Μεταμοσχευση μαλλιων και αθληματα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Παιδιά μη σας τύχει...
Να έχετε παραγγείλει από εξωτερικό να είναι το τοπικ στα ΕΛΤΑ Αττικής και να καθυστερεί δραματικά να παραδώθει....

Ταυτόχρονα να βάζεις τοπικ το πρωί μέχρι την τελευταία σταγόνα και να μην έχει μείνει ούτε ένα fiber...... χάος.

Να παίρνεις τηλέφωνο για παραγγελία γνωστό κομμωτήριο Αθηνών (από επαρχία εγω) και να σου λέει θα παραλάβω αύριο άρα εσύ μεθαύριο.

Τελικά μεσημέρι να μιλάς με ανάστασακη για παραγγελία να σου λέει θα το χεις σε δύο μέρες και τα καντήλια να πέφτουν βροχή.

Έπειτα με κανονική βροχή να ξεκινάς μίνι ταξίδι στην πρωτεύουσα με προορισμό την Dermamed για να προλάβεις πριν κλείσει στις 5.

Να κολλάς στην Κηφισίας και να φτάνεις 5.15 και να χτυπάς κουδούνια και περιμένεις να σου ανοίξουν να αγοράσεις την δόση σου.

Δράμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά μη σας τύχει...
Να έχετε παραγγείλει από εξωτερικό να είναι το τοπικ στα ΕΛΤΑ Αττικής και να καθυστερεί δραματικά να παραδώθει....

Ταυτόχρονα να βάζεις τοπικ το πρωί μέχρι την τελευταία σταγόνα και να μην έχει μείνει ούτε ένα fiber...... χάος.

Να παίρνεις τηλέφωνο για παραγγελία γνωστό κομμωτήριο Αθηνών (από επαρχία εγω) και να σου λέει θα παραλάβω αύριο άρα εσύ μεθαύριο.

Τελικά μεσημέρι να μιλάς με ανάστασακη για παραγγελία να σου λέει θα το χεις σε δύο μέρες και τα καντήλια να πέφτουν βροχή.

Έπειτα με κανονική βροχή να ξεκινάς μίνι ταξίδι στην πρωτεύουσα με προορισμό την Dermamed για να προλάβεις πριν κλείσει στις 5.

Να κολλάς στην Κηφισίας και να φτάνεις 5.15 και να χτυπάς κουδούνια και περιμένεις να σου ανοίξουν να αγοράσεις την δόση σου.

Δράμα.

Πεθανα στα γελια μιλαμε οσο το σκεφτομαι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Λοιπον επειδη φετος ειναι χρονια γάμου μου κ σκεφτομαι να το βαλω θελω πρωτα να ρου κανω κρας τεστ...παντρευομαι Αύγουστο...θελω να βαλω τοπικ κ να βγω για τρεξιμο να λιωσω ...να στάζω .... να δουμε τι θα γινει...θα γινω χεβιμεταλας η οχι ;;;!!! ‍‍‍‍‍‍
 

dimitris50423

Well-Known Member
Λοιπον επειδη φετος ειναι χρονια γάμου μου κ σκεφτομαι να το βαλω θελω πρωτα να ρου κανω κρας τεστ...παντρευομαι Αύγουστο...θελω να βαλω τοπικ κ να βγω για τρεξιμο να λιωσω ...να στάζω .... να δουμε τι θα γινει...θα γινω χεβιμεταλας η οχι ;;;!!! ‍‍‍‍‍‍

Γιωργο οπως οι νυφες πληρωνουν κομμωτηριο ομως πρεπει και εσυ να παρεις καποιον απο εδω πχ tasos33 να σε φτιαξει για το γαμο. Δεν λεω john john γιατι βαζει μονο crown.
Απο οτι εχω καταλαβει ειναι τεχνη και το τοπικ και αυτοι που το βαζουν χρονια ειναι μαστερ. ;)
 

tasos33

Well-Known Member
Γιώργη για την περίπτωση σου είναι λίγο επίφοβο το τοπικ, δεν είναι ο αέρας και ο ιδρώτας, ταπροβολια που θα χεις κολλημένα στο κεφαλι είναι πρόβλημα ξέρει ο @John_John1, ένα επίσης σημαντικό θέμα είναι τα στέφανα, την ώρα που βάζει κ βγάζει ο κουμπάρος μπορεί εύκολα να τα μαυρίσεις, sιγουρα θα γίνουν μαύρα, αλλά και να αποκτήσεις κενά στο κεφαλι από τα ακούμπημα τα και τις μικρότριβες , τα οποία θα κάνουν μπάμ στο crown.



Λοιπον επειδη φετος ειναι χρονια γάμου μου κ σκεφτομαι να το βαλω θελω πρωτα να ρου κανω κρας τεστ...παντρευομαι Αύγουστο...θελω να βαλω τοπικ κ να βγω για τρεξιμο να λιωσω ...να στάζω .... να δουμε τι θα γινει...θα γινω χεβιμεταλας η οχι ;;;!!! ‍‍‍‍‍‍
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κατσε να δουμε ομως μεχρι τοτε στο Κράουν τι εικονα θα χω ...τι θα βγαλω απο μαλλί ...ισως να κάθεται καλα το τοπικ. Παντως 2 φορες το βαλα κ τις δυο φορες δεν μπηκες κ ασχημα .θα το ξανα τσεκαρω νεσα στα χριστουγεννα μετα το πασχα παλι κ παει λεγοντας οσο βγαζω μαλι να δω πως θα κάθεται ...
 
Μπλουζα