Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stolis43

Member
...μιας και αναφερθηκε,οταν πεσουν τα υπαρχοντα μαλλια απο shock loss δεν ξαναβγαινουν εστω και μετα απο 6 μηνες?
 

aris rokos

Active Member
Λοιπόν μετά την επίσκεψή μου και την εξέταση από τον Lapanzula Το ραντεβού κράτησε Πάνω από 1 h μιάμιση ώρα .. Μου απάντησε όλες τις ερωτήσεις και το κυριότερο για σοκλος Και μου είπε δεν υπάρχει κίνδυνος αν τοποθετηθούν σωστά τα μοσχεύματα χωρίς να χτυπήσουν τα δικά μου + + Το θέμα της αναισθησίας Μου ανάφερε !!
Δότρια περιοχή καλή Και παραπάνω τ μπορώ να βγάλω .. Πάχος τρίχας 0,60 -0,65-0,68-0,73 !!!!!

80 με 85 1 cm έχω Τριχοθυλάκια στην δότρια

Στην περίπτωση μου χρειάζονται γύρω στα 4000 -4200!! Από μπροστά μέχρι πίσω ! Δύο συνεδρίες Και μετά από ένα χρόνο άλλη μία !!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Λοιπόν μετά την επίσκεψή μου και την εξέταση από τον Lapanzula Το ραντεβού κράτησε Πάνω από 1 h μιάμιση ώρα .. Μου απάντησε όλες τις ερωτήσεις και το κυριότερο για σοκλος Και μου είπε δεν υπάρχει κίνδυνος αν τοποθετηθούν σωστά τα μοσχεύματα χωρίς να χτυπήσουν τα δικά μου + + Το θέμα της αναισθησίας Μου ανάφερε !!
Δότρια περιοχή 9000 Και παραπάνω τ μπορώ να βγάλω .. Πάχος τρίχας 0,60 -0,65-0,68-0,73 !!!!!

85 με 90 1 cm έχω Τριχοθυλάκια στην δότρια

Στην περίπτωση μου χρειάζονται γύρω στα 4000 -4200!! Από μπροστά μέχρι πίσω ! Δύο συνεδρίες Και μετά από ένα χρόνο άλλη μία !!
Τιμη?
 

aris rokos

Active Member
Δεν ξέρω ακόμα ακριβώς τιμή 13.000 Περίπου .. Σου κόβει και κάτι αν αφήσεις Να κάνει διαφήμιση στο site του ή στο YouTube
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aris rokos

Active Member
6303AFC6-81AC-42EC-A7EF-AE98801B0C24.jpeg
BA29EE8B-5735-4204-A706-94D4DDA65393.jpeg
Φιλε απο θέμα σοκλος δεν εχει μείνει και τιποτα για να πεσει. Τζαπα αγχωνεσαι.
 

Harris_G

Well-Known Member
Συμφωνώ απολύτως με επιλογή γιατρού, αλλά Μάϊο ρε Αρη? Θα φας ολο τον ηλιο και τη ζεστη στους πιο κρισιμους μηνες αναρρωσης. Πρεπει να προσεχεις πολυ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απλά θα χάσει ένα καλοκαίρι. Εξάλλου ο Άρης δεν βρίσκεται Ελλάδα αλλά πολύ βορειότερα οπότε...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα