Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στους 2.5-3 μήνες που θα είσαι Ελλάδα το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι έγκαυμα από ηλίαση. Ιδρώτας κλπ δεν παίζουν κανένα ρόλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aris rokos

Active Member
Στους 2.5-3 μήνες που θα είσαι Ελλάδα το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι έγκαυμα από ηλίαση. Ιδρώτας κλπ δεν παίζουν κανένα ρόλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν είναι η νταρια εκεί τον μαη για να μετάφραση έχεις κάποια ιδέα ; Τουλάχιστον στον σχεδιασμό
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από ότι ξέρω για προσωπικούς λόγους επέστρεψε Ελλάδα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

aris rokos

Active Member
Από ότι ξέρω για προσωπικούς λόγους επέστρεψε Ελλάδα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μου σύστησε βιταμίνες 15 μέρες πριν την μεταμόσχευση pilfood Λέγονται Κοίταξα για να παραγγείλω Και Υπάρχουν 2 pilfood plus Kai pilfood complex Ποιες είχες πάρει ;
 

kardinalios

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε Άκη . Και εγώ έχω κλείσει στον ίδιο γιατρό αλλά για αργότερα . Θεωρώ τις complex καλύτερες από το λίγο που έψαξα . Καλή συνέχεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kaiba

Active Member
Οι 2 κυπριακές κλινικές στις οδηγίες λένε να κόβουμε τις βιταμίνες πριν την μεταμοσχευση εδώ ο γιατρός τις προτείνει. Τλκ τι είναι πιο καλό??
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εξαρτάται αν είναι πύκνωση ή αν είναι περιοχή χωρίς φόβο σοκλος. Αν υπάρχει φόβος σοκλος χρειάζεται βιταμίνες. Γενικά οι βιταμίνες δεν κάνουν κακό εκτός από υπερβολικές δόσεις βιταμίνης C (πολύ πάνω από την ημερήσια συνιστώμενη δόση) πριν την επέμβαση. Αν το συμπλήρωμα πληροί αυτή την προϋπόθεση δεν υπάρχει θέμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εξαρτάται αν είναι πύκνωση ή αν είναι περιοχή χωρίς φόβο σοκλος. Αν υπάρχει φόβος σοκλος χρειάζεται βιταμίνες. Γενικά οι βιταμίνες δεν κάνουν κακό εκτός από υπερβολικές δόσεις βιταμίνης C (πολύ πάνω από την ημερήσια συνιστώμενη δόση) πριν την επέμβαση. Αν το συμπλήρωμα πληροί αυτή την προϋπόθεση δεν υπάρχει θέμα.
Εγω νομιζα οτι απλα προκαλούν εντονη αιμάτωση και δυσκολεύουν το έργο των γιατρών γι αυτο δεν θελουν να περνουν τπτ οι ασθένεις πριν την μμ

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η βιταμίνη C σε μεγάλες δόσεις το κάνει αυτό.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kaiba

Active Member
Δλδ εγώ που έχω γενικά μαλλί και άρα υπάρχει φόβος σοκ λος πόσο καιρό πριν και μετά να πάρω βιταμίνες? Τις 2 μέρες της επέμβασης να πάρω ? Με τις pilfood λογικά είμαστε οκ Ε?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω φρέσκος μεταμοσχευμενος δεν περνώ καμιά βιταμίνη πάντως ούτε από πριν ούτε τώρα.
Απλα πίνω κάνα φυσικό στημένο πορτοκάλι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δλδ εγώ που έχω γενικά μαλλί και άρα υπάρχει φόβος σοκ λος πόσο καιρό πριν και μετά να πάρω βιταμίνες? Τις 2 μέρες της επέμβασης να πάρω ? Με τις pilfood λογικά είμαστε οκ Ε?

2 εβδομάδες πριν, 5 μήνες μετα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα