Giorgos-3, FUE, 1800g, 25/8/2017

Stripar

Established Member
Σημασία δέν έχει τι λεει το marketing της κάθε εταιρείας,
αλλά τί πραγματικά ισχύει...

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Ισχυει και το εχω δει αυτο το βιντεο...εχεις δει κανενα περιστατικο της live????να δεις δηλαδη πως ειναι καποιος με smp δικο της απο κοντα...εχω μεγαλη περιεργεια για το αν ειναι οπως τα δειχνει στις φωτο κτλπ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα θελα πολυ να δω εναν απο κοντα πιυ να χει κανει αυτη την μέθοδο. @CVIAL @Stripar σ αυτο το σημειο θα ηθελα να ζητησω απο τους διαχειριστές και τους ψαγμένους του φόρουμ ενα ξεχωριστό νημα με περισσοτερες πληροφορίες και ενημερωση απο κανεναν που κανει αυτο .επισης το ιδανικο θα ταν να βρισκαμε κανεναν να μας κανει παρουσίαση.
 

Stripar

Established Member
Ισχυει και το εχω δει αυτο το βιντεο...εχεις δει κανενα περιστατικο της live????να δεις δηλαδη πως ειναι καποιος με smp δικο της απο κοντα...εχω μεγαλη περιεργεια για το αν ειναι οπως τα δειχνει στις φωτο κτλπ
Ναι έχω δεί ένα-δύο απο Milena ,
λίγα περισοτέρα απο Vinci (όπου και αυτά είναι εξαιρετικά)
και έχω δεί και πολλά απο διάφορες άλλες εταιρείες που καταστρέψαν κεφάλια.

Γενικά στο Λονδίνο και στις βόρειες χώρες αποτελεί μία εύκολη λύση με τις χαμηλές θερμοκρασίες και την μόνιμη καταχνιά-συνεφιά.
 

Stripar

Established Member
Απο Ελλάδα - forum ,
δύο ανθρώπους ξέρω που έχουν κάνει SMP.

Και οι δύο πελάτες της DHI και οι δύο εξαφανισμένοι χρόνια τώρα...
 

Stripar

Established Member
O ένας είναι ο @corfurider και ο άλλος ο @n094
Και τα δύο ήταν SMP πυκνώσεων.

Πρέπει να υπάρχουν τα νήματα , αλλά μαλλον δέν είναι Up to date
 

koumparos

Well-Known Member
Εντυπωσιακο το βιντεο.
Να πω μια κακια?
Ουσιαστικα ποια η διαφορα ενος κεφαλιου ξυρισμενου με ενα που ειναι γουλι?Η σκια?Η ο φοβος να μην σε λενε καραφλα?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μην το λες κουμπάρε αυτο ...απλα υπαρχει η ψευδαίσθηση οτι εχω το κεφαλι μου γουλί απο αποψη κ οχι επειδη ειμαι καράφλας. Δεν ειναι δυσκολο να κτλ την ψυχολογια του αλλου οταν δεν νιωθει καλα με ρον εαυτο του. Εγω εχω σχεδον πειστεί για καρντι να παω κ να το συνδυασω με βολτα 3ήμερο . @Stripar πιςτευεις οτι αξιζει τον κόπο;
 

Stripar

Established Member
Προσωπικά δέν θα έμπαινα σε αυτό το τρυπάκι...
Σημασία όμως Γιώργο έχει εσένα τι θα σε κάνει να νιώθεις καλά.

Κάτσε όμως πρώτα να δούμε πώς θα πάει η μτχ , η τρέχων και η επόμενη ,
μπορεί να μήν το χρειαστείς , μπορεί και να είναι επιβλητικό!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω απλα το αναφερω σαν εναλλακτικό πλανο η κ σαν λυση για καποιον που καν δεν μπορει να κανει μμ ειτε για οικονομικούς λογους ειτε γιατι δεν εχει δότρια.απλα θα θελα να δω καποιον απο κοντα που το κανει για πύκνωση κ οχι με λουκ γουλί.γιατι αυτο ειναι δισδιάστατο κ δεν ξερω πως φαινεται λαιβ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Για την ιστορία:

To SMP φαίνεται πολύ καλύτερα σε κάποιον γουλί ή ελαφροξυρισμένο ,
όπου στην ουσία δέν ξεχωρίζει απο το υπόλοιπο μαλλί (video),

παρά σε κάποιον που το κάνει για πύκνωση ,
όπου εκεί το SMP ΔΕΝ μπορεί να δώσει το dimension effect της κανονικής τρίχας και φαίνεται "κάπως".
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γινεται δλδ ευκολα αντιληπτό σε καποιον που δεν γνωρίζει ; Εγω αυτο θελω να ξερω. Γιατι οσο αφορα εμενα προσωπικα δεν θα θελα αν το εκανα αυτο να απολογούμαι στον εξω κοσμο τι εκανα κ να ρωτανε .
 

Stripar

Established Member
O Γενικός κανόνας του SMP είναι:
όσο μικρότερο είναι το μαλλί σου τόσο καλύτερο Blending γίνεται.

Αν το μαλλί σου είναι μακρύ (και θέλεις να το κρατάς μακρύ)
και έχεις ΚΑΙ πολύ μεγάλες περιοχές αραιώσης , δέν είσαι ιδανικός υποψήφιος...

Με σιγουριά όμως θα σου απαντήσω σε 2,5 χρόνια στο τέλος της δεύτερης μτχ σου.
Αν είμαι ακόμα ενεργός στο forum...
 

Tsek

Well-Known Member
Γινεται δλδ ευκολα αντιληπτό σε καποιον που δεν γνωρίζει ; Εγω αυτο θελω να ξερω. Γιατι οσο αφορα εμενα προσωπικα δεν θα θελα αν το εκανα αυτο να απολογούμαι στον εξω κοσμο τι εκανα κ να ρωτανε .
Σε αυτή την περίπτωση, απλά βάζεις τοπικ που θα κάνεις και καλύτερη δουλειά σαν αποτέλεσμα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
μην περνεις και ορκο γι αυτο......ασε που το τοπικ πρεπει να το παντρευτεις κιολας απαξ και πεις ξεκιναω να το βαζω....
 

Tsek

Well-Known Member
Μα και το smp το παντρεύεσαι και με χειρότερο τρόπο. Επίσης δεν ξέρω αν το σταματήσεις, πως θα φαίνεται μέχρι να φύγει
 
Μπλουζα