Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

Νικολας νικ

Well-Known Member
Γεια χαρά, όπως είπα θα έκανα κάποια στιγμή και την τελική ενημέρωση της επέμβασης μου και επιτέλους τα κατάφερα!οι πρώτες πέντε φώτο είναι το αποτέλεσμα στον ένα χρόνο post op και είναθ σε εξωτερικό χώρο με αρκετό αεράκι. Η έκτη είναι μία αντιπροσωπευτική φώτο απο τους εννέα μήνες, αυτή:
9292-d6dc9fad26c3b2ac5707b6d774036811.jpg
, ενώ η έβδομη
9293-06152c5a524e683d4037c33411d9d961.jpg
και η όγδοη
9294-ce94d6ee043bf3c0aa7a46f5d067b80e.jpg
απο την εξέλιξη στους δέκα μήνες. Η τελευταια
9295-5c9eb968a0366fadbe92e19ad70f198b.jpg
είναι το τελικό αποτέλεσμα σήμερα σε κλειστό χώρο με φλάς φυσικά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
Κάπου εδώ θέλω να γράψω μερικά πράγματα, αρχικά, το αποτέλεσμα γενικά με αφήνει ικανοποιημένο, θαύματα δεν γίνονται αλλά με μια ικανοποιητική κάλυψη πρέπει να αρκούμαστε..Οι φώτο είναι σε πραγματικές συνθήκες και δεν θα ήθελα να ωραιοποιήσω την κατάσταση, ήμουν προσγειωμένος όταν αποφάσισα για την επέμβαση... 20151122_221613.jpg και σίγουρα αυτή η εικόνα δέν μπορεί να με αφήνει δυσαρεστημένο
9295-5c9eb968a0366fadbe92e19ad70f198b.jpg
, όμως γενικά όλοι θέλουμε το τέλειο και αν ψάχνεσαι πολύ θα βρίσκεις ψεγάδια..ανατρέχω λοιπόν στα παλιά και λέω μια χαρά πήγαν όλα, ελπίζω να κρατήσει το αποτέλεσμα αν και θα κάνω και άλλη μία (αν όλα πάνε καλά) για το πίσω μέρος αφού τα γονίδια μου έχουν ως στόχο να με κάνουν καπουκίνο καλόγερο...
Αυτά προς το παρών,τέλος καλό, να έχετε υγεία και να ασχολείστε, ιδίως τα νέα παιδιά και με άλλα πράγματα εκτός απο τα μαλλιά ...τα ξαναλέμε
 

koumparos

Well-Known Member
Αψογος νικολα.Απο τα καλυτερα αποτελεσματα που εχω δει ολλα αυτα τα χρονια που ασχολουμαι με την τριχοπτωση.Φυσικοτητα,πυκνοτητα στο θεο,τι αλλο να ζητησει κανεις??
 

piros75

Well-Known Member
Σούπερ φαίνεται Νικόλα, αλλά ρε συ οι φωτογραφίες του μετά είναι τόσο μικρές που δεν κάνουν ούτε για ταυτότητα. Αν μπορείς βάλε πιο μεγάλες (και με την ευκαιρία..... χρόνια πολλά!!!)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Σούπερ φαίνεται Νικόλα, αλλά ρε συ οι φωτογραφίες του μετά είναι τόσο μικρές που δεν κάνουν ούτε για ταυτότητα. Αν μπορείς βάλε πιο μεγάλες (και με την ευκαιρία..... χρόνια πολλά!!!)
Ευχαριστω πυρος! ναι ειναι καλο αποτελεσμα, οι φωτο ειναι κανονικα στην προηγουμενη σελιδα του νηματος κ ανοιγουν κανονικα, αυτες ειναι αντιγραφα.
 

ANAR

Well-Known Member
Καλησπέρα από Κύπρο.
Νικόλα χρόνια πολλά.....το αποτέλεσμα παρά πολύ καλό φίλε μπραβο.....καλή συνέχεια και σύντομα για την δεύτερη μεταμόσχευση.
 

hater_of_baldness

Active Member
Άψογος Νικόλα!! Χρόνια πολλά κιόλας!

Γρήγορες ερωτήσεις: 1.τι ηλικία έχεις; 2.κανεις κάποια θεραπεία η σου πρότειναν από την κλινική; 3.2η επέμβαση θα κανεις στην κορυφή φαντάζομαι; για ποτε λες; 4.ποσες μέρες έκατσες Κύπρο; η επιστροφή με αεροπλάνο πως ήταν (σε κοίταγαν οι τριγύρω περίεργα; φόρεσες καπέλο; κλπ).

Έρχεται και η σειρά μου την επόμενη εβδομάδα στην ίδια κλινική! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
Άψογος Νικόλα!! Χρόνια πολλά κιόλας!

Γρήγορες ερωτήσεις: 1.τι ηλικία έχεις; 2.κανεις κάποια θεραπεία η σου πρότειναν από την κλινική; 3.2η επέμβαση θα κανεις στην κορυφή φαντάζομαι; για ποτε λες; 4.ποσες μέρες έκατσες Κύπρο; η επιστροφή με αεροπλάνο πως ήταν (σε κοίταγαν οι τριγύρω περίεργα; φόρεσες καπέλο; κλπ).

Έρχεται και η σειρά μου την επόμενη εβδομάδα στην ίδια κλινική! :)
Σε ευχαριστω , 1. Ειμαι 41, 2.καμια θεραπεια 3.τον Νοεμβρη του 17 πρωτα ο θεος, στο crown 4.εκατσα 6 ημερες κ ναι ολοι με κοιτουσαν αλλα δε βαριεσαι..χωρις καπελο. Καλη επιτυχια!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Νικολα απο καραφλο παραλυτο κορακι εγινες ανθρωπος.
Πιστευω εισαι απο τα καλυτερα αποτελεσματα και ξεπερναει το δικο μου φυσικα.
Οσο για το crown μην βιαζεσαι,σε περνει ακομη να περιμενεις 2-3 χρονια.
 
Μπλουζα