Ποιος είναι ο καλύτερος γιατρός - κλινική για μεταμόσχευση;

vlafo

Well-Known Member
H Ευρώπη συγκαταλέγει τους Top 5 γιατρούς παγκοσμίως στην FUE.
Η Αμερική και Καναδάς τους Top 4 γιατρούς παγκοσμίως στην FUT.

Άλλη η μέκκα της FUE άλλη η μέκκα της FUT
Με κάλυψες απόλυτα.
Εσύ stripcar και ο cvial νομίζω θα με καλύψετε πλήρως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άρα πρέπει να διαβάσεις προσεκτικότερα το φόρουμ γιατί αυτά είναι από τα βασικά και χιλιοειπωμένα...
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι δικό μου το λάθος απλά ήμουν λίγο αφηρημένος.
ΘΑ ΗΕ
Άρα πρέπει να διαβάσεις προσεκτικότερα το φόρουμ γιατί αυτά είναι από τα βασικά και χιλιοειπωμένα...
ΘΑ ήθελα οπότε μπορεσεις να μου στείλεις αναλυτικά τι πιστεύεις για το πρόβλημα μου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλημερα. Χτες επισκευτηκα την prime hair clinic και θα ηθελα την γνωμη σας.μου ειπαν οτι χρησιμοποιουν την πιο εξελιγμενη τεχνικη μεταμοσχευσης fue. Δηλαδη αφαιρουν και μεταμοσχευουν με το τσιμπιδακι καθε τριχοθυλακιο και οχι με το ασπρο στυλο που χρησιμοποιουν οι περισσότεροι. Με αυτον τον τροπο επιβιωνουν περισσότερα τριχοθυλακια
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχα χαχααχα,καλό πες τους.!
Καλημερα. Χτες επισκευτηκα την prime hair clinic και θα ηθελα την γνωμη σας.μου ειπαν οτι χρησιμοποιουν την πιο εξελιγμενη τεχνικη μεταμοσχευσης fue. Δηλαδη αφαιρουν και μεταμοσχευουν με το τσιμπιδακι καθε τριχοθυλακιο και οχι με το ασπρο στυλο που χρησιμοποιουν οι περισσότεροι. Με αυτον τον τροπο επιβιωνουν περισσότερα τριχοθυλακια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member

crossfire

Well-Known Member
Καλημερα. Χτες επισκευτηκα την prime hair clinic και θα ηθελα την γνωμη σας.μου ειπαν οτι χρησιμοποιουν την πιο εξελιγμενη τεχνικη μεταμοσχευσης fue. Δηλαδη αφαιρουν και μεταμοσχευουν με το τσιμπιδακι καθε τριχοθυλακιο και οχι με το ασπρο στυλο που χρησιμοποιουν οι περισσότεροι. Με αυτον τον τροπο επιβιωνουν περισσότερα τριχοθυλακια

Είναι από τις λίγες φορές που έχω εξοργιστεί τόσο πολύ στο φόρουμ.
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι από τις λίγες φορές που έχω εξοργιστεί τόσο πολύ στο φόρουμ.
Έχεις δίκιο αλλα τι θα του πει. Ότι είμαι καλύτερος από τον ερντογαν;
Απλά είναι υποχρεωμένοι σαν "επαγγελματίες"να ενημερώσουν λεπτομερέστατα τον πελάτη.
Άυτο λέγεται επαγγελματισμος. Που το έχεις δει εσύ αυτό στην Ελλάδα (εκτός από λίγες πάντα εξαιρεσεις).
 

aeratos28

Just aeratos
Θεωρείς λεπτομερέστατη ενημέρωση αυτό που του έκαναν?
Έχεις δίκιο αλλα τι θα του πει. Ότι είμαι καλύτερος από τον ερντογαν;
Απλά είναι υποχρεωμένοι σαν "επαγγελματίες"να ενημερώσουν λεπτομερέστατα τον πελάτη.
Άυτο λέγεται επαγγελματισμος. Που το έχεις δει εσύ αυτό στην Ελλάδα (εκτός από λίγες πάντα εξαιρεσεις).
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλημερα. Χτες επισκευτηκα την prime hair clinic και θα ηθελα την γνωμη σας.μου ειπαν οτι χρησιμοποιουν την πιο εξελιγμενη τεχνικη μεταμοσχευσης fue. Δηλαδη αφαιρουν και μεταμοσχευουν με το τσιμπιδακι καθε τριχοθυλακιο και οχι με το ασπρο στυλο που χρησιμοποιουν οι περισσότεροι. Με αυτον τον τροπο επιβιωνουν περισσότερα τριχοθυλακια

Πες τους οτι το τσιμπιδακι ειναι η πιο εξελιγμενη μεθοδος για να βγαζουν φρυδια. Οποτε ας ασχοληθουν με αυτο εφοσον το εχουν μαθει καλα.
 

evita

New Member
Καλημέρα! Υπάρχει κάποια πληροφόρηση για καλό γιατρό ή για καλό κέντρο μεταμόσχευσης μαλλιών? Έκανε κάποιος από εσάς επιτυχημένη μεταμόσχευση? Θα το εκτιμούσα πολύ αν με πληροφορούσατε σχετικά...ψάχνω πληροφορίες για λογαριασμό συγγενικού μου προσώπου...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
 
Μπλουζα