Μεταμόσχευση dhi 30-31/1/18

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κάπου εδώ έπρεπε να στα κατατάξουν γιατί βλέπω έχεις κάποια μαμά μαλλάκια όποτε για πρώτη φάση εάν όλα πηγαίναν καλά θα υπήρχε ένα αξιοπρεπείς αποτέλεσμα.

q1cYLkR.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stef7

New Member
Θα ξανά χρειαστείς άλλες δυο περίπου μεταμοσχευσεις.
Δότρια έχεις τι σε είπαν?
Εαν έχεις 95% φυτρωση θα εξακολουθεί να είναι αραιό οπότε μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.
Έχεις φώτος πριν κάνεις?
Θα ξανά χρειαστείς άλλες δυο περίπου μεταμοσχευσεις.
Δότρια έχεις τι σε είπαν?
Εαν έχεις 95% φυτρωση θα εξακολουθεί να είναι αραιό οπότε μην έχεις μεγάλες προσδοκίες.
Έχεις φώτος πριν κάνεις?
Άλλη μια σίγουρα τώρα για δοτρια πρόχειρα μου ειπαν 1500-2000 grafts ακομα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχεις φώτο από δότρια μετά που έκανες μεταμόσχευση?
Δεν μου φαίνεται και κακή,πιστεύω να βγάζει περισσότερα.
 

aeratos28

Just aeratos
John,ανέβασε ρε φίλε εσύ και μια της τοποθέτησης..γιατί εγώ μόνο αυτή που έβαλες εσύ βλεπω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εδώ.
 

Συνημμένα

  • q1cYLkR (1).jpg
    q1cYLkR (1).jpg
    48.6 KB · Προβολές: 685
  • N9YRMNQ.jpg
    N9YRMNQ.jpg
    49.1 KB · Προβολές: 719
  • LhVntYu.jpg
    LhVntYu.jpg
    60.6 KB · Προβολές: 700
  • wIqo6wO.jpg
    wIqo6wO.jpg
    63.7 KB · Προβολές: 700

aeratos28

Just aeratos
Πω ρε φίλε,β ζώνη και πίσω μόνο πρόβλημα..και hairline μπροστά κομπλέ..τι πατερν είναι αυτό.? Τρελό ε?χαχα,νομίζω θα γίνεις καλός..καλή συνέχεια
 

mikeles13

Member
φιλε καλη επιτυχια!
εχεις απο τις πιο περιεργες καταστασεις..αληθεια δοκιμασες καμια θεραπεια?
μηπως με καμια φιναστεριδη κερδιζες εδαφος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kolias

Active Member
σπανιο πατερν ...... φιλαρακο το καλο με εσενα ειναι οτι δεν εχεις αναγκη απο περιγραμμα , σχεδιασμο και τα λοιπα ειναι ολα ετοιμα το μονο που χρειαζεσαι ειναι τριχες η μαλλον καλυτερα πολυτριχα , μοιρασε την δοτρια στο υπολοιπο κεφαλι βαζε και κανενα τοπικ που και που και θα εισαι μια χαρα
 

stef7

New Member

stef7

New Member
Τ
σπανιο πατερν ...... φιλαρακο το καλο με εσενα ειναι οτι δεν εχεις αναγκη απο περιγραμμα , σχεδιασμο και τα λοιπα ειναι ολα ετοιμα το μονο που χρειαζεσαι ειναι τριχες η μαλλον καλυτερα πολυτριχα , μοιρασε την δοτρια στο υπολοιπο κεφαλι βαζε και κανενα τοπικ που και που και θα εισαι μια χαρα
Το θέμα είναι ότι έχω να καλύψω μεγάλη έκταση...160 cm είναι αυτά
 

Tsek

Well-Known Member
Αν και σκοτεινές φωτογραφίες φαίνεται πολύ καλή η φύτρωση Μπράβο!!
 

makis25

Well-Known Member
2870 grafts σε 160cm2 δηλαδη περιπου 18grafts /cm2 . Με αυτη τη πυκνοτητα ναι , περιμενει κανεις πως δε θα υπαρχουν απωλειες . Και θα βγουν ολα και θα βγουν και συντομα . Βοηθα και η μινοξιδιλη στο να βγουν συντομα . Στο παιδι δηλαδη στις γυμνες περιοχες εχουν μπει μεσες ακρες 40 τριχες ανα εκατοστο . Φαινεται πως στο 6μηνο θα χουν φυτρωσει ολα . Ουφ dhi . μια κρυο μια ζεστη . Εδω τα παει τοσο καλα , και στο αλλο παιδι τοσο αραια.

edit . Να σημειώνουμε τα ονοματα των γιατρων της dhi που πετυχαινουν τα καλα αποτελεσματα , ωστε να αποφευγουμε τους γιατρους που δε τα καταφερνουν. Αν παει κανεις dhi να ρωτα το ονομα του γιατρου που θα κανει , να μπορει να κανει ερευνα .
 
Μπλουζα