Μεταμόσχευση crown

maradona

Member
Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα θέμα μεταμόσχευσης μου μαλλιών να ακούσω γνώμες κλπ!
 

Συνημμένα

  • DSC_0018.JPG
    DSC_0018.JPG
    2.3 MB · Προβολές: 152

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
Είμαι 7μιση μήνες περίπου μετά τη μμ ,700 μοσχευματα περίπου, έχω υποβληθεί ξανά σε μμ σε άλλο ινστιτούτο ,και αυτή είναι συμπληρωματικη ,βέβαια επειδή το χω ξαναπερασει το στάδιο και δεν είμαι αισιόδοξος, λένε πως η κορυφή έχει αργή φυτρωση κλπ ,αλλά περίμενα καλύτερη φυτρωση μέχρι στιγμής, έχει σημεία που είναι κενά ακόμη δεν έχουν φυτρωση …
 

anargiros88

Well-Known Member
Φωτο πριν την μ.μ να βάλεις για να μπορούμε να συγκρίνουμε !

επίσης γίνε λίγο πιο σαφής . Αυτη η φώτο είναι αποτέλεσμα 7 μηνου από την πρώτη μ.μ η είναι πρώτη και δεύτερη μαζί ?
 

maradona

Member
Φωτο πριν την μ.μ να βάλεις για να μπορούμε να συγκρίνουμε !

επίσης γίνε λίγο πιο σαφής . Αυτη η φώτο είναι αποτέλεσμα 7 μηνου από την πρώτη μ.μ η είναι πρώτη και δεύτερη μαζί ?
Είναι αποτέλεσμα 7 μηνου από την τελευταία μμ, θα βάλω φωτογραφίες να κρίνετε …
 

maradona

Member
Η πιο φωτεινή είναι μετά την τελευταία μμ, η άλλη πριν τη μεταμόσχευση ακριβώς !δηλαδή αποτυχία πάλι ,μικρή διαφορά πιστεύω
 

Συνημμένα

  • DSC_0797.JPG
    DSC_0797.JPG
    2.5 MB · Προβολές: 105
  • DSC_0019.JPG
    DSC_0019.JPG
    2.8 MB · Προβολές: 105

koumparos

Well-Known Member
Με 700 που εβαλες λογικη μου φενεται η εξελιξη.Αυτη η περιοχη ηθελε τουλαχιστον αλλα τοσα και κανα 2χιλιαρο για πολυ καλη καλυψη.
 

maradona

Member
Με 700 που εβαλες λογικη μου φενεται η εξελιξη.Αυτη η περιοχη ηθελε τουλαχιστον αλλα τοσα και κανα 2χιλιαρο για πολυ καλη καλυψη.
Το θέμα είναι ότι έχω κάνει 4 μμ στο σημείο αυτό δηλαδή 2500 μοσχευματα και το αποτέλεσμα είναι αυτό, δε φυτρωνουν
 

koumparos

Well-Known Member
Φιλτατε με 2500 επρεπε να μην βλεπεις δερμα εκει περα.Δεν φυτρωσαν γιατι προφανως δεν σου κανανε σωστη δουλεια.Κριμα για τα μοσχευματα.Σπαταλησαν το 1 τριτο της δοτριας για να εισαι αρκετα αραιος.Και παλι κριμα φιλτατε
 

maradona

Member
Φιλτατε με 2500 επρεπε να μην βλεπεις δερμα εκει περα.Δεν φυτρωσαν γιατι προφανως δεν σου κανανε σωστη δουλεια.Κριμα για τα μοσχευματα.Σπαταλησαν το 1 τριτο της δοτριας για να εισαι αρκετα αραιος.Και παλι κριμα φιλτατε
Εσύ βλέπεις στην τελευταία φώτο πως αναμενόταν καλύτερη κάλυψη στους 7 μήνες?τις 3 πρώτες μμ τις έκανα στον ίδιο και την τελευταία σε άλλον
 

koumparos

Well-Known Member
Δεν μπορω να καταλαβω διοτι το μαλι ειναι μακρυ και δεν φενεται η δουλεια που σου εκανε.Παντως ακομα και να φυτρωσουν και τα 700 μην περιμενεις καλη καλυψη.Ετσι οπως το βλεπω νομιζω οτι θα χρειαστεις αλλα τοσα για μια αξιοπρεπη καλυψη και για σουπερ καλυψη ηθελες τουλαχιστον ενα 2χιλιαρο.Θα πηγαινες σε καποιον τοπ γιατρο απο την αρχη εστω και κυπρο και με 2500 συνολικα θα ειχες καθαρισει τωρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
Δεν μπορω να καταλαβω διοτι το μαλι ειναι μακρυ και δεν φενεται η δουλεια που σου εκανε.Παντως ακομα και να φυτρωσουν και τα 700 μην περιμενεις καλη καλυψη.Ετσι οπως το βλεπω νομιζω οτι θα χρειαστεις αλλα τοσα για μια αξιοπρεπη καλυψη και για σουπερ καλυψη ηθελες τουλαχιστον ενα 2χιλιαρο.Θα πηγαινες σε καποιον τοπ γιατρο απο την αρχη εστω και κυπρο και με 2500 συνολικα θα ειχες καθαρισει τωρα.
Έγινε φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ
 

dimitris50423

Well-Known Member
Η αραιωση σου στο crown φτανει και στη δοτρια. Για τα μοσχευματα πιυ εβαλες συνολικα θα επρεπε να ηταν καλυτερα. Μπροστα δεν εχεις προβλημα;
 

Adriano

Well-Known Member
Καλησπέρα maradona. Θα ήθελες να αναφέρεις σε ποιον γιατρό έκανες την επέμβαση;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η αραίωση στο crown η μας ξεγελάει η φτάνει έως κάτω. Βάλε και από μπροστά φώτο να δούμε το μαλλί σου.
Επίσης και από δότρια με ίσιο το κεφάλι και πιο μακρινή.
 

maradona

Member
Η αραιωση σου στο crown φτανει και στη δοτρια. Για τα μοσχευματα πιυ εβαλες συνολικα θα επρεπε να ηταν καλυτερα. Μπροστα δεν εχεις προβλημα;
Η αραιωση σου στο crown φτανει και στη δοτρια. Για τα μοσχευματα πιυ εβαλες συνολικα θα επρεπε να ηταν καλυτερα. Μπροστα δεν εχεις προβλημα;
Όχι, μπροστά έχω ατοφιο μαλλί ,το πρόβλημα είναι μόνο στην κορυφή, έχω κάνει κι άλλες επεμβάσεις πριν την τελευταία μμ που παραθέτω, είχε καλυφθεί ένα 30% του προβλήματος πριν την τελευταία μμ
 

maradona

Member
Η αραίωση στο crown η μας ξεγελάει η φτάνει έως κάτω. Βάλε και από μπροστά φώτο να δούμε το μαλλί σου.
Επίσης και από δότρια με ίσιο το κεφάλι και πιο μακρινή.
DSC_0046.JPG DSC_0046.JPG
Η αραίωση στο crown η μας ξεγελάει η φτάνει έως κάτω. Βάλε και από μπροστά φώτο να δούμε το μαλλί σου.
Επίσης και από δότρια με ίσιο το κεφάλι και πιο μακρινή.
Έβαλα man!
 

Συνημμένα

  • DSC_0048.JPG
    DSC_0048.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 71
Μπλουζα