Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τελικά το τολμησες θηρίο! Άντε με το καλό και welcome to the club!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
ναι τόλμησα να μπω στα temples ηταν η άποψη του κ. Μ#%ρα κ φυσικα τον ακουσα, τα γκραφτς που μπηκαν αεράτε ήταν λίγα νομιζω εκατό κ κατι, αλλα θα το μαθω αυριο το ακριβες νουμερο, θέλαμε απλως να δημιουργηθει το σχήμα εκει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Δημητρης38

Active Member
Τα templs μπορουνε να σου αλλαξουνε ολο το πρόσωπο και να δειξουνε καλυτερο και φυσικοτερο αποτελεσμα της επεμβασης.
Σε ζηλευω Νικολα .... ολα καλα θα πανε τωρα πλεον χαλαρωσε και απολαυσε το.
Γραψε μας αν θελεις ποσα μοσχευματα τοποθετηθηκαν και τις εντυπωσεις σου ....
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
ευχαριστω gkast, ελα να παιρνεις σειρα.....δημητρη38, αυριο θα γραψω αναλυτικα οπως μου τα πουνε απο την κλινικη, οι εντυπωσεις μου πολυ καλες και τις γραψω αναλυτικα κατα τη διαρκεια του νηματος, ας ελπισουμε και το αποτελεσμα να ειναι ζηλευτο προς το παρων ας ειμαστε αισιοδοξοι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Περασε και αυτο το ανχος Νικολααα.
Ολα καλα δειχνουν και σε βλεπω ενθουσιασμενο ενω πηγες με πολυ ανχος και ανασφαλειες.
Αναμενουμε για τα αποτελεσματα τωρα.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ευχαριστω παιδια, εσεις τα εχετε περασει και γνωριζεται πως ειναι οι πρωτες ημερες...εχω πρηστει ήδη και τα αυτια μου κοντευουν να ξεκολλήσουν..ελέω temples, σήμερα εκανα καθαρισμό της δότριας και πήρα το τελικο νουμερο: 3200 όσα ειχα υπολογίσει , αυριο είναι το πρωτο λουσιμο και θα προσπαθησω να παρω τις φωτο της κλινικης και να μαθω την κατανομη των γκραφτς, το κεφαλι μου με πονάει ακόμη επειδή εφαγα πάρα πολλες ενέσεις, δε με έπιανε το αναισθητικό τη δευτερη ημερα, ωρα για πάγο..
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ευχαριστω παιδια, εσεις τα εχετε περασει και γνωριζεται πως ειναι οι πρωτες ημερες...εχω πρηστει ήδη και τα αυτια μου κοντευουν να ξεκολλήσουν..ελέω temples, σήμερα εκανα καθαρισμό της δότριας και πήρα το τελικο νουμερο: 3200 όσα ειχα υπολογίσει , αυριο είναι το πρωτο λουσιμο και θα προσπαθησω να παρω τις φωτο της κλινικης και να μαθω την κατανομη των γκραφτς, το κεφαλι μου με πονάει ακόμη επειδή εφαγα πάρα πολλες ενέσεις, δε με έπιανε το αναισθητικό τη δευτερη ημερα, ωρα για πάγο..
 

akakios

New Member
Καλή φύτρωση και να έχεις υπομονή! Ότι και αν πέρασες, περνάς ή θα περάσεις θα σε ανταμοίψει ο 4ος μήνας και μετά που θα αρχίζουν να σκανε τα νέα μαλλάκια. Τις φωτο θα στις δώσουν σε φλασακι και για πριν και μετά την μμ.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
πριν τη μεταμόσχευση DSC_9037.JPG DSC_9040.JPG DSC_9038.JPG DSC_9039.JPG DSC_9041.JPG DSC_9042.JPG

πρώτη ημέρα επέμβασης. τοποθετήθηκαν 1691 μοσχευματα, 611 μονά,637 διπλά, 443 τριπλα
DSC_9057.JPG DSC_9058.JPG DSC_9059.JPG DSC_9060.JPG
 
Μπλουζα