Ο αγών μου

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Michail

New Member
Για να σας προλάβω... όχι απλώς δεν εμφάνισα side effects, αλλά παρατήρησα αύξηση της λίμπιντο και περισσότερη χαρά και καλή διάθεση τους δύο αυτούς τελευταίους μήνες από τη χρήση της πόσιμης φιναστερίδης. Δεν περνά γυνή από δίπλα μου που να μη θέλω να τη ρίξω στο κρεβάτι και το πρωί έχω πλέον ενοχλητική επίμονη στύση που δεν είχα στο παρελθόν σε τέτοιο βαθμό... Ξέρετε κάτι; Δεν θα επιτρέψω να με επηρεάσει κανένας και καμία γνώμη κανενός. Θεωρώ προσωπικά αλλά και σύμφωνα με τη γνώμη των ανδρολόγων που και επισκέφτηκα ότι η δόση 0..5 - 1.0 φιναστερίδης είναι τόσο μηδαμινή που τελικά δε δύναται να μπει στο ουροποιητικό και να δημιουργήσει πρόβλημα. Οι γιατροί μάλιστα μου είπαν ότι για τα 5-8 πρώτα χρόνια, αναμφισβήτητα δε θα έχω πρόβλημα αν ήδη δεν αντιμετώπισα κατα τους πρώτους 2 μήνες χορηγίας του φαρμάκου.
 

felaini

Active Member
Γεια σου μιχαλη. Μην αγχωνεσαι κ ολα καλα θα πανε.. να σκεφτεσαι πως οτι ειναι να περασει απ το χερι σου το χεις κανει κ θα το κανεις.. θεραπειες μυμοσχευσεις κτλ.. κ γω απο μικρη ηλικια ξεκινησε η τριχοπτωση κ σε καταλαβαινω πως νιωθεις αφου τα ιδια ταβαγα κ εγω.. κανε τις θεραπειες σου κ οσο μπορεις να μην το σκεφτεσαι κ συνεχισε τη ζωη σου.. η μινοξιδιλη κ η φιναστεριδη ειναι οι δυο πιο δυνατες θεταπειες για την ΑΓΑ και εγκεκριμενα απ τον εοφ κ fda αντιστοιχα ολα τα αλλα ειναι πεταμενα λεφτα.. κ γω τις ιδιες θεραπειες κανω.. θα σου σταματησει την τριχοπτωση η φιναστεριδη κ σε συνδιασμο με την μινοξ θα δεις κ αναπτυξη τριχοφυιας μιας και εισαι και σε πολυ καλη ηλικια..εαν οντως δεν σου βγαζει παρενεργειες την συνεχιζεις οπως κανω κ γω αφου δεν μου εβγαλε παρενεργειες παντα σε συνενοειση με τον δερματολογος σου.. ειναι ισχυρο φαρμακο το οποιο δεν ειναι ντεπον κ πολυς κοσμος που την πηρε εβγαλε sides effect.. ευχομαι να μην σου βγαλει.. κ οντως σε βαθος ετων κ επειτα απο πενταετη χρηση της αρχιζει κ χανει την δυναμη της.. ευχομαι τα καλυτερα κ μην αγχονεσαι οτι ειναι να κανεις το κανεις..
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα