Να δοκιμασω ντουταστερίδη (avodart)?

Manos21

Member
Τι λέτε ρε παιδια 22 χρονών και να αρχίσει φινα? Σοβαρά τωρα? ενα φάρμακο που χτυπάει της ορμόνες? Φίλε, προσωπικά θα σου συνιστούσα να μην την ακουμπήσεις, συνέχισε με Regain kai βαλε ενα τοπικό blocker π.χ. Revivogen και πάρε και ενα καλό σαμπουάν π.χ. Fungorel και θα εχεις αποτελέσματα σίγουρα! Μακριά απο φίνα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Manos21

Member
Γιατί δεν δοκιμάζεις Propecia αρχικά να δεις πως θα παει σε συνδυασμό με minox?
Και αν δεν δεις αποτέλεσμα ρίξε ντουτα...

Αυτη η άνεση να προτεινεις τόσο δυνατά φαρμακα σε ενα παιδι ψυχολογικά πεσμένο, που θα τρέξει να πάρει το οτιδήποτε για να στρώσει ειναι το λιγότερο απαράδεκτη.
 

Chris7

New Member
Τι λέτε ρε παιδια 22 χρονών και να αρχίσει φινα? Σοβαρά τωρα? ενα φάρμακο που χτυπάει της ορμόνες? Φίλε, προσωπικά θα σου συνιστούσα να μην την ακουμπήσεις, συνέχισε με Regain kai βαλε ενα τοπικό blocker π.χ. Revivogen και πάρε και ενα καλό σαμπουάν π.χ. Fungorel και θα εχεις αποτελέσματα σίγουρα! Μακριά απο φίνα!
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την συμβουλη καθως και για τον χρονο σου..Η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτει αρκετα.Τοσες θεραπειες,τοσες διαφορετικες αποψεις και ενω γραφω αυτο εχω απο κατω μου ακριβως τον Μεμο Μπεγνη να μου διαφημιζει την DHI κλινικη....αληθεια εχω προβληματιστει..Το μονο σιγουρο ειναι οτι για αρχη θα μεινω μακρυα απ τις κλινικες τυπου DHI ,KORD διοτι εναν δεν εχω ακουσει να λεει καλα λογια...ουτε εναν.
 

Manos21

Member
Καταρχάς μην αγχώνεσαι αν αρχίσεις θεραπεία κ είσαι τυπικός με αυτήν και υπομονετικός θα έχεις φοβερό αποτέλεσμά το πιστεύω! βοηθάει και η ηλικία σου! Δεν υπάρχουν πάρα πολλές αποτελεσματικες θεραπείες εκει εξω. Εγώ στην θεση σου θα ξεκίναγα ενα Big 3, me topiko blocker Regain,Revivogen,fungoral Μην σχολίασε με κλινικές ακόμα!
 

Utopia

Active Member
Τι λέτε ρε παιδια 22 χρονών και να αρχίσει φινα? Σοβαρά τωρα? ενα φάρμακο που χτυπάει της ορμόνες? Φίλε, προσωπικά θα σου συνιστούσα να μην την ακουμπήσεις, συνέχισε με Regain kai βαλε ενα τοπικό blocker π.χ. Revivogen και πάρε και ενα καλό σαμπουάν π.χ. Fungorel και θα εχεις αποτελέσματα σίγουρα! Μακριά απο φίνα!
Τι λες ρε Kakashi αγόρι μου, Revivogen το φιδέλαιο να βάλει...???
Να σου ρίξω ένα 1000 years of death μπας και σταματήσεις το τρολάρισμα;
Που είναι ο @naruto να σου βάλει λίγο μυαλό?
 

naruto

Well-Known Member
Χαχαχα kakashi San ftw.
Εμένα η γνώμη μου είναι να ξεκινήσει πρώτα ο φιλος οπωσδήποτε regaine και σε 5-6 μήνες βλέπει .Μπορεί να είναι απο τους τυχερούς και να τον πιάσει πολυ καλά η μινοξ κ να μην χρειαστεί άμεσα φίνα .
Και σε μερικά χρονάκια που θα αρχίσει να χάνει πάλι 3έδαφος το βλέπει κ για φίνα .
Β3βαια αν θέλει άμεσα αποτελέσματα τότε ας τα ξεκινήσει κ τα 2 μαζί .Σε 3να χρόνο μέσα λογικά θα του έχει κλείσει τελείως το crown . Βέβαια η φίνα είναι αρμονικό φάρμακο και θέλει λίγο ψάξιμο πρώτα ...
 

Manos21

Member
καταρχάς Sensei tha me les! Πολυ αέρα πήραν οι μαθητές :D και κατα δεύτερων συμφωνώ, μακριά απο φίνα σε μορφή χαπιού σε αυτήν την ηλικία.
 

FreeThinker

Well-Known Member
ω μαλακα chris εχουμε την ιδια ηλικια και την ιδια καραφλα... νομιζα οτι καποιος εβαλε φωτογραφια απο το κεφαλι μου.

Εμας σ αυτη την ηλικια μονο η φινα μας σωζει μαγκα. Μινοξ ισως σου δωσει κανα εξαμηνο ζωης ακομα και μετα τον πουλο. βαλε φινα. βαλε φινα!
 

Chris7

New Member
ω μαλακα chris εχουμε την ιδια ηλικια και την ιδια καραφλα... νομιζα οτι καποιος εβαλε φωτογραφια απο το κεφαλι μου.

Εμας σ αυτη την ηλικια μονο η φινα μας σωζει μαγκα. Μινοξ ισως σου δωσει κανα εξαμηνο ζωης ακομα και μετα τον πουλο. βαλε φινα. βαλε φινα!
φινα και σε φετες?να βαλω?
 

Chris7

New Member
Χαχαχα kakashi San ftw.
Εμένα η γνώμη μου είναι να ξεκινήσει πρώτα ο φιλος οπωσδήποτε regaine και σε 5-6 μήνες βλέπει .Μπορεί να είναι απο τους τυχερούς και να τον πιάσει πολυ καλά η μινοξ κ να μην χρειαστεί άμεσα φίνα .
Και σε μερικά χρονάκια που θα αρχίσει να χάνει πάλι 3έδαφος το βλέπει κ για φίνα .
Β3βαια αν θέλει άμεσα αποτελέσματα τότε ας τα ξεκινήσει κ τα 2 μαζί .Σε 3να χρόνο μέσα λογικά θα του έχει κλείσει τελείως το crown . Βέβαια η φίνα είναι αρμονικό φάρμακο και θέλει λίγο ψάξιμο πρώτα ...
φιλε μου Ναρουτο....Εχω κανει αυτο με το reggaine και η αληθεια ειναι οτι γεμισα...αλλα μεσα σε λιγο διαστημα εφυγαν ξανα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα