Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
χαχαχαχα
ο john την προηγουμενη φορα ελεγε για τον εαυτο του πως ηταν σαν ''καραφλη μαιμου''
βλεποντας τις εικονες πριν-μετα του νικολα σκευτομαι ολους αυτους που λενε
''α μωρε ξυρισετα,απλως τριχες ειναι,το ξυρισμενο σου παει καλυτερα...''
κ αλλα τετοια γραφικα
 

piros75

Well-Known Member
Ευχαριστω πυρος! ναι ειναι καλο αποτελεσμα, οι φωτο ειναι κανονικα στην προηγουμενη σελιδα του νηματος κ ανοιγουν κανονικα, αυτες ειναι αντιγραφα.

Αααα τώρα τις είδα. Καλά πραγματικά τα σπάει....
 

aeratos28

Just aeratos
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα ο φίλος..και ωραία πυκνότητα και φυσικότητα και όλα..μπράβο ρε φίλε..χωρίς να παρεξηγηθείς νικολα,το μόνο που θέλω να πω είναι ως όταν πας για την 2η για πίσω που ειπες κάνε μία ενίσχυση στα temples σου..χρειάζονται μερικά grafts ακόμα εκεί για να δέσει καλύτερα το αποτέλεσμα..δεν λέω ότι δεν εχει πάει καλά εκεί,απλά ίσως ήθελε λίγα περισσότερα grafts..
 

mikegad

Well-Known Member
βλεποντας τις εικονες πριν-μετα του νικολα σκευτομαι ολους αυτους που λενε
''α μωρε ξυρισετα,απλως τριχες ειναι,το ξυρισμενο σου παει καλυτερα...''
κ αλλα τετοια γραφικα
Και ξυρισμένο από ξυρισμένο έχει τεράστια διαφορά κατα την γνώμη μου.
Οι τρίχες πάντα κάνουν την διαφορά.
Άλλο ξυρισμένο και να μαυρίζει από κάτω και άλλο να γυαλίζει και να φεγγοβολά σαν τον φάρο της Αλεξάνδρειας
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Νικολα απο καραφλο παραλυτο κορακι εγινες ανθρωπος.
Πιστευω εισαι απο τα καλυτερα αποτελεσματα και ξεπερναει το δικο μου φυσικα.
Οσο για το crown μην βιαζεσαι,σε περνει ακομη να περιμενεις 2-3 χρονια.
Νομιζω οτι αν γινει οπως το προγραμματιζω θα ειναι καλυτερα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι σταματήστε εδώ. Δεν σας φταίει σε τίποτα το νήμα του Νικόλα. Τα περιττά σχόλια θα διαγραφούν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Σουπερ αποτελεσμα.Παντως φαινεται σαν να βαζεις μινοξ,οχι οτι αλλαζει την ουσια του αποτελεσματος αλλα τα μαμα μαλλια φαινονται πιο δυνατα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καμιά άφωτο εδώ καμιά ενημέρωση? Που χάθηκες φίλος?
Τα καλύτερα αποτελέσματα κρύβονται βλέπω,
Εμ φυσικά όταν ξεμπερδεύεις τι ανάγκη έχεις.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καμιά άφωτο εδώ καμιά ενημέρωση? Που χάθηκες φίλος?
Τα καλύτερα αποτελέσματα κρύβονται βλέπω,
Εμ φυσικά όταν ξεμπερδεύεις τι ανάγκη έχεις.
Τζον δεν ξεμπερδεψα, ηξερα απο την αρχη οτι θα χρειαστω δυο επεμβασεις, ελπιζω το Νοεμβρη να ειναι καταλληλες οι συνθηκες για να τελειωνω και με αυτην την ιστορια. Θα ακολουθησει ενημερωση απο συναντησεις μου με κλινικες, οσες μπορω οπως στην πρωτη κ θα κανω παρουσιαση προσφεροντας οτι καλυτερο, ζωτικης σημασιας στο φορουμ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τζον δεν ξεμπερδεψα, ηξερα απο την αρχη οτι θα χρειαστω δυο επεμβασεις, ελπιζω το Νοεμβρη να ειναι καταλληλες οι συνθηκες για να τελειωνω και με αυτην την ιστορια. Θα ακολουθησει ενημερωση απο συναντησεις μου με κλινικες, οσες μπορω οπως στην πρωτη κ θα κανω παρουσιαση προσφεροντας οτι καλυτερο, ζωτικης σημασιας στο φορουμ

Ξέρω ότι τα ψάχνεις πολύ και ασχολείσαι, ελπίζω να κάνεις την καλύτερη επιλογή για σένα.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ξέρω ότι τα ψάχνεις πολύ και ασχολείσαι, ελπίζω να κάνεις την καλύτερη επιλογή για σένα.
Αυτο ακριβως Γιαννη, δεν ειναι μονο το θεμα της επιλογης, η hdc παραμενει κορυφαια επιλογη, αλλα κ το θεμα της γνωσης ωστε να εχω κ παλι μια προσωπικη αλλα κ σφαιρικη αποψη ως υποψηφιος για να πετυχω ξανα οτι καλυτερο κ οικονομικοτερο μπορω!
 
Μπλουζα