Μεταμόσχευση του 2014 αποτυχία.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Kαι σε λίγο θα φέρνουν και φιλιππινεζα για κανα free πλοουτσοπ,τι άλλο θες δηλαδή?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αν πεις οτι το κανεις με ενα προγραμμα οπως σου ειπα ,δηλαδη τα κλεισεις απο τωρα για σεπτεμβριο,δεν θα ξεπερασεις το ποσο που σου ειπα σε καμια περιπτωση..συμφωνω οτι μπορει να δωσατε τοσα ομως αυτες οι τιμες που σου ειπα παιζουν 100%..με 350 εισαι 5 μερες στην Κύπρο..με τιποτα δεν θες 1000€ που λεει ο anar ..οποτε μηδενικα λεφτα για πηγαινε ελα ,μη υπολογισιμα με τον τροπο που το αναφερετε
 

pantel

Active Member
Σας φαινοντε πολλα τα 6000 που εδωσε ο φιλος αλλα τα 6500 που εδωσα εγω χωρις εισιτιρια και διαμονη δεν σας φαινοντε. Βγαλτε συμπερασματα.....
 

aeratos28

Just aeratos
Πολλα φαινονται ρε τυπος ,αυτο λεμε..βαλτο στην πριζα λιγο να δουλεψει..μας ειρωνευεσαι κιολας
Σας φαινοντε πολλα τα 6000 που εδωσε ο φιλος αλλα τα 6500 που εδωσα εγω χωρις εισιτιρια και διαμονη δεν σας φαινοντε. Βγαλτε συμπερασματα.....
 

ANAR

Well-Known Member
Σας φαινοντε πολλα τα 6000 που εδωσε ο φιλος αλλα τα 6500 που εδωσα εγω χωρις εισιτιρια και διαμονη δεν σας φαινοντε. Βγαλτε συμπερασματα.....

Τι συμπέρασμα να βγάλουμε δεν καταλαβα.....ήθελες και τα έδωσες δεν σου έβαλαν το μαχαίρι στο λαιμό ούτε στα πήραν με τσαμπουκά.
 

pantel

Active Member
Ναι ηθελα πριν μαθω ομως οτι μονο εμενα εκλεψαν και κανενα χιλιαρικο παραπανω. Εννοω με τις τιμες που εγιναν σε αλλους. Εγω τι ειμαι δηλαδη?
 

pantel

Active Member
Αν δεν προπληρωνα και μπορουσα να παρω πισω τα λευτα μου θα πηγαινα ερντογαν με κλειστα τα ματια. Ο φιουρης που του ειπα οτι σκεφτομαι να παω στον ερντογαν μου ειπε μην πας σε αυτον κυριως για πατριωτικους λογους. Εντελως αστειο απο τον πατριωτη που μου τα πηρε...
 

ANAR

Well-Known Member
Ναι ηθελα πριν μαθω ομως οτι μονο εμενα εκλεψαν και κανενα χιλιαρικο παραπανω. Εννοω με τις τιμες που εγιναν σε αλλους. Εγω τι ειμαι δηλαδη?

Εδώ γράφεις ότι σου έκλεψαν 1000 ευρώ και σε ένα άλλο ποστ γράφεις ότι σου έκλεψαν 250 ευρώ παραπάνω.
Αποφάσισε.

Θα πληρωσουν αυτοι την διαφορα στα λευτα ομως. Με εκλεψαν 250 ευρο οποταν εχουν να παιρνουν φιλε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pantel

Active Member
Εδώ γράφεις ότι σου έκλεψαν 1000 ευρώ και σε ένα άλλο ποστ γράφεις ότι σου έκλεψαν 250 ευρώ παραπάνω.
Αποφάσισε.
Με διαβαζεις βλεπω. Ειχα πει οτι τα μελοι εδω τους δινουν το γραφτ 2.50 εγω το πηρα 2.60. Εχτος αεροπορικα και διαμονη. Κανε φιλε μου καλε την προσθεση. Μην με παραξηγεις για τον τροπο μου απλα ειμαι εκνευρισμενος απο ενα συγκεκριμενο ατομο. Και να προσθεσω οτι ειμαι μελος εδω απο το 12-13
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ pantel αυτά γιατί δε τα ειπες στο φιουρη και τα λες σε μας?
Λες έδωσες προκαταβολή ωραία .?Ας τον έλεγες είσαι μέλος εδώ και ότι απαιτείς καλύτερη τιμή εφόσον είσαι από Κύπρο και οτι ξέρεις ότι η τιμή είναι στα 2,50 και όχι στα 2,60.
Εσύ αποτι κατάλαβα πήγες είπες ότι ενδιαφέρεσαι για μεταμόσχευση σε είπανε μια τιμή 2,60 και είπες αμέσως το οκ.
Και συ χαζός σαν και μένα είσαι δεν μιλάς μου φαίνεται.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε pantel ουτε μεταφορικα διαμονη δεν πηρες; εισαι και χρονια μελος στο φορουμ. Σε ολους δινουν μεταφορικα και διαμονη.
 

tasos33

Well-Known Member
Τα 2.50 δεν είναι τιμή μονο για Ελλάδα?

Αυτήν την εντύπωση έχω. Όλοι οι άλλοι ακόμα και κύπριοι πληρώνουν παραπάνω.
 

pantel

Active Member
Προσπαθησα για πιο καλη τιμη αλλα δεν τα καταφερα.
Ρε συ pantel αυτά γιατί δε τα ειπες στο φιουρη και τα λες σε μας?
Λες έδωσες προκαταβολή ωραία .?Ας τον έλεγες είσαι μέλος εδώ και ότι απαιτείς καλύτερη τιμή εφόσον είσαι από Κύπρο και οτι ξέρεις ότι η τιμή είναι στα 2,50 και όχι στα 2,60.
Εσύ αποτι κατάλαβα πήγες είπες ότι ενδιαφέρεσαι για μεταμόσχευση σε είπανε μια τιμή 2,60 και είπες αμέσως οκ.
Και συ χαζός σαν και μένα είσαι δεν μιλάς μου φαίνεται.
Φιλε προσπαθησα αλλα δεν επεφτε.
 

pantel

Active Member
Τα 2.50 δεν είναι τιμή μονο για Ελλάδα?

Αυτήν την εντύπωση έχω. Όλοι οι άλλοι ακόμα και κύπριοι πληρώνουν παραπάνω.
Τι σχεση εχει φιλε αν ειμαι απο κυπρο? Εγω που ηρθα ελλαδα για μμ πληρωσα πολυ περισσοτερα απ οτι πληρωνε ενας ελληνας.
 
Μπλουζα