Ποιος είναι ο καλύτερος γιατρός - κλινική για μεταμόσχευση;

tasos33

Well-Known Member
Y
Καλημέρα! Υπάρχει κάποια πληροφόρηση για καλό γιατρό ή για καλό κέντρο μεταμόσχευσης μαλλιών? Έκανε κάποιος από εσάς επιτυχημένη μεταμόσχευση? Θα το εκτιμούσα πολύ αν με πληροφορούσατε σχετικά...ψάχνω πληροφορίες για λογαριασμό συγγενικού μου προσώπου...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
υπάρχει η ενότητα των μεταμόσχευση να, Να μπει ο γνωστός σου να διαβάσει και να μάθει. Μόνο έτσι θα πάρει σωστή αποφαση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwstas mpatsios

Active Member
kalhspera skeftomai na kanw metamosxeysh gia thn mikrh arewsh pou exw eimai apo 8essalonikh kai skeftomai na paw se exwteriko iatro gia ligotero kostos ala den xerw tipota gia ayton kai exw fovies legete panagiwths koliatos gnwrizei kanenas kati? kai poia einai h gnwmh sas gia thn skepsh mou?
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα Κωστα ! Δεν επιτρέπεται να γράφεις γκρικλις . Η γνώμη μου είναι να καθίσεις να διαβάσεις το φόρουμ και να αγοράσεις ένα κουμπάρα ! Μην βιαστείς να πάρεις απόφαση για το που και πότε θα κάνεις την μεταμόσχευση ! Διάβαζε τα νήματα και ρίχνε και στον κουμπαρά χρήματα ! Μέχρι να γεμίσει ο κουμπάρας θα είσαι έτοιμος να κάνεις και την μεταμόσχευση σου .
Αν θες να πάρεις και μια γνώμη για το αν πρέπει να κάνεις μ.μ καλό θα ήταν να ανεβάσεις και φώτο με το πρόβλημα σου και να αναφέρεις την ηλικία σου !
 

kwstas mpatsios

Active Member
καλησπέρα αναργήρε το μόνο μου πρόβλημα είναι οτι δεν έχω πληροφωρίες για τόν συγκεκριμένο ιατρό και ροταώ απλα εαν γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε
 

anargiros88

Well-Known Member
Άρα έχεις αποφασίσει ότι θα κάνεις στον dr που αναφέρεις όποτε κακός σε συμβούλεψα !

Όχι φίλε Κώστα ο γιατρός που αναφέρεις δεν έχει περάσει ούτε έξω από το φόρουμ ! Οπότε αν κάνεις και παρουσίαση της μ.μ μπορεί να σου δώσει ακόμα καλύτερη τιμή !
 

kwstas mpatsios

Active Member
φιλε μου το προβλιμα μου ειναι μικρο και μου ειπε για 1500 τριχοθιλακια 1000 ευρω απλα δεν τον γνοριζω κ υλπιζα να βρω καποιον στο φορουμ που να εχει κανει στον ιδιο μεταμοσχευση και να μοθ πει αποτελεσματα... πωσ μπορω να το ανεφερω στην αρχικη?
 

anargiros88

Well-Known Member
φιλε μου το προβλιμα μου ειναι μικρο και μου ειπε για 1500 τριχοθιλακια 1000 ευρω απλα δεν τον γνοριζω κ υλπιζα να βρω καποιον στο φορουμ που να εχει κανει στον ιδιο μεταμοσχευση και να μοθ πει αποτελεσματα... πωσ μπορω να το ανεφερω στην αρχικη?

άνοιξε ένα δικό σου θέμα ! Άλλα δεν νομίζω για τον γιατρό που αναφέρεις να βρεις πληροφορίες εδώ μέσα . Το μόνο που μπορείς να καταφέρεις αν ακολουθήσεις την συμβουλή μου είναι να μάθεις ΟΛΗ την αλήθεια σχετικά με την μεταμόσχευση μαλλιών και να αναθεωρήσεις την απόφαση σου ! Να θυμάσαι ότι και στην μ.μ ότι πληρώνεις παίρνεις !!!!
 

kwstas mpatsios

Active Member
ανοιξα ενα θεμα απλα θα ιθελα να γραψω στην αρχικη για να το δουνε και να μου απαντισουν εχω ψαχτει αρκετα με το θεμα τησ μεταμοσχευσης αλα δυστιχως δεν διαθετω τοσα χρηματα και κοιταω την οικονομικη λυση... και πιστευα οτι δεν θα ειναι τοσο απιθανο καποιοσ απο θεσσαλονικη να εχει κανει μεταμοσχευση εκει εφοσον εχει κανει πολεσ μεταμοσχευσεις
 

athenian

Well-Known Member
εχω ψαχτει αρκετα με το θεμα τησ μεταμοσχευσης αλα δυστιχως δεν διαθετω τοσα χρηματα και κοιταω την οικονομικη λυση...
Ξεκινας με λαθος κριτηρια.Μαζεψε τα χρηματα που χρειαζονται και μετα επελεξε καποιον αξιοπιστο γιατρο.
Στην Ελλαδα δεν νομιζω οτι υπαρχει καποια πραγματικα καλη κλινικη.
Για να μην πολυκουραζεσαι,οι καλες και σχετικα οικονομικες περιπτωσεις κλινικων ειναι ο Ερντογαν στην Τουρκια και οι δυο Κυπριακες.Αυτα.
 

kwstas mpatsios

Active Member
φιλε μου δεν νομιζω οτι χριαζεται να μπω σε τετοια διαδικασια με τετοιο κοστοσ καθωσ το προβλιμα μου ειναι πολυ μικρο
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλήμερα Κώστα . Η απάντηση στο ερώτημα σου είναι απλή

Δεν γνωρίζει κανένας το γιατρό που αναζητάς και δεν υπάρχει κανένα στοιχείο από δουλείες του εδώ μέσα , ζήτα από το γιατρό να σου δείξει περιστατικά που έχει κάνει για να δεις τις δυνατότητες του .
Καλή τύχη σε ότι αποφασίσεις και ελπίζω να μην επανέλθεις σε λίγο καιρό απογοητευμενος !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μπορεί να είναι και κάνας πλαστικός βυζγγιων.
Έχω συναντήσει έναν παλιότερα που ψαχνόμουν για μεταμόσχευση και με έλεγε ναι ναι κάνω και εγώ ξεροκαταπινοντας τα λόγια του.
Αν και άσχετος τότε εγώ κατάλαβα τι απατεώνας είναι και την έκανα με ελαφρά.
 

athenian

Well-Known Member
φιλε μου δεν νομιζω οτι χριαζεται να μπω σε τετοια διαδικασια με τετοιο κοστοσ καθωσ το προβλιμα μου ειναι πολυ μικρο
Αν είναι πολύ μικρό μην ασχοληθείς γατί αν δεν πας σε καλό γιατρό το πρόβλημα θα γίνει μεγαλύτερο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σε πλαστικό βυζιων ουσιαστικα εκανα εγω το στριπ μου το 2010.... δεν διανοησε τι πέρασα .... δόξα σο θεο που επέζησα πραγματικα κ με τις λιγότερες δυνατές απώλειες ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχει πολλά λαμογια εκεί έξω και είναι ανάμεσα μας.
 

tasos33

Well-Known Member
Παλι καλα πουυ δεν απεκτησες βυζγια στο crown:D:D:D:D:mad:

Σε πλαστικό βυζιων ουσιαστικα εκανα εγω το στριπ μου το 2010.... δεν διανοησε τι πέρασα .... δόξα σο θεο που επέζησα πραγματικα κ με τις λιγότερες δυνατές απώλειες ...
 

kwstas mpatsios

Active Member
εχει κανει και δουλειεσ και μου εδειχε αλα οσοι εκανε δεν ειχαν καθολου μαλια και απλα τουσ εβαλε το αποτελεσμα δεν με τρελανε καθοσ φενοταν κεφαλι και μου ειπε με την πρωτη μεταμοσχευτη δεν μπορει να φτασει στο 100 τισ 100 γτ μενει κενο απο θυλακα σε θυλακα.. εκανε και ενασ γνωστοσ μου ο οποιοσ και με συστισε εμεινε ευχαριστιμενος αλα πλεον δεν εχει μαλια του επεσαν οι παλιεσ τριχεσ οποτε παλι δεν ειχα εικονα.. δεν ξερω τι να κανω ΑΠΟΓΝΩΣΗ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτα τα « μου έδειχνε» φωτος αλλων την κατησα κ γω ... κ μαλιστα γνωστών τραγουδιστών....
 

kwstas mpatsios

Active Member
δλδ υπαρχει η πιθανοτητα να με κανει χειροτερα? και αν ναι γιατι? τι μπορει να παει στραβα?
 

ItsAllGone

Active Member
Ανοιξε ενα θεμα με (οσο το δυνατον πιο καθαρες) φωτογραφιες δικες σου να σε συμβουλεψουμε, μπορει να μην εισαι καν καταλληλος για μεταμοσχευση.Φυσικα και μπορεις να γινεις πολυ χειροτερα κανε ενα σεαρτσ στη γκουγκλ για αποτυχημενες μεταμοσχευσεις μαλλιων και θα δεις, κοσμος και κοσμος εχει καταστραφει.
Τωρα οσο αναφορα τον συγκεκριμενο γιατρο δεν τον ξερω, αλλα το φορουμ λειτουργει σχεδον 10 χρονια και τα μονα επιτυχημενα περιστατικα που εχει απο ελληνικες κλινικες ειναι μονο απο την AHC και την DHI, υπαρχουν καμια 30αρια παρουσιασεις μεταμοσχευσεων απο AHC και καμια 50αρια απο DHI, πηγαινε στις παρουσιασεις μεταμοσχευσεων του φορουμ μας και δες αναλυτικα, μπορεις να βγαλεις συμπερασμα για τις δυνατοτητες των ελληνικων κλινικων, αν δεν σε ικανοποιουν μετα μπορεις να δεις και για κλινικες εξωτερικου.Μην βιαστεις δεν ειναι μικρο το προβλημα σου, κανενας που του εχει αρχισει η τριχοπτωση απο τοσο μικρη ηλικια δεν πρεπει να θεωρει οτι εχει μικρο προβλημα, καθε μοσχευμα ειναι πολυτιμο, και εγω ιδια περιπτωση με εσενα αρχισε αραιωση στα 20+ και ως τα 30 χρειαζομουν 4000 μοσχευματα για πληρη καλυψη.
 
Μπλουζα