Μεταμφύτευση dhi θεσσαλονίκη

pithikas

Well-Known Member
Φαντάζομαι για να λες :
"να μην μου ξεγλιστρήσεις κι εσύ"
ότι σε αποφεύγει όλος ο κόσμος και δέν σε παίζει κάνεις!.

Αντιλαμβάνομαι πόσο δύσκολο είναι να ζεις συνεχώς τη απορριψη , όμως θα μεγαλώσεις και είτε λογικά θα μάθεις να ζεις με αυτήν είτε θα γίνεις καλύτερος άνθρωπος και θα πάνω όλα καλά!!!.

Προς το παρών και επειδή έχεις σπάσει όλα τα ρεκόρ σε όλα τα forum, προσπάθησε να μην μπαναριστεις πάλι μέσα σε 24 h.

Ξέρω ότι σου είναι δύσκολο προσπάθησε όμως...
Όχι. Κι εσύ-όπως ξεγλίστρησε και ο Δημήτρης από τον Danceworld.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εντωμεταξυ αν εσεις οι δυο βρεθειτε θα γινεται κολλητοι, ειμαι σιγουρος..

μεχρι τοτε ομως νομιζω η χιλιομετρικη αποσταση που σασ χωριζει θα σας κραταει χωριστα...:D:D:D


1901502_629598650409888_1439080380_n.jpg
 

kapelakias

New Member
Καλησπερα σε ολους. Επισκεφτηκα τη κλινικη χτες και εβγαλα 2-3 φωτογραφιες με το κινητο μου το πρωι στο ραδιοφωνο. Συζητησαμε για τη 3η μεταμφυτευση στη κορυφη μου και περιμενω απαντηση για την ημερομηνια. Οταν θα εχω παλι νεα θα σας απαντησω. Σας ευχαριστω πολυ για ολα τα σχολια.
 

Συνημμένα

  • 11ΜΗΝΟ 2017.jpg
    11ΜΗΝΟ 2017.jpg
    205.5 KB · Προβολές: 494
  • 11ΜΗΝΟ 2017..jpg
    11ΜΗΝΟ 2017..jpg
    230.4 KB · Προβολές: 483
  • 11ΜΗΝΟ 2017...jpg
    11ΜΗΝΟ 2017...jpg
    221.2 KB · Προβολές: 453
  • ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017...JPG
    ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017...JPG
    103.5 KB · Προβολές: 483
  • ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017.JPG
    ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017.JPG
    102.2 KB · Προβολές: 480
  • ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017..JPG
    ΕΑ 11ΜΗΝΟΥ 2017..JPG
    102.7 KB · Προβολές: 487

makis25

Well-Known Member
Καλησπερα σε ολους. Επισκεφτηκα τη κλινικη χτες και εβγαλα 2-3 φωτογραφιες με το κινητο μου το πρωι στο ραδιοφωνο. Συζητησαμε για τη 3η μεταμφυτευση στη κορυφη μου και περιμενω απαντηση για την ημερομηνια. Οταν θα εχω παλι νεα θα σας απαντησω. Σας ευχαριστω πολυ για ολα τα σχολια.

Οι φωτογραφιες σου δειχνουν νομιζω αρκετα ρεαλιστικα πως θα μπορουσε να γινει καποιος με πρακτικα αδειο κεφαλι , μεταμοσχευοντας 10000 τριχες ( υπολογιζω 4500-5000 grafts) . Νομιζω πως τα χεις παει καλα . Εννοω πως αλλα παιδια με αντιστοιχου βαθμου προβλημα , θα πρεπει να ειναι προσγειωμενοι στην πραγματικοτητα και να σκεφτονται πως πανω κατω με 4500-5000 μοσχευματα , το αποτελεσμα που θα παρουν οπου και να πανε θα ειναι καπως ετσι . Ειτε πας σε κλινικη που χρεωνει τριπλασια ή πας σε κορυφαιο στριπ στον καναδα , τα νουμερα ειναι αυτα .Αν βαλεις σε εναν nw5-6 αυτα τα grafts , καπως ετσι θα βγει. Πολλες φορες το προβλημα μας ειναι η αρνηση που εχουμε , περιμενοντας καποιοι πως η μεταμοσχευση μπορει να κανει θαυματα . Αν το κεφαλι ειναι αδειο , 10000 τριχες με μικρη αντιθεση τριχας δερματος φαινονται ετσι . Εσυ πως αισθανεσαι ? Περιμενες κατι παραπανω πριν ξεκινησεις τις μεταμοσχευσεις? κατι λιγοτερο? η δοτρια σου πως ειναι? με πρωτη σκαλα την κουρευεις? Και ενα τελευταιο να σε ρωτησω . Σκεφτηκες το ενδεχομενο να πυκνωσεις το μαλλι χρησιμοποιοντας τριχοθυλακες απο τα γενια στο μελλον? Με την πυκνοτητα που εχεις τωρα, θα δοκιμαζες να τα κουρεψεις τα πανω κοντα , ας πουμε 3-4 σκαλα με την μηχανη , εκει στον 1 ποντο ας πουμε? η δε γινεται , θελει κ αλλη πυκνωση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapelakias

New Member
Ευχαριστω παιδια και ναι δε περιμενα κατι παραπανω. Ειμαι ρεαλιστης και θεωρω τον εαυτο μου πολύ τυχερο που με ευνοει και το χρωμα των μαλλιων μου και η επιλογη μου να προχωρησω σε μεταμφυτευση. Η δοτρια μου αντεχει ακομη 2 μεταμφυτευσεις από οσο μου ειπε ο γιατρος οποτε σιγουρα θα την αξιοποιησω κι άλλο. Η αληθεια είναι ότι προσπαθω να μη τα κουρευω παρα πολύ κοντα γιατι η μακρια τριχα ευνοει στο πυκνωμα. Και να παρω από τα γενια είναι μεσα στο μυαλο μου. Εμπιστευομαι απολυτα τη γνωμη των ειδικων εδώ. John John τηλεοραση κανουμε το δοντι του Ρουβα επρεπε να εχω :p:p:p
 
Μπλουζα