Μια συμβουλή στον παλιό.....

Bane

Member
Γεια σας παιδιά αν και μέλος αρκετα χρονια φετος το καλοκαιρι πηρα την αποφαση να κανω μεταμοσχευση,απο τις μμ που εχω δει ολο αυτο το καιρο σαν Νο1 επιλογη για μένα ειναι η HDC (
Κυριάκος Μάρας) στην κύπρο,το θεμα ειναι οτι ειμαι απο θεσσαλονικη και θελω να αποφυγω το ταξιδι και την ταλαιπωρια(ξερω οτι μετα την μμ πρεπει να κάτσω μερικες μερες) και βεβαια ειναι αλλο να εχεις το γιατρο σου κοντα και αλλο στην κύπρο.Η περιπτωση μου οπως θα δειτε στην φωτο δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο..θελω να γεμισω μονο crown γιαυτο εχω μπει σε σκέψεις για την adc ή την dhi στην θεσσαλονικη,τι λετε;
 

Συνημμένα

  • IMG_2557.JPG
    IMG_2557.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 87

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα φίλε Bane,τι ηλικία έχεις?
Το πρόβλημα σου είναι πολύ μικρο ,γιατί δεν βάζεις λίγο toppik και όταν μελλοντικά ανοίξει περισσότερο κοιτάς για μεταμόσχευση.
Στο υπόλοιπο κεφάλι είσαι οκ?
 

Bane

Member
γεια σου john john,δεν μου αρεσει η ιδεα του toppik και μαλλον δεν θα ανοιξει περισσότερο απο 25 χρονων ετσι ειμαι και τωρα ειμαι 37 ;)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Από τους τυχερούς που σε πάει τόσο αργά η τριχόπτωση.
Παππούδες,μπαμπάς έχουν αραίωση?
Βάλε και φωτογραφίες από την δότρια περιοχή.
 

Bane

Member
οι παππουδες χατζηνικολάου και μονο ο μπαμπας μου σαν και εμενα,
η δοτρια ειναι τουμπανο
 

Συνημμένα

  • IMG_2561.JPG
    IMG_2561.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 74

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με τέτοια τρίχα πιστεύω με 1200-1300 grafts θα γίνεις τούμπανο.
Στην καθημερινότητα το πρόβλημα σου θα φαίνεται ακόμη πιο μικρο απ'οτι τώρα που το τονίζεις
 

kaiba

Active Member
Ενταξει για το προβλημα σου μεταξυ dhi και ahc σε ελλαδα θα προτιμουσα ahc εχουνε πιο καλη φυτρωση και εσυ θες φυτρωση να γεμισεις το crown. Η Hdc ειναι καλυτερη επιλογη εννοειται και οσον αφορα το ταξιδι δεν νομιζω οτι ειναι πολυ ταλαιπωρια μια φορα την κανεις αν σε παιρνει οικονομικα. Επισης με το προβλημα σου δεν χρειαζεται να στην κανει ο Μαρας και η κοπελα της hdc για την περιπτωση σου δεν νομιζω να αντιμετωπισει δυσκολια
 

piros75

Well-Known Member
Ενταξει για το προβλημα σου μεταξυ dhi και ahc σε ελλαδα θα προτιμουσα ahc εχουνε πιο καλη φυτρωση και εσυ θες φυτρωση να γεμισεις το crown. Η

Δεν νομίζω ότι η ahc έχει καλύτερη φύτρωση από την dhi. Πιστεύω ότι είναι το ίδιο και ότι η dhi σαφώς δίνει πιο φυσικά αποτελέσματα.
 
Μπλουζα