Να και μια πενταετία ακομα :)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Πραγματικά και Πριν απο 5 χρόνια που γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ είχα ακούσει οτι το πολυ σε μια 5τια θα έχει βρεθεί η λύση και θα βγει στην αγορά , Τώρα μετα απο 5 χρόνια και έχοντας ωριμάσει στο μυαλό μου καλά το θέμα της τριχόπτωσης διαπιστώνω ότι έχασα πολύ χρόνο με το θέμα αυτό που θα μπορούσα να κάνω περισσότερα πράγματα σε άλλους τομείς και να γλιτώσω απο πολύ ψυχικό πόνο,,,,( Κυρίως ο ψυχικός πόνος δεν με άφηνε να κάνω πράγματα)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : 1.όσο πιο μικρός είσαι τόσο πιο πολύ σε ενοχλεί το θέμα αυτό

*Δε θα πω οχι βέβαια σε μια καλή λύση(μακάρι και την οριστική) ούτε θα πάψω να ασχολούμαι με το θέμα τελείως
 
MANKAR είπε:
Πραγματικά και Πριν απο 5 χρόνια που γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ είχα ακούσει οτι το πολυ σε μια 5τια θα έχει βρεθεί η λύση και θα βγει στην αγορά , Τώρα μετα απο 5 χρόνια και έχοντας ωριμάσει στο μυαλό μου καλά το θέμα της τριχόπτωσης διαπιστώνω ότι έχασα πολύ χρόνο με το θέμα αυτό που θα μπορούσα να κάνω περισσότερα πράγματα σε άλλους τομείς και να γλιτώσω απο πολύ ψυχικό πόνο,,,,( Κυρίως ο ψυχικός πόνος δεν με άφηνε να κάνω πράγματα)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : 1.όσο πιο μικρός είσαι τόσο πιο πολύ σε ενοχλεί το θέμα αυτό

*Δε θα πω οχι βέβαια σε μια καλή λύση(μακάρι και την οριστική) ούτε θα πάψω να ασχολούμαι με το θέμα τελείως

σωστο αυτο που λες..αλλα πιστευω ολοι μας αν μπορουσαμε να παμε σε εναν κορυφαιο χειρουργο και να παμε 50 με μαλλι θα το προτιμουσαμε :)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τα ίδια και τα ίδια και του παπού μου τα γίδια. Όλες οι θεραπείες ειναι για πέταμα μόνο σε πολύ light περιστατικά κάνουν δουλειά.

Και σε 20 χρόνια απο τώρα φίνα και μινόξ θα βαράμε, τα μόνα που δουλεύουν αλλά με παρενέργειες.

Εδώ και οι μεταμοσχεύσεις πλέον έχουν απομυθοποιηθεί και αποδομηθεί.
 
Μπλουζα