Μπορώ να υποβληθώ σε μεταμόσχευση;

dimitris50423

Well-Known Member
Χαλαρωστε παιδια αποτελεσματα σε τετοια norwood η ahc εχει δωσει. και το μπαζωμα με μοσχευματα σε τοσο μεγαλη εκταση αυτοι το κανουν.. Αν τωρα θελει ο φιλος να ξοδεψει χρημα υπαρχουν και αλλες επιλογες..
Αν καποιος δει τα αποτελεσματα στις μεταμοσχευσεις ξερει που θα παει αναλογα με τις απαιτησεις του και το πορτοφολι του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Χαλαρωστε παιδια αποτελεσματα σε τετοια norwood η ahc εχει δωσει. και το μπαζωμα με μοσχευματα σε τοσο μεγαλη εκταση αυτοι το κανουν.. Αν τωρα θελει ο φιλος να ξοδεψει χρημα υπαρχουν και αλλες επιλογες..
Αν καποιος δει τα αποτελεσματα στις μεταμοσχευσεις ξερει που θα παει αναλογα με τις απαιτησεις του και το πορτοφολι του.
Δεν υπάρχουν αυτά που λες Δημήτρη. Όλοι πρέπει να δώσουμε 10.000+ αλλιώς θα μας χαιρετήσει στο δρόμο ο Adriano που θα μας γνωρίσει από το παράθυρο!
 

vag25

Well-Known Member
Δεν υπάρχουν αυτά που λες Δημήτρη. Όλοι πρέπει να δώσουμε 10.000+ αλλιώς θα μας χαιρετήσει στο δρόμο ο Adriano που θα μας γνωρίσει από το παράθυρο!

Εχετε μπερδεψει τις κριτικη με το promotion.
Οι Ελληνικες κλινικες ηταν κακιστες και βελτιωνονται τα τελευταια χρονια τεινοντας να γινουν μετριες(αυτες οι 2 που ξερουμε τουλαχιστον). Οσο κουκουλωνετε τα κακως κειμενα, τις αφηνετε στασιμες και κανετε κακο στους συμφορουμητες που θελουν μελλοντικα να κανουν και αυτοι οικονομικη μμ.
Πιστευεις οτι ολοι αυτοι που λενε για Λορετζο, Ερντογαν, Κοουτο δεν θελουν να παρουν το ιδιο αποτελεσμα απο τον Βεκρη με τοσα λιγα χρηματα?
Φυσικα και θελουν.


Ο Γιαννης ειναι απο τους πιο τιμους πελατες του Βεκρη.
Γραφει και για τα θετικα και για τα αρνητικα.
https://www.hairlossgr.com/threads/giannis1312-fue-2271-grafts-15-1-2018.11694/page-26#post-214560
 

mic6

Well-Known Member
Εχετε μπερδεψει τις κριτικη με το promotion.
Οι Ελληνικες κλινικες ηταν κακιστες και βελτιωνονται τα τελευταια χρονια τεινοντας να γινουν μετριες(αυτες οι 2 που ξερουμε τουλαχιστον). Οσο κουκουλωνετε τα κακως κειμενα, τις αφηνετε στασιμες και κανετε κακο στους συμφορουμητες που θελουν μελλοντικα να κανουν και αυτοι οικονομικη μμ.
Πιστευεις οτι ολοι αυτοι που λενε για Λορετζο, Ερντογαν, Κοουτο δεν θελουν να παρουν το ιδιο αποτελεσμα απο τον Βεκρη με τοσα λιγα χρηματα?
Φυσικα και θελουν.
Πολύ ωραία. Πάμε λοιπόν σε εμένα προσωπικά που πήρα για τα μάτια μου άριστο αποτέλεσμα και για τα χρήματα που έδωσα υπεράριστο. Έρχεται ένας εντός ή εκτός φόρουμ που με βλέπει και μου λέει: "Απίστευτο αποτέλεσμα, πες μου που πήγες να πάω κι εγώ".

Τι απαντώ;

1. Έτυχε και ήταν καλό το αποτέλεσμα μου, μην πας είναι σκατά κλινική.

2. Μην πας, να πας Ισπανία ή Τουρκία με τα τετραπλάσια χρήματα.

3. Μην πας, να πας Κύπρο με τα διπλάσια τουλάχιστον χρήματα.

4. Να πας στην κλινική μου, είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι και πάμφθηνη.
 

vag25

Well-Known Member
To καλο αποτελεσμα σου το βλεπει, δεν ειναι χαζος. Οποτε δεν ειμαστε χαζοι και οι υπολοιποι στο φορουμ που χαιρομαστε για σενα.

Αν του πεις το ''4'' και του αναφερεις και τα αρνητικα θα εισαι σουπερ τιμιος.
 

mic6

Well-Known Member
Τέλος πάντων. Η μοναδικές μου ενστάσεις σε αυτό το φόρουμ είναι οι εξής:
1. Γιατί το promotion των δύο Ελληνικών κλινικών απαγορεύεται ενώ σχεδόν όλων των ξένων επιτρέπεται.
2. Γιατί το να μην λέμε τα αρνητικά των Ελληνικών κλινικών όλη την ώρα θεωρείται κουκούλωμα ενώ το να μην λέμε τα αρνητικά των ξένων δεν θεωρείται.

Υπάρχουν πολύ πρόσφατα περιστατικά ξένων κλινικών για αυτό που μόλις έγραψα. Το πιο αστείο απ' όλα βέβαια είναι που όταν μιλάμε για τον ημίθεο Ερντογάν επιτρέπονται και φωτογραφίες αποτελεσμάτων με χαμηλό φωτισμό καθώς επίσης μη πανοραμικές. Όταν μιλάμε για Βεκρή, αν δεν έχεις ντάλα ήλιο στο κεφάλι και την κάμερα κάθετα από πάνω είσαι βαλτός!

Αυτά είναι προφανή για κάθε αναγνώστη
 

Tsek

Well-Known Member
Γιάννη John-John η διαφορά μου εμένα με εσένα είναι πως εγώ δεν κωλοτριβομαι στην advance για να πάρω λεφτά όπως έκανες γλοιωδώς εσύ τόσο καιρό, οπότε χαλάρωσε.

Όλα όσα έγραφα και με κατηγορούσατε, επιβεβαιώθηκαν απο τα αποτελέσματα αλλων μελών οπως ο Ακης, ο Μισκ και ο Γιαννης στο θέμα φύτρωσης.
Μπορεί να μην είναι οι τέλειοι στην λεπτομέρεια αλλά οταν βλέπω αποτέλεσματα Ερντογάν με κουρασμένες δότριες παρά την manual εξαγωγή, την προσωπική μελέτη του ασθενή, τα σούπερ εργαλεία και την προετοιμασία με φινα 6 μηνες πριν και εφόρου ζωής μετά, εκεί καταλαβαίνω πως δεν μπορώ να έχω τρελές απαιτήσεις απο μία κλινική που περνάς για βόλτα να πάρεις τιμή και την αλλη μέρα μπαίνεις χειρουργείο.
Έχει βρει την μεθοδό της και ειναι αποτελεσματική στο κομμάτι φύτρωσης. Ισως το να αφήνει τζαμί την δοτρια να έχει αντίκτυπο αλλού. Δεν το ξερω.
Για εμένα απο τη στιγμή που έχεις νέα μαλλιά και τα συνηθίσεις, βρίσκεις μετά και κουρέματα που ταιριάζουν καλύτερα στο νέο σου λουκ, κάτι που θελει χρόνο να το χωνέψεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ανέφερα πουθενά το όνομα σου στο νήμα?
Ρώτησα τι πιστεύει ο mic6 για τις υπόλοιπες κλινικές ποιοι προμοτάρουν και ποιον αλλά δεν επιμένω,δεν θέλω να τον φέρω σε δύσκολη θέση.
Δεύτερον: Έγραψα κάπου ότι περνώ χρήματα?
Τρίτον: Ότι κάνεις και εσύ για την κλινική που έκανες μμ το έκανα και εγώ δεν κολοτριφτηκα καθόλου,ούτε καν τον διευθυντή της κλινικής ήξερα πριν με προτείνουν να κάνω ότι κάνω.
Είχα μια τυπική σχέση με τον Κ.Φιουρη ο οποίος μου έλεγε να ανεβάζω τις συναντήσεις τις κλινικής όπως έκανε και με κάνα 2 μέλη ακόμη απλά σε έμενα ήταν ποιο κοντά.
Πότε και κανείς δεν με καθοδήγησε να γράψω υπέρ της κλινικής και αυτό το γνωρίζουν σοβαρά έμπειρα μέλη που μου έχουν εμπιστοσύνη όλα αυτά τα 8 χρόνια εδώ μέσα.
Τέλος,όπως και όλοι μας σε κάποια δεύτερη τους μεταμόσχευση θα ήθελαν μια καλύτερη τιμή από την κλινική τους αυτό ήθελα και εγώ.
Αυτοί με πρότειναν να γίνω τα μάτια του φόρουμ γιατί δεν έχουν και το χρόνο να διαβάζουν όλη την μέρα το φόρουμ όπως κάνω εγώ 8 χρόνια non stop για να είμαστε πιο κοντά στον ασθενή να δίνουμε λύσεις για οποιοδήποτε πρόβλημα-απορία προκύπτει αλλά και να ανακοινώνω κάποια νέα τις κλινικής.
Και για σκέψου,πότε ήμουν πιο φαν τις κλινικής πριν η τώρα? Έχει αλλάξει η συμπεριφορά και είμαι μετρημένος γιατί αν αρχίσω τα παλιά θα με δώσουν κόκκινη την επόμενη μέρα από την κλινική.

Και κάτι άλλο περί χρημάτων που λες: Αν κάποιος προσπαθούσε να μπει σε μια δουλειά ο οποίος θα παίρνει μισθό είναι κάπου το κακό?Δεν το κατάλαβα δηλαδή? Πόσοι κολοτριβονται και γλύφουν για να μπουν σε ένα super market.

Είμαι περήφανος που το κάνω και είμαι περήφανος που συνεργάζομαι με μια κλινική υψηλού επίπεδου & σταθερής άξιας στην Ευρώπη.

Επίσης και εμείς μπορούμε να βλέπουμε ότι και εσύ κώλο τρίβεσαι στην κλινική που έκανες μμ. για τον ίδιο λόγο. Το όνομα στο έχουν βγάλει εξάλλου.
 

Tsek

Well-Known Member
Εγώ δεν είπα ότι σε προέτρεψε η κλινική να γράψεις. Ειπα οτι εσύ τριβόσουν (για να το πω και κόσμια) πράγμα που σου ξέφυγε και το έγραψες κιόλας.
Τώρα είσαι μετρημένος και εχει ηρεμίσει όλο το φόρουμ. Τυχαίο?!
Ασε λοιπον τις φιτιλιες και τις αόριστες ερωτήσεις. Γράψε κάτι σχετικό με το θεμα.
 

mic6

Well-Known Member
Ρώτησα τι πιστεύει ο mic6 για τις υπόλοιπες κλινικές ποιοι προμοτάρουν και ποιον αλλά δεν επιμένω,δεν θέλω να τον φέρω σε δύσκολη θέση.

Τι εννοείς καλέ; Σου έδωσα ξεκάθαρη απάντηση με όνομα για το ποιος προμοτάρει κλινική περισσότερο από όλους στα μάτια μου. Βλέπεις να ήρθα σε δύσκολη θέση; Κύριε ελέησον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Πολύ ωραία. Πάμε λοιπόν σε εμένα προσωπικά που πήρα για τα μάτια μου άριστο αποτέλεσμα και για τα χρήματα που έδωσα υπεράριστο. Έρχεται ένας εντός ή εκτός φόρουμ που με βλέπει και μου λέει: "Απίστευτο αποτέλεσμα, πες μου που πήγες να πάω κι εγώ".

Τι απαντώ;

1. Έτυχε και ήταν καλό το αποτέλεσμα μου, μην πας είναι σκατά κλινική.

2. Μην πας, να πας Ισπανία ή Τουρκία με τα τετραπλάσια χρήματα.

3. Μην πας, να πας Κύπρο με τα διπλάσια τουλάχιστον χρήματα.

4. Να πας στην κλινική μου, είμαι πολύ ευχαριστημένος και είναι και πάμφθηνη.

Περιορίζεις πολύ το εύρος των απαντήσεων:

Υπάρχει και άλλη μία πιθανή (ενδεικτικά): 5) Πολύ καλή κλινική και vfm. Αλλά για μπες και στο hairlossgr.com να πάρεις μια άποψη. Υπάρχει επίσης και ένα θεματάκι με τη δότρια. Θα δεις εκεί και την παρουσίαση της περίπτωσης μου όπως και άλλων παιδιών.

Παρακίνηση σε έρευνα κ. καθηγητή. Εσύ πρέπει να την ενισχύεις.
 

giamakr1

Active Member
Νομιζω οτι ο Umar μανουλα σε τετοια norwood. Εχει μεγαλη εμπειρια με την χρηση γενιων ,κατι που ,οπως ειπαν και καποιοι προλαλησαντες , ειναι απαραιτητο στην περιπτωση σου αγαπητε Κωνσταντινε.
Σε οτι αφορα τις ελληνικες κλινικες δεν ξερω κατα ποσο θα καταφερουν κατι αξιολογο στην περιπτωση σου, το ευχομαι βεβαια ολοψυχα,εαν και εφοσον αποτανθεις σε καποια και σε αναλαβει.
Δες ενα παραδειγμα επιτυχημενης μεταμοσχευσης σε nw7 και καλη επιτυχια οτι και εαν αποφασισεις
https://dru.com/hair-surgery/nw-7-hair-restoration-in-los-angeles-with-dr-umar/
 

leas

Well-Known Member
Για να πας στον Umar πρεπει να εισαι σχεδον πλουσιος ειναι πανακριβος..
Τελευταια εχω δει καποια αποτελεσματα μιας κλινικης στην Ινδια βεβαια σε καμια περιπτωση δεν την προτεινω. Απλα μ εκαναν εντυπωση ο αριθμος των grafts που βαζει(πολλα απο μουσια) και καποια αποτελεσματα ηταν δυνατα και προφανως θα ειναι οικονομικη..

https://www.hairrestorationnetwork....ified-fue-bht-beard-hair-transplant-8-months/

https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/52875-11130-grafts-54-years-old-grade-7-bald-case/
 

renos espresso

Active Member
Νομιζω οτι ο Umar μανουλα σε τετοια norwood. Εχει μεγαλη εμπειρια με την χρηση γενιων ,κατι που ,οπως ειπαν και καποιοι προλαλησαντες , ειναι απαραιτητο στην περιπτωση σου αγαπητε Κωνσταντινε.
Σε οτι αφορα τις ελληνικες κλινικες δεν ξερω κατα ποσο θα καταφερουν κατι αξιολογο στην περιπτωση σου, το ευχομαι βεβαια ολοψυχα,εαν και εφοσον αποτανθεις σε καποια και σε αναλαβει.
Δες ενα παραδειγμα επιτυχημενης μεταμοσχευσης σε nw7 και καλη επιτυχια οτι και εαν αποφασισεις
https://dru.com/hair-surgery/nw-7-hair-restoration-in-los-angeles-with-dr-umar/
Εντυπωσιακο αποτελεσμα!
Ομως οταν παιρνεις ολα σου τα γενια το δερμα σου φαινεται σκαμενο?
Κατι τετοιο παρατηρησα απ το λινκ που μας εδωσες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Quotαρω κι εγώ εσένα γιατί έχω απορίες. Όταν η διαφήμιση γίνεται καθημερινά και με δεκάδες posts για κλινικές του εξωτερικού δεν σου τη δίνει; Το πρώτο πράγμα που διαβάζω από την ημέρα που γράφτηκα στο φόρουμ είναι αν έχεις λεφτά πήγαινε στον Lorentzo ή τον Ερντογάν, αυτό γιατί δεν είναι διαφήμιση, ενώ κάθε φορά που κάποιος λέει πήγαινε στον Βεκρή είναι;;; Είδαμε και τα αποτελέσματα του Ερντογάν και στο φόρουμ και δια ζώσης.

Όταν έγραψα ότι θα πάω στην ahc να κάνω μμ έπεσε όλο το φόρουμ να θάψει. Τώρα που στο πεντάμηνο δείχνει ένα από τα καλύτερα αποτελέσματα που έχουν παρουσιαστεί εδώ όλοι κρύφτηκαν. Και αντ' αυτού μας παροτρύνουν να πάμε στον Λορέντζο να δώσουμε 12000 ευρώ για να βάλουμε 3000 μοσχεύματα επειδή θα γίνει καλή μελέτη της δότριας. Βεβαίως αυτό δεν αποτελεί διαφήμιση. Αν όμως εγώ μπω και πω δημόσια πήγαινε στον Βεκρή γιατί με 4500 ευρώ έβαλα 5050 μοσχεύματα και από καράφλας έγινα αρκούδα, αυτό θα είναι διαφήμιση.

Τι πλάκα ρε φίλε.
Να έχεις ώρες να διαβάζεις και να γελάς.

Mic απλουστευεις πολύ τα πράγματα (και δεν μιλάω για τα περί διαφήμισης) κάτι που δεν το συνηθίζουν οι πανεπιστημιακοί. Να τα έλεγε κάποιος άλλος θα το δικαιολογούσα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα