Να κανω μμ? να μην κανω μμ.. να κανω?..να μην κανω

salis

New Member
Καλησπερα παιδες Καλως σας βρηκα,
Πειτε και εσεις ρε παιδια μια γνωμη.

Ειμαι 39 ετων και ειμαι ετσι οπως οι φωτο.
εχω αρεωσει εδω και 16 χρόνια, τωρα την τελευταία 10ετια ειμαι στάσιμος με +-5%. μαλλον - ειναι σκετο.
με τις αποθεραπείες δεν τα παω καλα με κουραζουν δεν ειμαι συνεπείς.
βεβαια στα 16 χρονια αυτα εχω κανει 3 τριμηνα θεραπεια, στο πρωτο τριμηνο στην αρχη στα 23 μου, εβαζα μινοξ κατι βιταμινες τοτε που υπηρχαν μαλλον priorin ηταν και το κλασσικο fugoral. εκανε δουλιτσα για λιγο και μετα για σας..δεν ειχα ενημερωθει τοτε οτι αυτο το κανεις εφορου ζωης αλλα και ν το ηξερα δεν ξερω αν θα αντεχα να το κανω. έπειτα μετα απο αρκετα χρονια 7 περίπου για ενα τρίμηνο μονο μινοξ τονώθηκαν λιγο παλυ , και τωρα ξανα μινοξ 1 φορα την ημερα για την δεν αντεχω πια να ειμαι με αυτο στο κεφαλι. και ενα priorin shampoo.

Μου μπεικε στο μυαλο τωρα να κανω μμ. αλλα σκευτομαι μηπως ανοιγω μπελαδες. δεν ξερω. και ετσι σας θυμήθηκα.
Εσεις τι θα κανατε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salis

New Member
εστειλα σημερα τις φωτο στην hdc Κυπρου, αυριο θα τις στειλω και σε καποιους αλλους για να δουμε τι θα μας απαντησουν. λενε οτι κανουν εκτιμηση μεσο φωτο.. ας περιμενουμε.
Ξεχασα να τους πω ομως οτι εχω επαφη με το Forum.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 131
  • 2.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 113
  • 3.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 98
  • 4.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 96
  • 5.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 91

tol

Well-Known Member
εστειλα σημερα τις φωτο στην hdc Κυπρου
Φιλε μου, θελω να πιστευω οτι δεν εστειλες αυτες τις φωτογραφιες στην HDC.
Γιατι δεν ανεβαζεις τις φωτογραφιες που εστειλες στην κλινικη, ωστε να λαβεις τις καταλληλες συμβουλες απο τα μελη του forum;

Οι συγκεκριμενες δεν ειναι αποκαλυπτικες και, ισως, οδηγησουν σε εσφαλμενα συμπερασματα.

Χρειαζονται φωτογραφιες απο διαφορετικες ληψεις, φωτεινες, με διαφορετικα χτενισματα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν έστειλες αυτές τις φωτογραφίες στη HDC περίμενε να σου στείλουν παράδειγμα για το πως τις θέλουν η σου στείλω εγώ σε ένα mail.
Η δότρια σου εκτός κάτω κάτω στο σβέρκο σου φαίνεται πολύ καλή όπως και η ποιότητα τρίχας σου.
Πρόβλημα στο Crown δεν βλέπω να έχεις.
Μπροστά φαίνεται να έχεις θέμα αλλά χρειάζεται να μας ανεβάσεις καθαρές και αποκαλυπτικές φωτογραφίες.
Χτένισε κατά πάνω το μαλλάκι εκεί στο τσουλούφι και τις γέφυρες για να πάρουμε εικόνα,όπως και φωτογραφίες από τα πλαϊνά.
 

piros75

Well-Known Member
Εννοείται να κάνεις. Στα 39 με στάσιμο πρόβλημα και με αυτήν την εικόνα, θεωρώ ότι θα έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα.
 

salis

New Member
"Συμφορουμιτες " συνφοριτες μου ανεβάζω νεες φωτο.
ελπίζω να τις πέτυχα..

Εδω να πω οτι δεν εχω πάρει ποτε μου φινα.

John , Οσον αφορά για το Crown μου δεν έχω θέμα εκει ειμαι δυναμίτης και γενικα στα αλλα σημεία.. το πρόβλημα μου ειναι κρόταφοι, εμπρος φρατζα, κ προς τα πισω το μισο ανω μερος.

εν το μεταξύ οι δικοί σου δεν μου εχουν απαντήσει ακόμη μόλις μου απαντήσουν θα ενημερώσω το Forum.

Piros . Ο προβληματισμος μου ειναι περισσότερο στο να μην τα κάνω χειρότερα αισθητικά απο οτι ειναι και ανοιξω ιστοριες με δεύτερες ΜΜ για να τα διορθώσω τυχόν καρναβαλε αποτελεσμα.

Πάντως απο οτι βλέπω εχεις εμπειρία στις ΜΜ , εχεις κάνει. θα μπω να την δω. Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • 6.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 62
  • 7.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 55
  • 8.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 42
  • 9.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 41
  • 10.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 49

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ενημέρωσα την κλινική να δει τα mail σου.
Λόγο φόρτου από τα consultasions το ΣΚ που μας πέρασε δεν πρόλαβε να το κοιτάξει.
Εσύ εστειλες τις φωτογραφίες που έβγαλες τώρα?
 

salis

New Member
Οκ.
Οχι γιατι περίμενα οδηγιες τους, διοτι κάποιες αλλες κλινικές τις ζήτησαν με δικο τους τροπο.
οπως είχες προτείνει και εσυ.
και για να μην τους φορτώνω μαιλ που δεν τους βοηθούν δεν έστειλα σε αυτούς τίποτα .

Εσυ που έχεις επαφές και γνωρίζεις αν νομίζεις οτι ειναι οκ? τοτε εγω τις στέλνω και αυτές.

Οσο για χρόνο έχουμε .. 16 χρονια πέρασαν . με την ησυχία τους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα