Μεταμόσχευση με διακανονισμό...

LOK

Member
Γειά χαρά σε όλους, είμαι παλιό μέλος που τα τελευταία 2 χρόνια δεν συμμετείχα ενεργά στο forum. (Οι πιο παλιοί θα με θυμούνται...)
Επειδή πέρασε αρκετός καιρός και έχω χάσει επεισόδια, ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει αλλάξει κάτι στις τιμές των μεταμοσχεύσεων και γενικά υπάρχει πλέον κάποια κλινική που να κάνει μεταμόσχευση με ευκολίες πληρωμής..? (διακανονισμοί-δόσεις-κ.τ.λ.)
Ευχαριστώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Χρόνια και ζαμάνια ser John John... χαχα
Καλά είμαι ρε αγόρι, (με περισσότερη φαλάκρα πλέον :))
Διέκοψα κάθε θεραπεία, γιατι δεν τις γούσταρα καθόλου, και περιμένα να μαζέψω κανα φράγκο για να κάνω μεταμόσχευση. Οι καιροί όμως δύσκολοι, και έτσι σκέφτηκα να περάσω μια βόλτα απο το site μήπως και πετύχω καμια προσφορά...
Τί λέει εσείς εδώ? Βλέπω έχουν αλλαξει κάποια πράγματα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι ηλικία είσαι πλέον? Έχεις καμιά φωτογραφία να δούμε που βρίσκεσαι?
Εμείς εδώ συνεχίζουμε στο κάψιμο του φόρουμ.
 

LOK

Member
Στα 34 βαδίζω. Τι μου θυμίζεις τώρα με τις φώτο... Πέφτανε κεφάλια τότε αν δεν έιχαν καλή ανάλυση...
Βάζω μία-δυο τώρα με φουλ φλας, έτσι για να φανεί μπόλικο το πρόβλημα... ;)
 

LOK

Member
Θα ήθελα να την είχα κάνει πιο μπροστά αλλα δυστυχώς, τα οικονομικά δεν ήταν καλά.
Βάζω με selfie γιατι τις κανονικές με μεγάλο μέγεθος δεν τις σηκώνει το site.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180415_195840.jpg
    IMG_20180415_195840.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 124
  • IMG_20180415_195849.jpg
    IMG_20180415_195849.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 113

anargiros88

Well-Known Member
H DHI εδώ και 2 χρονιά κάνει μια κλήρωση για μ.μ . Μπορείς να δοκιμάσεις την τύχη σου και αν είσαι τυχερός δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις κιόλας !!!
 

LOK

Member
Υπάρχει κάποιος διαγωνισμός σε εξέλιξη? Κοίταξα το site της DHI αλλα δε βρίσκω κάτι... Θα με ενδιέφερε κατι τέτοιο.
Πέρα απο αυτό όμως ,γενικά ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια κλινική με ευκολίες πληρωμής?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω την εκανα την δικη μου κ πληρωνω γραμμάτια .... τον αλλο μηνα μαλιστα πληρωνω ρην τελευταια δόση ....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Υπάρχει κάποιος διαγωνισμός σε εξέλιξη? Κοίταξα το site της DHI αλλα δε βρίσκω κάτι... Θα με ενδιέφερε κατι τέτοιο.
Πέρα απο αυτό όμως ,γενικά ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια κλινική με ευκολίες πληρωμής?

Με πιστωτικη καρτα πιστευω στις περισσοτερες μπορουν να σου κανουν δοσεις. Δες που σε ενδιαφερει να κανεις και παρε τηλ να ρωτησεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Υπάρχει κάποιος διαγωνισμός σε εξέλιξη? Κοίταξα το site της DHI αλλα δε βρίσκω κάτι... Θα με ενδιέφερε κατι τέτοιο.
Πέρα απο αυτό όμως ,γενικά ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάποια κλινική με ευκολίες πληρωμής?

θα υπάρξει ανακοίνωση στο φόρουμ αν γίνει και φέτος κάτι αντίστοιχο . Δεν ξέρω ο Γιώργος τι γραμμάτια πληρώνει πάντως αυτό που λέει ο Δημήτρης με πιστωτική κάρτα ισχύει τουλάχιστον για την ahc και το γνωρίζω γιατί το είχα ρωτήσει .
 
  • Like
Reactions: LOK

Giorgos-3

Well-Known Member
Γραμματια μηναια...τα πηραν αυτοι ντούκου ολα απ την άλφα κ πληρωνω εγω την τραπεζα καθε 5 του μηνός...
 

anargiros88

Well-Known Member
Γραμματια μηναια...τα πηραν αυτοι ντούκου ολα απ την άλφα κ πληρωνω εγω την τραπεζα καθε 5 του μηνός...

Και ο john john είχε κάνει κάτι παρόμοιο αν θυμάμαι καλά ! Πρέπει να κάτσω μια μέρα να γράψω το πως μάζεψα τα χρήματα για την μ.μ το που έκλεισα και το πως κατέληξα στην dhi στο τέλος . Μπορεί να γίνει και άνετα σενάριο για ταινία ! Πάντως όλη αυτή η διαδικασία από τον Αύγουστο του 2016 έως τον Αύγουστο του 2017 που έκανα την μ.μ μου διαδαξε ότι

Όταν βάλεις ένα στόχο θα τον πετύχεις ότι και να γίνει αρκεί να τον πιστέψεις από την αρχή και να μην τον παρατήσεις ποτέ ότι και να γίνει στο ενδιάμεσο και μου επιβεβαίωσε το εξής

Τίποτα δεν γίνεται τυχαία .. όλα για κάποιο λόγο γίνονται !!!

Αυτά από μένα και εύχομαι στον Λοκ να την βρει την άκρη και να είναι και η καλύτερη !!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ είχα πάρει δάνειο από την τράπεζα,πλήρωσα την κλινική και μετά ξεχρέωνα την τράπεζα για 5 χρονιά με εγγυητή τον μπαμπά μου. Τώρα πλέον δύσκολα δίνουν δάνεια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα ήθελα να την είχα κάνει πιο μπροστά αλλα δυστυχώς, τα οικονομικά δεν ήταν καλά.
Βάζω με selfie γιατι τις κανονικές με μεγάλο μέγεθος δεν τις σηκώνει το site.

3500 Grafts για αρχή και τα πίσω δεν τα πηραζεις. Πιστεύω αν μεγαλώσουν τα πίσω θα είσαι μια χαρά με μια μεταμόσχευση.
Τώρα το οικονομικό ειναι άλλο θέμα.
Από κυπρο μεριά μπορείς να καταφέρεις μια καλύτερη τιμή μόνο.
 
  • Like
Reactions: LOK

anargiros88

Well-Known Member
Εγώ είχα πάρει δάνειο από την τράπεζα,πλήρωσα την κλινική και μετά ξεχρέωνα την τράπεζα για 5 χρονιά με εγγυητή τον μπαμπά μου. Τώρα πλέον δύσκολα δίνουν δάνεια.

john εσύ δεν είχες ανεβάσει και μια φώτο με τις δόσεις που τις εσβηνες μια μια ?
 

LOK

Member
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά.
Απο επιτόκιο τί παίζει? Είναι καταναλωτικά τα δάνεια αυτά?
Giorgos-3 εσύ σε ποια κλινική την έκανες? Τον διακανονισμό με την alpha τον έκανε η κλινική κατευθείαν?
 
Μπλουζα