομιζεις οτι ολοι εδω στο φορουμ ειμαστε γιατι δεν μας απασχολουν τα μαλλια ?
δεν ξερουμε τι σημαινει hairline? σαν πιο μεγαλος μαριε ομως εχω κατανοησει οτι ολα ειναι μερος ενος γενικοτερου συνολου και μπορω να καταλαβω ποτε καποιος εχει εμμονη με κατι........το ξερω οτι τελικα θα την κανεις αλλα δεν θα σου ευχηθω ακομα καλη επιτυχια
τα ιδια λεφτα θα σου στοιχισει οπως και να εχει γιατι δεν πας στον lorenzo που ειναι συντηριτικουρα?
πιστευεις οτι απλα ετσι θα κανεις το πλανο του lorenzo στον ερντο και ο ερντο θα το φαει?θα σε αναλαβει να σου βαλει με 2,5 100ο τεμαχια? τι νομιζεις οτι κολλαει μπρικια? αν ηταν ετσι μαριε θα επρεπε να περιμενεις 5 χρονια για cons και αλλα 10 για μμ
τα ιδια λεφτα περνουν και οι δυο απλα πουλανε διαφορετικο πραγμα
δεν πιστευω οτι εισαι τοσο αφελης , δεν επελεξες τον ερντο για να σου ερθει πιο φτηνα τον επελεξες γιατι αυτος φτιαχνει τα κεφαλια οπως θες εσυ μαριε το δικο σου και οχι ο lorenzo ολοι δεν θα θελανε μπροστινο μερος μπασκετα γιατι δεν παει τοτε ολος ο πλανητης στον ερντο που ειναι και φτηνος? γιατι υπαρχει τιμημα γιαυτο μαριε και το τιμημα ειναι η μιση και βαλε δοτρια
τι εχεις μπερδεψει ρε συ μαριε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

MariosOik

Active Member
αυτο ακριβως φοβαμαι σε εσενα ρε συ μαριε οτι εχεις τετοιο καημο για την χαιρλαιν που θες να κανεις μεταμοσχευση πριν της ωρας σου και χωρις να ξερεις αν θα χρειαστεις να κανεις γενικα μεταμοσχευση , εχεις μπει γενικα σε ενα περιεργο τριπ. σου μιλαω για τις πιο προχωρημενες ηλικιες γιατι καποια στιγμη θα φτασσεις και εσυ φιλε μου, και δεν θεσ να δεις πως εξελισεται η αα με την παροδο του χρονου με την φινα στην δικη σου περιπτωση αφου αυτο εχεις διαλεξει απο μικρος , και οχι δεν σου προτεινω να την κοψεις οπως δεν σου προτεινω να κανεις και μεταμοσχευση απλα στο αναφερω γιατι μονο ετσι θα καταλαβαινες οτι δεν εκτιμας σωστα την κατασταση ,την φυση της αα και τον σκοπο των μεταμοσχευσεων . θες να θυσιασεις την φυσικοτητα των μαλλιων σου γιατι? αφου εχεις μια χαρα μαλλι οκ αυτο που βλεπεισ εσυ στο καθρεφτη φορα μοστρα δεν λεει δεν θα σου πω το αντιθετο αυτο ομως εισαι εσυ, αυτο ειναι το μαλλι σου, δεν εισαι ενa 4αρι κουτελατο με κεφαλα και δεν βλεπεσαι οποτε ναι οτι και να κανεις καλυτερο θα ειναι. καποιοι εχουν χαιρλαιν μοκετες οκ εμεις δεν ειμαστε απο αυτους δηλαδη τι θα πρεπει ολοι να ειμαστε ιδιοι? ας ειμαστε και καποιοι διαφορετικοι ..... καποιος μπορει να εχει τρελη χαιρλαιν καποιος να μην εχει και να εχει καλυτερο σωμα καποιος να ειναι πιο ψηλος καποιος να ειναι πιο χοντρος, βλεπεις συχνα ανθρωπους που να μοιαζουν μεταξυ τους ? νομιζεις οτι ολοι εδω στο φορουμ ειμαστε γιατι δεν μας απασχολουν τα μαλλια ?
δεν ξερουμε τι σημαινει hairline? σαν πιο μεγαλος μαριε ομως εχω κατανοησει οτι ολα ειναι μερος ενος γενικοτερου συνολου και μπορω να καταλαβω ποτε καποιος εχει εμμονη με κατι........το ξερω οτι τελικα θα την κανεις αλλα δεν θα σου ευχηθω ακομα καλη επιτυχια
τα ιδια λεφτα θα σου στοιχισει οπως και να εχει γιατι δεν πας στον lorenzo που ειναι συντηριτικουρα?
πιστευεις οτι απλα ετσι θα κανεις το πλανο του lorenzo στον ερντο και ο ερντο θα το φαει?θα σε αναλαβει να σου βαλει με 2,5 100ο τεμαχια? τι νομιζεις οτι κολλαει μπρικια? αν ηταν ετσι μαριε θα επρεπε να περιμενεις 5 χρονια για cons και αλλα 10 για μμ
τα ιδια λεφτα περνουν και οι δυο απλα πουλανε διαφορετικο πραγμα
δεν πιστευω οτι εισαι τοσο αφελης , δεν επελεξες τον ερντο για να σου ερθει πιο φτηνα τον επελεξες γιατι αυτος φτιαχνει τα κεφαλια οπως θες εσυ μαριε το δικο σου και οχι ο lorenzo ολοι δεν θα θελανε μπροστινο μερος μπασκετα γιατι δεν παει τοτε ολος ο πλανητης στον ερντο που ειναι και φτηνος? γιατι υπαρχει τιμημα γιαυτο μαριε και το τιμημα ειναι η μιση και βαλε δοτρια
τι εχεις μπερδεψει ρε συ μαριε?
Ο Λορέντζο προφανώς και είναι ακόμα μέσα στο πλάνο. Πιστεύεις ότι ο σχεδιασμός και σε περίπτωση περαιτέρω αραίωσης με Λορέντζο θα είμαι πιο εξασφαλισμένος? Εκτιμώ αυτά που μου λες, δεν τα πετάω στο βρόντο. Καλύτερα να αναμείνω λίγο καιρό περισσότερο και να μαζέψω κάποια χρήματα παραπάνω παρά να κάνω βιαστικές επιλογές. Γενικά έχω χτίσει σχέσεις με παιδιά από το φόρουμ και αν θες είμαι όποτε μπορείς διαθέσιμος να τα πούμε και από κοντά να δεις το πρόβλημα που σου λέω.
 

kolias

Active Member
αν τελικα την κανεις ναι καντην στον lorenzo 1000 grafts σουλουπωσε το μπροστινο μερος αφου σε ενοχλει τοσο πολυ , τουλαχιστον ετσι δεν θα κινδυνεψεις..... δωσε 5000 και φτιαξε την χαιρλαιν εκει που ειναι ,οτιδηποτε περαν απο αυτο μαριε δεν το συζηταω, ελπιζω να το καταλαβαινεις και μονος σου
 

turnfiji123

Active Member
Καθε μεσημέρι που παίρνω φίνα θυμάμαι την χερλαιν του Μαριου και ονειρεύομαι να την φτάσω μια μέρα. Και μετά θυμάμαι αυτή του Πιθικα και λέω δε βαριέσαι υπάρχουν και χειρότερα.
 

tasos33

Well-Known Member
ταινια του ξανθοπουλου εχουμε γινει

Καθε μεσημέρι που παίρνω φίνα θυμάμαι την χερλαιν του Μαριου και ονειρεύομαι να την φτάσω μια μέρα. Και μετά θυμάμαι αυτή του Πιθικα και λέω δε βαριέσαι υπάρχουν και χειρότερα.
 
Μπλουζα