Κομμωτης για προσθετο

mm05035

New Member
Καλημέρα σε όλους,
Παρήγγειλα ένα πρόσθετο και όπως φαντάζεστε θέλει κούρεμα και τοποθέτηση και αναρωτιόμουν αν ξέρει κάποιος απο εσάς κάποιον κομμωτή/τεχνικό να το κάνει. Δυστυχώς είμαι προτάρης και είμαι τελείως άσχετος.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
η bergman kord exei kai kala.αν βρεις και το τοποθετήσεις ανέβασε καμιά φώτο να δούμε τι παίζει και με αυτό.

από contct skin το πήρες?
 

mm05035

New Member
το πήρα απο έναν στη Νεα Υορκη που λεγετε Joseph Paris. θεωρείτε πολυ καλός. το παρηγγειλα οταν ήμουν εκει για μια δουλεια και μου το εστειλε τωρα. κατα 99% δε θα μου αρεσει το ξέρω όσο καλό και να είναι. είναι μια πολυ δύκσολη και ψυχοφθόρα διαδικασια. ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παρεπιπτόντως
 

dk1984

Member
mm05035 είπε:
το πήρα απο έναν στη Νεα Υορκη που λεγετε Joseph Paris. θεωρείτε πολυ καλός. το παρηγγειλα οταν ήμουν εκει για μια δουλεια και μου το εστειλε τωρα. κατα 99% δε θα μου αρεσει το ξέρω όσο καλό και να είναι. είναι μια πολυ δύκσολη και ψυχοφθόρα διαδικασια. ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παρεπιπτόντως

mm05035 δεν θελω να σου χαλασω το νημα αλλα τι νοργουντ εισαι και αποφασισες για προσθετο δηλαδη ουτε με τοππικ δε γινεται
 

joner

Member
Φέτος είδα για πρώτη φορά κάποιον με πρόσθετο και πρέπει να πω οτι ενθουσιάστηκα από το αποτέλεσμα.
Το φορούσε 1 κύριος 50-55 που όταν τον είδα στην αρχή έιχα τρελλάθει λεω δεν γίνεται να έχει τόσο καλής ποιότητας μαλλί!!
Έκανε μπάνιο σπόρ και δεν φαινόταν να ειχε καμια ενόχληση ενώ κανείς δεν κατάλαβε τίποτα οτι φόραγε κάτι!
Ενώ τα χτένιζε με το κλασσικό τρόπο side part και ήταν ίσια.
 

George3V

Member
joner είπε:
Φέτος είδα για πρώτη φορά κάποιον με πρόσθετο και πρέπει να πω οτι ενθουσιάστηκα από το αποτέλεσμα.
Το φορούσε 1 κύριος 50-55 που όταν τον είδα στην αρχή έιχα τρελλάθει λεω δεν γίνεται να έχει τόσο καλής ποιότητας μαλλί!!
Έκανε μπάνιο σπόρ και δεν φαινόταν να ειχε καμια ενόχληση ενώ κανείς δεν κατάλαβε τίποτα οτι φόραγε κάτι!
Ενώ τα χτένιζε με το κλασσικό τρόπο side part και ήταν ίσια.

και εσύ πως το καταλαβες ότι φορούσε πρόσθετο? :)
 

joner

Member
George3V είπε:
joner είπε:
Φέτος είδα για πρώτη φορά κάποιον με πρόσθετο και πρέπει να πω οτι ενθουσιάστηκα από το αποτέλεσμα.
Το φορούσε 1 κύριος 50-55 που όταν τον είδα στην αρχή έιχα τρελλάθει λεω δεν γίνεται να έχει τόσο καλής ποιότητας μαλλί!!
Έκανε μπάνιο σπόρ και δεν φαινόταν να ειχε καμια ενόχληση ενώ κανείς δεν κατάλαβε τίποτα οτι φόραγε κάτι!
Ενώ τα χτένιζε με το κλασσικό τρόπο side part και ήταν ίσια.

και εσύ πως το καταλαβες ότι φορούσε πρόσθετο? :)
Με πολλή δυσκόλια και όχι από την πρώτη μέρα!!
Γενικά κοιτάω πολύ τους ανθρώπους στα μαλλία!!Χαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
μας εχει γινει εμονη... και εγω οποιον βλεπω το προτο που κοιταω ειναι τα μαλλια του πυκνωτιτα και ετσι..... αθελα μου παει το βλεμα εκει...
 

kamounias

Member
Το σκέφτομαι κ εγω για πρόσθετο! Ξέρει κανείς πόσο κοστίζει αρχικά κ τι διαδικασία αλλα κ τι ποσο χρειάζεται για συντήρηση; Φαντάζομαι θα είναι ανα μήνα ε;
 

krhtikos21

Member
kamounias είπε:
Το σκέφτομαι κ εγω για πρόσθετο! Ξέρει κανείς πόσο κοστίζει αρχικά κ τι διαδικασία αλλα κ τι ποσο χρειάζεται για συντήρηση; Φαντάζομαι θα είναι ανα μήνα ε;

θέλει κανα 600αρι -1000αρι κάπου εκεί το ετήσιο και καλά.αλλά θα κουρέυεσαι μόνο σε αυτούς δλδ ένα 50 άρι το μηνα στο νερό
δεν αξίζει παιδιά η συντηρησή του κοστίζει όσο μία μμ μαλλιών σε βάθος 2 ετίας.

και είναι ψυχοφθόρο.εγώ την ημέρα που πήγα να το βάλω μου ρθε φλασιά και ριξα πιστόλι.εντάξει δεν είναι απλά πράγματα αυτά να γίνεσαι δέσμιος των βλεμμάτων γτ στην χερλαιν δε φαίνεται και τ΄σοο καλα
 

Dimitris20

New Member
krhtikos21 είπε:
εντάξει δεν είναι απλά πράγματα αυτά να γίνεσαι δέσμιος των βλεμμάτων γτ στην χερλαιν δε φαίνεται και τ΄σοο καλα

Βασικα σημαντικο ρολο παιζει το κουρεμα... εννοειται αν δεν αραιωσεις σωστα την hairline θα φαινεται αφυσικο !Και εγω που πηρα σε μια εταιρεια και τους το ρωτησα αυτο μου ειπαν..οτι το κουρεμα παιζει σημαντικο ρολο για να φαινεται φυσικο ! Και εγω σε βιντεο που ειδα,καποια ηταν θεικα..και καποια αλλα οχι και τοσο.. Εμεις που εχουμε θεμα με αλωπεκια κακα τα ψεματα δεν εχουμε σωστη κριση και οταν ειναι να κανουμε κατι γινομαστε υπερβολικοι και κανουμε και πολλες σπασμοδικες κινησεις. Αυτο εχω παρατηρησει και απο εμενα και απο πολλους ! Λυσεις υπαρχουν εν τελη..στο χερι του καθενος ειναι πως θα τις διαχειριστει και τι θελει !
 
Μπλουζα