Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Δηλαδή Harris το κριτήριο για να επιλέξεις τον Lorenzo είναι επειδη έκανε μια παρουσίαση στο Φόρουμ ο Cvial και αντίστοιχα τον Erdogan επειδη έκανε μια ο Πάνος και ο Παύλος;
Συμφωνώ απόλυτα, εκτός από αυτά τα περιστατικά όλα τα υπόλοιπα μόνο από youtube.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με το ίδιο σκεπτικό δεν πρέπει να αγοράσεις μια Φεράρι αν αρκετοί γνωστοί σου δεν την δοκιμάσουν για να πεισθείς. Κύριοι ας σοβαρευτούμε λίγο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aris rokos

Active Member
Αν κοιτάξετε και στη σελίδα Του lorenzo Είχε πάει στις Βρυξέλλες Στον lapanzula Και κάνανε μαζί επέμβαση .. Μου δίνει την εντύπωση ότι Πρέπει να είναι πολύ καλός γιατρός Το μέλλον της Ευρώπης στο fue όπως μου έγραψε και ένα μέλος από το Forum
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι όντως πολύ καλός και νέος έχει όλο το μέλλον μπροστά του


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
@Akis-multi Ο aris ειπε επι λεξει διαβασα καλα το forum αυτό και κατέληξα σε αυτους τους δυο. Και σου λεω εστω και αν εχουμε λιγα απο Erdo και Lorenzo (ολα επιτυχημενα περιστατικα, καποια βεβαια σε εξελιξη) απο Feriduni και Lupanzula εχουμε συνολικα μια αποτυχια με strip απο Feriduni που ειναι πολυ πιο ευκολη επεμβαση στο να πετυχει. Αλλο να πει ο aris εκανα ερευνα γενικως απο δω και απο κει και κατεληξα σε αυτους και αλλο να πει διαβασα ΑΥΤΟ το φορουμ και κατεληξα σε αυτους. Απλο δεν ειναι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα έχουμε χιλογραψει ρίξε μια μάτια στο νήμα μου και θα τα βρεις όλα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το pen (ή και το keep) σου δίνει μεγαλύτερη ασφάλεια κατά την εισαγωγή για να μην «τσακίσεις» το graft κάτι που συμβαίνει με τα τσιμπιδάκια ιδιαίτερα όταν ο placer είναι κουρασμένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα