Νεα δεδομενα για ηλεκτρονικη αγορα μινοξιδιλης

parallaxer

New Member
Καλησπερα, εψαξα αρκετα μεσα στο φορουμ και στα ποστς (τουλαχιστον σε αυτα που βρηκα) σχετικα με το αν εχουμε καταληξει σε καποιο συγκεκριμενο site το οποιο να ειναι αξιοπιστο για αγορα προιοντων kirkland ή rogaine και παρολο που εχουν προταθει καποια οταν προσπαθω να μπω τωρα διαπιστωνω οτι εχουν αλλαξει πραγματα σε αρκετα. Επισης δεδομενου οτι η Αγγλια δεν ειναι πλεον μελος της ΕΕ ηθελα να ρωτησω αν εχει αλλαξει κατι σχετικα με το τελωνειο ως προς αυτο. Απο την αλλη αν υπαρχει καποιος που να αγορασε προσφατα απο καποιο ασφαλες ευρωπαικο site προιοντα και μπορει να προτεινει κατι θα βοηθουσε πολυ γιατι ειδικα αν δεν εχεις ξανασχοληθει στο παρελθον με αγορα ολο αυτο φαινεται χαος.
Ευχαριστω προκαταβολικα καθε βοηθεια καλοδεχουμενη :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

graham

Member
Hello.

Πέρα από το goldhair έχουμε κάτι άλλο υπόψη; Κάποιο φτηνό και αξιόπιστο eshop για αφρό μινοξιδιλης 5% (3 μπουκαλάκια πακέτο πχ) που να μη διακινδυνεύουμε έξτρα κόστη από τελωνεία κ πολλά μεταφορικά; Η μάρκα αδιαφορη εφόσον είναι οκ η ποιότητα.

pavlakis μια διευκρίνιση: Σε άλλο νήμα λες καλέστε μας για μειωμένες τιμές για τα μέλη του forum και εδώ λες "ψώνισα από εδώ". Τι από τα δύο ισχύει, είσαι της εταιρείας ή πελάτης;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Εγώ που τους είχα καλέσει η διαφορά σε αυθεντικά regain είναι 2-3 € από τα φαρμακεία.ας κάνουν κάτι καλύτερο για τα μέλη γιατί δεν έχει νόημα
 

Georgie

Well-Known Member
Τσέκαρε εδω απο Ιρλανδία
Εγω εδω ζω και πήρα 3 μπουκάλια 45€ αυθεντικά δε το συζητάμε !
Δεν ειμαι σίγουρος αν στέλνουν Ελλαδα , εάν οχι δοκίμασε το δεύτερο που παρήγγειλε ένας φίλος μου απο Ελλαδα ,και αυτο απο Ιρλανδία
https://pharmadirect.ie/
https://medipharm.ie/products/regaine-for-men-extra-strength-scalp-foam-3-month-supply-2
 

traman

Member
Ελλάδα τι τιμή έχει ο αφρος στο φαρμακείο? Σκέφτομαι να ξεκινήσω αλλα δεν ξερω το κόστος
 

pavlakis

Member
Hello.

Πέρα από το goldhair έχουμε κάτι άλλο υπόψη; Κάποιο φτηνό και αξιόπιστο eshop για αφρό μινοξιδιλης 5% (3 μπουκαλάκια πακέτο πχ) που να μη διακινδυνεύουμε έξτρα κόστη από τελωνεία κ πολλά μεταφορικά; Η μάρκα αδιαφορη εφόσον είναι οκ η ποιότητα.

pavlakis μια διευκρίνιση: Σε άλλο νήμα λες καλέστε μας για μειωμένες τιμές για τα μέλη του forum και εδώ λες "ψώνισα από εδώ". Τι από τα δύο ισχύει, είσαι της εταιρείας ή πελάτης;
Καλημέρα ειμαι της εταιρίας goldhair
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cKent

New Member
Εστειλα προ ημερων ενα μαιλ στην Johnson & Johnson σαν παραπονο οτι το Rogain (αφρος) στην Ελλαδα εχει διπλασια τιμη απο το εξωτερικο. Με πηραν τηλεφωνο, πολυ ευγενικη η κυρια, η οποια μου ειπε οτι μετα το τελευταιο νομο που εχει περασει στην Ελλαδα περι ανταγωνισμου η τιμη της θα πεσει και οτι πλεον η τιμη καθοριζεται απο τα φαρμακεια..κτλπ. Εγω της ειπα κοιταχτε να δειτε δεν ξερω τι συμβαινει και τι οχι, αλλα οσο αυτη ειναι η τιμη στην Ελλαδα θα αγοραζω απο το εξωτερικο (οπως κανουν ολοι).
 

Georgie

Well-Known Member
Εστειλα προ ημερων ενα μαιλ στην Johnson & Johnson σαν παραπονο οτι το Rogain (αφρος) στην Ελλαδα εχει διπλασια τιμη απο το εξωτερικο. Με πηραν τηλεφωνο, πολυ ευγενικη η κυρια, η οποια μου ειπε οτι μετα το τελευταιο νομο που εχει περασει στην Ελλαδα περι ανταγωνισμου η τιμη της θα πεσει και οτι πλεον η τιμη καθοριζεται απο τα φαρμακεια..κτλπ. Εγω της ειπα κοιταχτε να δειτε δεν ξερω τι συμβαινει και τι οχι, αλλα οσο αυτη ειναι η τιμη στην Ελλαδα θα αγοραζω απο το εξωτερικο (οπως κανουν ολοι).
Οσο και να πέσει η τιμη δε πρόκειται να ανταγωνιστεί τις τιμες που δίνουν τα online φαρμακεία.
Ενα παράδειγμα οτι ο μονος αφρος κοστίζει 38 € στο boots και η συσκευασία των τριών στα περίπου 80-85€
Online όμως στη pharma direct που το αγοράζω βγαινει στα 45€ για 3 μηνες .
Δε ξέρω εάν στέλνει Ελλαδα και ποσο μπορει να χρεώνει τη μεταφορά .
Στείλτε ενα email να δείτε αν γινεται. αλλα ειμαι σίγουρος οτι υπαρχουν και άλλες επιλογές
Ψάξιμο θελει ,και καρτα .
 

cKent

New Member
Ας στειλουμε μερικα εμαιλ διαμαρτυρίας παντως, στην Johnson & Johnson Επισης ας διαμαρτυρηθούμε και στα φαρμακεια στα ίσα. ...ξέρετε δεν το αγοράζω για η τιμή του είναι διπλάσια από το εξωτερικό.
 

cKent

New Member
Ενα παράδειγμα οτι ο μονος αφρος κοστίζει 38 € στο boots και η συσκευασία των τριών στα περίπου 80-85€
Online όμως στη pharma direct που το αγοράζω βγαινει στα 45€ για 3 μηνες

Καταλαβα καλα οτι αγοραζεις rogaine στα 45 Ευρω online? Μπορεις να δώσεις λεπτομέρειες? Απο που?
 
Μπλουζα