Κλινικη στην αθηνα?

nickgeo

New Member
Καλησπερα παιδες.

Μετα απο 6 χρονια με την minoxidil νομιζω οτι ηρθε η ωρα να προχωρησω στη μεταμοσχευση, οποτε χρειαζομαι τα φωτα σας. Αρχικα, θα ηθελα να μου προτεινεται μια σχετικα καλη και αξιοπιστη κλινικη (να σημειωσω οτι μενω Αθηνα και λογο υποχρεωσεων δεν μπορω να φυγω απο εδω). Το budget μου χοντρα χοντρα ειναι 2 χιλιαρικα και το προβλημα μου ειναι τυπου norwood 4-5, θεωρειτε οτι φτανουν τα λεφτα για να καλυφτει καπως το προβλημα? Και ποσα μοσχευματα να υπολογιζω πανω κατω με τα συγκεκριμενα λεφτα?

Ευχαριστω για τον χρονο σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα φίλε....η γνώμη μου είναι ότι τα χρήματα που διαθέτεις είναι λίγα..καλυτερα να το αφήσεις λίγο πιο πίσω και να μαζεψεις λίγα χρήματα ακόμα..
 

piros75

Well-Known Member
Με 4-5 νοργουντ τα 2.000 δύσκολα θα σου φτάσουν, εκτός και αν επικεντρωθείς στην Α και λίγο από Β ζώνη και προχωρήσεις μετά από κάποιους μήνες να καλύψεις το υπόλοιπο κεφάλι με τουλάχιστον άλλα τόσα χρήματα.
 

nickgeo

New Member
Ισως να ηταν υπερβολικη η εκτιμηση 4-5, μαλλον 3-4 ειμαι... παρολλα αυτα, δεν περιμενα με 2000 να ξεμπερδευα. Απλα να μν γυαλιζω τοσο, μπροστα και στους κροταφους με νοιαζει κυριως. Καμια κλινικη εχετε ν προτεινετε??
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καλησπερα παιδες.

Μετα απο 6 χρονια με την minoxidil νομιζω οτι ηρθε η ωρα να προχωρησω στη μεταμοσχευση, οποτε χρειαζομαι τα φωτα σας. Αρχικα, θα ηθελα να μου προτεινεται μια σχετικα καλη και αξιοπιστη κλινικη (να σημειωσω οτι μενω Αθηνα και λογο υποχρεωσεων δεν μπορω να φυγω απο εδω). Το budget μου χοντρα χοντρα ειναι 2 χιλιαρικα και το προβλημα μου ειναι τυπου norwood 4-5, θεωρειτε οτι φτανουν τα λεφτα για να καλυφτει καπως το προβλημα? Και ποσα μοσχευματα να υπολογιζω πανω κατω με τα συγκεκριμενα λεφτα?

Ευχαριστω για τον χρονο σας.
Και μμ να κάνεις την Minoxidil δε την ξεχνας , την εχεις παντρευτει οπως ολοι μας και κακα τα ψεμματα μμ χωρις θεραπεια δεν γινεται!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μαζεψε λιγα χρηματα ακομη και μετα σκεψου για μεταμοσχευση. Αν επιλεξεις για το που θα την κανεις με βαση τα χρηματα που διαθετεις τωρα το πιο πιθανο ειναι να χασεις τα χρηματα και να μην παρεις και αποτελεσμα. ;)
 
Μπλουζα