Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κατσε να το δει ο aeratos τωρα το μυνημα να γινει μακελιο εδω μεσα.....θα αρχισει να λεει για γε@ργι@υ μετα
cvial βγες για ποτακι καλυτερα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
john μακελειό όχι ρε ούτε καν.! χαχαχα ποιος είμαι ο Χίος απο το μακελειο να αρχίσω να φωνάζω και εγώ όπως κάνει αυτός στην εκπομπή και λέει ορισμένους ντουγανια κτλ κτλ?? εγώ δεν χρειαζεται να πω τπτ..τα ειπες εσύ.δεν χρειάζεται άλλη αναλυση.;) αλλά θα ήθελα να πει ο danceworld τι ζημιά του δημιουργήθηκε εδώ στην Ελλάδα και βγάζει τόσο μίσος.αυτό μόνο.τπτ αλλο
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Nikola αν γινει δουλεια μπροστα μετα εισαι καλυμενος εφ ορου ζωης και τοππικ λιγο crown και η υποθεση σου εκλεισε και μπαινει στο συρταρι....
Γιαννη ο απολογισμος θα γινει μετα το καλοκαιρι, οταν δω το αποτελεσμα της επεμβασης, επιθυμια μου ειναι να προσθεσω γκραφτς και πισω και πιστευω πως αν υπαρχει το χρημα η αποφαση για μια δευτερη ειναι ευκολοτερη απο την πρωτη, ιδιως αν εισαι ευχαριστημενος! Το τοπικ...καλο δε λεω, αλλα απαιτειται η υπαρξη αρκετων μαλλιων για να μη γινεσαι ρεζιλι και γενικα κουραζει, δεν ειναι για καθε μερα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε aerate πίστεψε με δεν βγαζω μισος μονο οργη. Και ο λόγος απλός, έχω φίλους που έχουν σακατέψει τα κεφάλια του σε γνωστές Ελληνικές κλινικές, γνωστούς αρκετούς που το έχουμε συζητήσει το θέμα απο πρώτο χέρι, και τελευταία, μετά απο συμμετοχή μου 2 φορές σε συμβουλευτικά ραντεβού, έφριξα όσο δεν νοιώθεις με τα απελπισμένα παιδιά που γνώρισα που τους μακέλεψαν τα κεφάλια, και είχε ποικιλία το θέμα, απο όλα τα ελληνικά καφενεία. Για να βγάλω οργή λοιπόν, και όχι μίσος όπως λες γιατι το μίσος σαν εκδήλωση έχει άλλη έκφανση, έπρεπε να με σακατέψουν και εμένα, νομίζεις λίγα έχω δει? Όπως επίσης να ξέρεις οι ανερχόμενοι κομήτες απο Ελλάδα προσφάτως εξακολουθούν να μην με πείθουν και θα χρειαστώ αρκετό feedback ώστε να πω αν ειναι οκ ή οχι. Πάντως μην χαλάμε του Νίκου το θέμα, του εύχομαι καλή επιτυχία ξανά που ειναι δεδομένη και υπομονή.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aυτο λεω αν γινει δουλεια....οσο για το τοππικ ρε φιλε στο εχω ξαναπει και εχω δει το μαλλι στο κροουν απο κοντα,μια χαρα πιανει εκει...εγω ειμαι πολυ χειροτερος και βαζω και με εχεις δει και με τοππικ εκει....Ρεζιλι εσυ με τοππικ δεν γινεσαι καν,ουτε θα το καταλαβει κανεις,σε μενα ομως μπορουν να το παρουν γραμμη.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Φιλε cloud την επεμβαση δεν την κανει μονο ενα ατομο, αλλα μια ομαδα ανθρωπων, οποτε οταν αποφασιζεις να κανεις μμ αξιολογεις πολλες παραμετρους οσων θες να σε αναλαβουν, Μαρρας, ερντογαν, γεωργιου ειναι ολοι πολυ ικανοι γιατροι, αλλα στις μ.μ. οπως θα εχεις καταλαβει κανεις δεν μπορει να εγγυηθει τελειο αποτελεσμα... επειτα η κριση του καθενος ειναι προσωπικη...σιγουρα δεν πηγα τυχαια εκει, αλλα βαση προσωπικων κριτηριων τη δεδομενη στιγμη της αποφασης και φυσικα περιμενω να δικαιωθω για την επιλογη μου
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ενημέρωση της εξέλιξης μου στους τέσσερις μήνες post op! 120 ημέρες μετά και σίγουρα έχει γίνει αρκετή δουλειά το μήνα που πέρασε ενώ η εικόνα είναι τελείως διαφορετική απο τον τρίτο μήνα. Σίγουρα περιμένω περισσότερη φύτρωση αλλά για τέταρτο μήνα είμαι ευχαριστημένος.
20160327_000626.jpg 20160327_000541.jpg 20160324_235657.jpg 20160327_000748.jpg 20160327_001155.jpg 20160323_123606.jpg το κεφάλι έχει μαυρίσει στη λήπτρια, τα μονότριχα στη hairline δεν έχουν εμφανισθεί ακόμη. ξέρω βέβαια ότι αυτά αργουν...
20160327_000703.jpg 20160327_000727.jpg δεξιά και αριστερή πλευρα, απο τους κρόταφους γενικά είμαι ευχαριστημένος, τα temples δεν είναι ίδια...το αριστερο πάει πολυ καλύτερα απο το δεξί.

Αυτά τα νέα μου απο τον τέταρτο μήνα. Ελπίζω να δώσει καλύτερα πλέον!
 

Συνημμένα

  • 20160327_000541.jpg
    20160327_000541.jpg
    109.9 KB · Προβολές: 614

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Νικολα δειχνει να πηγαινει καλα.
Μου κανει εντυπωση που δεν εχει σχηματιστει η κλασικη hairline της HDC ...
Mαλλον δεν εχουν βγει τα μονοτριχα, οπως εγραψες. Ειναι και νωρις ακομα ...

Εαν θελεις και μπορεις βγαλε φωτογραφιες στο φως και μια πανοραμικη να δουμε πως εξελισσεται η φυτρωση.
 

poseidonas77

Well-Known Member
""αλλα στις μ.μ. οπως θα εχεις καταλαβει.. κανεις δεν μπορει να εγγυηθει τελειο αποτελεσμα"

@αυτη η προταση ισως ειναι ολη η ουσια των μμ...

@θελω να πιστευω οτι θα παει καλα η μμ σου...ετσι δειχνει...
μια πανοραμικη με φωτισμο ημερας θα ηταν διαφωτιστικη
οι φωτο που εβαλες μεσα στη νυχτα με φλας εχω την εντυπωση οτι αδικουν τη πραγματικοτητα..
 

ANAR

Well-Known Member
Γεια σου Νικο....αν και εκανες δεκα μερες ποιο μετα απο μενα μεταμοσχευση εχεις πολυ καλυτερη φυτρωση απο εμενα.
Πας πολυ καλα φιλε....να σου πω την αληθεια βλεποντας το αποτελεσμα σου εχω αρχισει και αγχωνομαι.
Ευχομαι τα καλυτερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχεις μαυρισει Νικο καμια σχεση με οταν σε ειδα αλλα τι πιστευεις δεν βγηκε ουτε ενα μονοτριχο στους 4 μηνες?
Για να εισαι ευχαριστημενος εσυ αρα καλα παει γιατι εισαι και αυστηρος κριτης.
Αλλα αυτο με τα μονοτριχα δεν το καταλαβενω που λες οτι δεν βγηκαν.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Νικολα δειχνει να πηγαινει καλα.
Μου κανει εντυπωση που δεν εχει σχηματιστει η κλασικη hairline της HDC ...
Mαλλον δεν εχουν βγει τα μονοτριχα, οπως εγραψες. Ειναι και νωρις ακομα ...

Εαν θελεις και μπορεις βγαλε φωτογραφιες στο φως και μια πανοραμικη να δουμε πως εξελισσεται η φυτρωση.
Θα βαλω και στο φως ημερας δημητρη, οι παραπανω φωτο ειναι ολες κατω απο λαμπακια led και με φλας σε αποσταση απο 20cm εως 50cm
""αλλα στις μ.μ. οπως θα εχεις καταλαβει.. κανεις δεν μπορει να εγγυηθει τελειο αποτελεσμα"

@αυτη η προταση ισως ειναι ολη η ουσια των μμ...

@θελω να πιστευω οτι θα παει καλα η μμ σου...ετσι δειχνει...
μια πανοραμικη με φωτισμο ημερας θα ηταν διαφωτιστικη
οι φωτο που εβαλες μεσα στη νυχτα με φλας εχω την εντυπωση οτι αδικουν τη πραγματικοτητα..
Ειναι ακομη αραια ποσειδωνα...περιμενω στον επομενο μηνα να πυκνωσει ακομη λιγο και να στρωσει η hairline
Γεια σου Νικο....αν και εκανες δεκα μερες ποιο μετα απο μενα μεταμοσχευση εχεις πολυ καλυτερη φυτρωση απο εμενα.
Πας πολυ καλα φιλε....να σου πω την αληθεια βλεποντας το αποτελεσμα σου εχω αρχισει και αγχωνομαι.
Ευχομαι τα καλυτερα.
Μην αγχωνεσαι αναρ και εγω αγχωνομαι οταν βλεπω τον τασμανια αλλα καθε ενας ειναι διαφορετικος,.απο την κλινικη αλλα και απο τον cole αυτο που λενε ειναι οτι η φυτρωση ξεκινα κανονικα στους 4 μηνες πρεπει να κανουμε υπομονη
Εχεις μαυρισει Νικο καμια σχεση με οταν σε ειδα αλλα τι πιστευεις δεν βγηκε ουτε ενα μονοτριχο στους 4 μηνες?
Για να εισαι ευχαριστημενος εσυ αρα καλα παει γιατι εισαι και αυστηρος κριτης.
Αλλα αυτο με τα μονοτριχα δεν το καταλαβενω που λες οτι δεν βγηκαν.
Γιαννη τα μονοτριχα επειδη εχουν λιγοτερο υλικο στο θυλακα, για να τραφουν και να τα υποστηριξει, ζοριζονται περισοτερο απο τα πολυτριχα γκταφτ και γιαυτο αργουν
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πας καλα, οσοι κανατε και δεν εχετε ιδια ταχυτητα φυτρωσης μην αγχεσται. Τα μονοτριχαν αργουν, εμενα εκλεισαν εκει τρυπες και περαν του 12μηνου. Θα εισαι ενα ακομη success story φιλε!!!
 

gkast

Active Member
Ενημέρωση της εξέλιξης μου στους τέσσερις μήνες post op! 120 ημέρες μετά και σίγουρα έχει γίνει αρκετή δουλειά το μήνα που πέρασε ενώ η εικόνα είναι τελείως διαφορετική απο τον τρίτο μήνα. Σίγουρα περιμένω περισσότερη φύτρωση αλλά για τέταρτο μήνα είμαι ευχαριστημένος.
Προβολή συνημμένου 11038 Προβολή συνημμένου 11039 Προβολή συνημμένου 11040 Προβολή συνημμένου 11042Προβολή συνημμένου 11045 Προβολή συνημμένου 11046 το κεφάλι έχει μαυρίσει στη λήπτρια, τα μονότριχα στη hairline δεν έχουν εμφανισθεί ακόμη. ξέρω βέβαια ότι αυτά αργουν...
Προβολή συνημμένου 11043 Προβολή συνημμένου 11044δεξιά και αριστερή πλευρα, απο τους κρόταφους γενικά είμαι ευχαριστημένος, τα temples δεν είναι ίδια...το αριστερο πάει πολυ καλύτερα απο το δεξί.

Αυτά τα νέα μου απο τον τέταρτο μήνα. Ελπίζω να δώσει καλύτερα πλέον!
Μπράβο Νίκο αρχίζει να φαίνονται τα πρώτα αποτελέσματα ......πας πολύ καλά....
 
Μπλουζα