Πάω για μεταμόσχευση

karampalikis

Active Member
Εγώ πιστεύω ότι με 2000 μοσχ σε αυτό το κομμάτι θα πάρεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα το οποίο θα σου αλλάξει πολύ την εικόνα. Αν όμως έχεις την αίσθηση ότι θα γίνεις βούρτσα αυτό αποκλείεται. Νομίζω ότι η τακτική σου είναι σωστή, παίξει μπάλα εκεί και σε 1 με 2 χρόνια επανέρχεσαι.
Βούρτσα δεν γίνεται να γίνω...το έχω αποδεχθεί αυτό....και δεν πρέπει να γίνω, γιατί μετά δεν θα εχω grafts για το υπόλοιπο κεφάλι.....
Θέλω απλά ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα, όπως είπες, το οποίο θα αλλάξει την εικόνα στο μπροστινό μέρος......δεν αραίωσα απότομα έτσι ώστε να έχω πανικοβληθεί και να περιμένω τρελά πράγματα.....η αραίωση έγινε σταδιακά μέσα σε μια 8ετια, οπότε με έχω συνηθίσει με αραιωμένα μαλλιά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
αν ειναι να πας καπου Ελλαδα πηγαινε dhi για να μη παιξεις ρουλετα τη δοτρια . Τουλαχιστον να μπορεις να κουρεψεις στο μελλον τη δοτρια κοντα . Με 3000 θα σου κανουν σεσσιον της μιας μερας . Η Βασια μπιρου ειναι αυτη που μπορει να βαλει τα περισσοτερα μοσχευματα σε μονοημερο σεσσιον , απο οσα αποτελεσματα εχουν ποσταρει . Νομιζω υπαρχει ενα ταβανι εκει γυρω στα 1700-1800 grafts . Βεβαια στο academy Masters Meeting στο βλογ τους διαβασα για μονοημερη συνεδρεια 5000 τριχες , δηλαδη πανω απο 2000 grafts . Ρωτα τους .
 

karampalikis

Active Member
αν ειναι να πας καπου Ελλαδα πηγαινε dhi για να μη παιξεις ρουλετα τη δοτρια . Τουλαχιστον να μπορεις να κουρεψεις στο μελλον τη δοτρια κοντα . Με 3000 θα σου κανουν σεσσιον της μιας μερας . Η Βασια μπιρου ειναι αυτη που μπορει να βαλει τα περισσοτερα μοσχευματα σε μονοημερο σεσσιον , απο οσα αποτελεσματα εχουν ποσταρει . Νομιζω υπαρχει ενα ταβανι εκει γυρω στα 1700-1800 grafts . Βεβαια στο academy Masters Meeting στο βλογ τους διαβασα για μονοημερη συνεδρεια 5000 τριχες , δηλαδη πανω απο 2000 grafts . Ρωτα τους .
Είχα μια αρχική τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους....με μια πρόχειρη εκτίμηση είπαμε γύρω στα 2000 grafts σε μια mega session....ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω γιατρό....η απάντηση ήταν θετική, με την διευκρίνηση ότι κάποιοι ειδικεύονται σε κάποιον τομέα περισσότερο απο ότι σε κάποιον άλλον....για π.χ: αλλοι είναι καλύτεροι για unshaven και άλλοι σε mega sessions....
Ακόμα βέβαια δεν έχω καταλήξει κάπου...θέλει ψάξιμο
 

nino24

Member
Παιδία καλησπέρα. Όσο έχω ψάξει δεν έχω δει να αναφέρεται κάτι για τον Anast*****. Ποιά η γνώμη σας; Έχει καλά αποτελέσματα;
 

koumparos

Well-Known Member
Καλύτερα να τον αποφύγεις.Υπαρχουν ποιο σίγουρες λύσεις και ανάλογα το μπάτζετ διαφορετικές επιλογές.Ξεκινα διάβασμα, το φόρουμ είναι εγκυκλοπαίδεια στην τριχόπτωση.
 
Μπλουζα