Μπορώ να κάνω μμ;

teddyboys

New Member
@Nasos13 Μαλλιά μακρυά έχω μόνο επανω. Πλάι και πίσω έτσι κι αλλιώς τα έχω κοντά.
Αν την κάνω την μ.μ. θα πάρω και της λήπτριας μάλλον.

Τι λέτε για την περίπτωση μου για την κλινική που σκέφτομαι.
Είμαι δύσκολη περίπτωση και να το αφήσω για έξω;;;

Το σκέφτομαι όμως πλέον σοβαρά και για μία ολοκληρωμένη αγωγή όπως την περιέγραψε
ο φίλος @makis25 και τον ευχαριστώ πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πιστεύω αν κουρέψεις τα μαλλάκια σου κοντά το πρόβλημα θα είναι περισσότερο εμφανές.
Στην κλινική που πήγες σου είπαν τόσα λίγα μοσχεύματα πιθανώς γιατί φοβούνται το shockloss.
Η hairline σου είναι φαγωμενη,χρειάζεσαι προσεκτική δουλειά και πιστεύω για να δεις φως χρειάζεσαι τουλάχιστον 1600 μοσχεύματα.
 

giwrgos8888

Active Member
παραδειγμα με χαμηλες δοσεις φαρμακων . Προσκαρ 6,60χ3 κουτια με δοση φιναστεριδης 0,6mg τη μερα, neo-egmol σαμπουαν κετοκοναζολης 9,74χ3 κουτια με δυο λουσιματα την εβδομαδα , botafex λοσιον μινοξιδιλης 14,06χ6 κουτια με εφαρμογη μια φορα τη μερα, συνολο 133 ευρω για θεραπεια 1 χρονου . Το να παρεις ενα ελαχιστο κομματακι χαπακι , 1/8 του χαπιου , να βαλεις μια φορα τη μερα λοσιον , θελει 1 λεπτο τη μερα; Ε το λουσιμο το κανεις και τωρα ετσι κ αλλιως . Δεν επιβαρύνεται η καθημερινοτητα σου , ουτε και σοβαρα το πορτοφολι . 11 ευρω το μηνα πανω κατω . Δυο καφεδες ενα σαντουιτς το μηνα .

οποτε μετα το χρονο αν θες ακομα μεταμοσχευση συνολικο κοστος 1500+133 =1633 ευρω και δε ξαναμπαινεις καν στο φορουμ , εχεις το μαλλι που θες
to proscar mporeis na to spaseis sta 4 komatia;
 
Μπλουζα