Μεταμόσχευση του 2014 αποτυχία.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Προσπαθησα για πιο καλη τιμη αλλα δεν τα καταφερα.

Φιλε προσπαθησα αλλα δεν επεφτε.

Τότε τι να πω,τους είπες ότι ξέρεις ότι είναι 2,50 και δε το κατεβαζαν?
Έπρεπε να γινόταν καλύτερη τιμή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Καθε κεφαλι και καθε περιπτωση ειναι διαφορετικα.Γιαυτο και σε ολες τις κλινικες ποικιλουν οι τιμες συν πλην 5%.
 
Καλησπέρα μετά από καιρο η κατάσταση έχει εξελιχθεί έτσι. Πριν λίγες μέρες πήγα στην dhi στο Λαύριο. Έχει κανείς άποψη
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20180920-195031.jpg
    Screenshot_20180920-195031.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 111
Έχω πέσει στη φίνα 0,25 μέρα παρά μέρα κανονικά μινοξ φουνγκοραλ. Μου είπαν για 2000 τρίχες μόνο β περιοχή προς το παρόν. Είναι καλά εκεί τι να κάνω;;
 

karampalikis

Active Member
2000 τρίχες δεν πρόκειται να κάνουν κάτι....άσε που πρέπει ο γιατρός να έχει καλό χέρι γιατί θα μπεί σε μαμα μαλλιά.
Ανέβασε και φώτο από την δότρια.....πίσω και πλάγια
Τι τιμή σου είπαν?
 

karampalikis

Active Member
και τώρα σου είπαν ουσιαστικά για περίπου 1000 grafts (μπορεί και λιγότερα ανάλογα με τον λόγο) για 2000€....
Ανέβασε αν μπορείς και φώτο από την δότρια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Γιωργος καβαλα εχω μια αποψη να σου πω . Με 0,25 φινα μερα παρα μερα δεν θα κρατησεις τα μαλλια σου . Ειναι πολυ μικρη δοση δυστηχως . Δεν εχει σημασια και ας ριξεις και τονους μινοξ και φουγκοραλ πανω στο κεφαλι σου . Το μαλλι σου φευγει και σε λιγα χρονια δε θα μεινει τριχα. Συγνωμη που σε στεναχωρω . Μια δευτερη αποψη ειναι πως 2000 τριχες ( δηλαδη 800-900 grafts) αναμεσα σε αδυναμα μαλλια ειναι συνταγη για καταστροφη . Ετσι οπως εισαι θες τριπλασια . Αν εχεις προβλημα με τη φιναστεριδη τοτε μεινε οπως εισαι μη κανεις προς το παρον τιποτα γιατι εισαι και μικρος ακομα . Αν δεν εχεις προβλημα τοτε παρε την συνηστωμενη δοση της φιναστεριδης για 1 χρονο , συνεχισε τη μινοξιδιλη στην συνηστωμενη δοση , συνεχισε την κετοκοναζολη, διχως διακοπες και ανοησιες , και στον 1 χρονο κανε επανεκτημιση της καταστασης . Κατα πασα πιθανοτητα θα εισαι καλυτερα. Μετα κοιτας αν θες νεα μεταμοσχευση και κατω απο ποιες συνθηκες .
 

piros75

Well-Known Member
Εγώ πάντως στη θέση σου δεν θα έβαζα πολλά μοσχεύματα ανάμεσα στα ήδη υπάρχοντα μαλλιά θα το πήγαινα συντηρητικά, δηλαδή θα έβαζα περί τα 1000 γκραφτς την 1η και μετά από 18 μήνες θα επανερχόμουν για επιπλέον πύκνωση και σίγουρα παρέα με μια θεραπεία.
 
Μπλουζα