Μεταμόσχευση μαλλιών

evita

New Member
Καλημέρα σας, ενδιαφέρομαι για πληροφορίες για μεταμόσχευση μαλλιών σε συγγενικό μου πρόσωπο. Παρακαλώ αν κάποιος από εσάς έκανε μεταμόσχευση μαλλιών επιτυχημένη σε πλαστικό χειρουργό ή εξειδικευμένο κέντρο στην Ελλάδα, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία.
Ευχαριστώ πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πρέπει να διαβάσετε , ο καθένας θα σου πει εκεί που έκανε.
Εγώ πχ έκανα Κύπρο και τα πήγα καλά. Ο καθένας θα πει τα δικά του. Ρίξτε ένα μάτι στις παρουσιάσεις μεταμοσχευσεων.
 

evita

New Member
Πρέπει να διαβάσετε , ο καθένας θα σου πει εκεί που έκανε.
Εγώ πχ έκανα Κύπρο και τα πήγα καλά. Ο καθένας θα πει τα δικά του. Ρίξτε ένα μάτι στις παρουσιάσεις μεταμοσχευσεων.

Καλημέρα κ ευχαριστώ πολύ! Μπορείτε να μου πείτε που πήγατε και είχατε καλά αποτελέσματα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
Θα παρακαλούσα τον admin να παρέμβει και να διαγράψει το email της κοπελιάς. Είναι προφανές ότι δεν ξέρει να χειρίζεται σωστά το διαδίκτυο. Δεν δίνουμε έτσι στο διαδίκτυο το email μας αγαπητή.
 

evita

New Member
Θα παρακαλούσα τον admin να παρέμβει και να διαγράψει το email της κοπελιάς. Είναι προφανές ότι δεν ξέρει να χειρίζεται σωστά το διαδίκτυο. Δεν δίνουμε έτσι στο διαδίκτυο το email μας αγαπητή.[/QUO

Κρατώ τη συμβουλή. Έδωσα ηλ. δ/ση γιατί είδα ότι οι περισσότεροι διστάζουν να αναφερθούν σε ονόματα. Ωστόσο αν ο διαχειριστής κρίνει ότι πρέπει να διαγραφεί, ας διαγραφεί. Το "αγαπητή" περιττεύει, ευχαριστώ.
 

Adriano

Well-Known Member
Χαίρομαι γιατί είμαι ο πρώτος που κατάφερε να περάσει ύφος σε γραπτό λόγο!
 

evita

New Member
Tελικά ποιος έκανε επιτυχημένη μεταμόσχευση και σε ποιο γιατρό?? Για να πούμε κάτι χρήσιμο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Άμα ρίξεις μια ματιά στις παρουσιάσεις μ.μ θα ανακαλύψεις ποιος έκανε πετυχημένη και με ποιον γιατρό ! Και επειδή από ότι κατάλαβα ψιλό βαριέσαι το ψάξιμο σου βάζω και το λινκ

https://www.hairlossgr.com/forums/Παρουσιάσεις-Μεταμοσχεύσεων.44/

έχει εδώ πολύ πράγμα να διαλέξεις !
 

evita

New Member
Άμα ρίξεις μια ματιά στις παρουσιάσεις μ.μ θα ανακαλύψεις ποιος έκανε πετυχημένη και με ποιον γιατρό ! Και επειδή από ότι κατάλαβα ψιλό βαριέσαι το ψάξιμο σου βάζω και το λινκ

https://www.hairlossgr.com/forums/Παρουσιάσεις-Μεταμοσχεύσεων.44/

έχει εδώ πολύ πράγμα να διαλέξεις !

:) :)
 
Μπλουζα