Κλινική για μεταμόσχευση μαλλιών

Andr3as

New Member
Γεια στο φόρουμ, θα ήθελα πρόταση από όποιους έχουν προβεί σε μ.μ ποια κλινική να εμπιστευτώ για το δικό μου πρόβλημα. Έχω αραίωση στο πάνω μέρος του κεφαλιού μου Έχω μαλλιά αλλά είναι καστανοξανθα και φαίνεται αρκετά αραιωμένο . Έχω δει από Ελλάδα τον Αναστασακη είναι καλός. Ευχαριστώ πολύ σε όλο το φόρουμ και θα εκτιμούσα πολύ την βοήθεια σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Καλησπέρα αγαπητέ. Που έχεις δει από τον συγκεκριμένο γιατρό καλά αποτελέσματα; Μπορείς να μας παραθέσεις κάποιο link. Επίσης θα ήθελες να βάλεις καμιά φωτογραφία με το πρόβλημά σου για να δούμε την έκταση του προβλήματος;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ νομιζω οτι ρωταει ... οτι ειδε κατα τυχη τον Αναστασάκη καπου κ ρωταει αν ειναι καλος...
 

anargiros88

Well-Known Member
Δε νομιζω οτι ρωταει ......
Αντρεα αν εχεις ορεξη να διαβασεις στο φορουμ εχει ολες τις πληροφορίες που θα χρειαστείς προκειμένου μονος σου να επιλέξεις.
 

Andr3as

New Member
Απλά ρωτάω για μ.μ μαλλιών και κλινική δεν έχω πάει σε κανέναν απλά θέλω την άποψη σας και μόνο
 

anargiros88

Well-Known Member
Αν δεν αναιβασεις φωτο να δουμε σε τι κατασταση ειναι το μαλλι σου τι γνωμη να παρεις απο το φορουμ ;
 

Andr3as

New Member
37 χρόνων είμαι ,θεραπεία δεν εχω κάνει πηγα σε εναν δερματολόγο και μου ειχε πει οτι ειναι κληρονομικό και δεν πέρνει τπτ
 

Adriano

Well-Known Member
Έχεις εκτεταμένο πρόβλημα. Norwood 5 πας καρφί. Για μένα (και το τονίζω είναι η άποψή μου) μην πας σε καμιά ελληνική κλινική αν θες να έχεις αποτέλεσμα υψηλού επιπέδου.

Ο γιατρός που λες κάνει μόνο strip. Είσαι σίγουρος ότι θες να κάνει με αυτή τη μέθοδο μεταμόσχευση;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Andr3as

New Member
Έχεις εκτεταμένο πρόβλημα. Norwood 5 πας καρφί. Για μένα (και το τονίζω είναι η άποψή μου) μην πας σε καμιά ελληνική κλινική αν θες να έχεις αποτέλεσμα υψηλού επιπέδου.

Ο γιατρός που λες κάνει μόνο strip. Είσαι σίγουρος ότι θες να κάνει με αυτή τη μέθοδο μεταμόσχευση;


μα δεν θα κάνω κάτι απλά είδα βίντεο του στο YouTube και την σελίδα του για αυτό και ρωτάω άτομα που ξέρουν πολλά περισσότερα από εμένα . εσύ ποιά κλινική θα πρότεινες
 

Adriano

Well-Known Member
Δεν προτείνω καμιά κλινική γιατί δεν έχω άποψη μιας και δεν έχω κάνει μεταμόσχευση.. Θα απαντήσουν παιδιά που έχουν κάνει σε top κλινικές. Απλά οι ελληνικές κλινικές για μένα είναι χαμηλού επιπέδου. Και για ένα τόσο σοβαρό θέμα δεν θα τις εμπιστευόμουν για κανένα λόγο.
 

Andr3as

New Member
Δεν προτείνω καμιά κλινική γιατί δεν έχω άποψη μιας και δεν έχω κάνει μεταμόσχευση.. Θα απαντήσουν παιδιά που έχουν κάνει σε top κλινικές. Απλά οι ελληνικές κλινικές για μένα είναι χαμηλού επιπέδου. Και για ένα τόσο σοβαρό θέμα δεν θα τις εμπιστευόμουν για κανένα λόγο.

σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου στα Αλήθεια αναμένω από άλλα άτομα που έχουν κάνει να με οδηγήσουν με τις γνώσεις τους και τις εμπειρίες τους
 

Tsek

Well-Known Member
σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου στα Αλήθεια αναμένω από άλλα άτομα που έχουν κάνει να με οδηγήσουν με τις γνώσεις τους και τις εμπειρίες τους
Και εμείς περιμένουμε απο σένα να διαβάσεις καλα το φόρουμ.
Για το καλό σου το λέμε. :)
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για Αναστασακ* εχει βγει στο φορουμ ατομο που εκανε μεταμόσχευση εκει και δηλωσε οτι τον ειχε μονιμα στη σελιδα του ενω του ειχε ριξει τοπικ.
Οποτε μεχρι να παρεις την αποφαση για το αν θα κανεις κατι και που παρακολουθα αποτελεσματα στο φορουμ για να ξερεις τι μπορεις να περιμενεις. ;)
 

anargiros88

Well-Known Member
σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου στα Αλήθεια αναμένω από άλλα άτομα που έχουν κάνει να με οδηγήσουν με τις γνώσεις τους και τις εμπειρίες τους

Πρώτα κάθεσαι και διαβάζεις καλά τα θέματα που υπάρχουν σχετικά με την μ.μ ! Μετα πήγαινε στην DHI να σου κάνουν μια μέτρηση της δότριας περιοχής για να ξέρεις τι απόθεμα υπάρχει στο κεφάλι σου ! Αν η δότρια μπορεί να αντέξει και να καλύψει το κενό σου προχωράς αναζητώντας τις υποψήφιες κλινικές !

θα χρειαστείς κόπο, χρόνο , χρήμα , υπομονή και το κυριότερο να αντέξεις το ψυχολογικό αν κάτι στραβώσει σε θέμα φυτρωσης !

Ξεκινά να διαβάζεις και ανάλογα με την δότρια και την τσέπη σου ΕΣΥ θα επιλέξεις την κλινική !
 

piros75

Well-Known Member
Το ότι έχεις καστανόξανθο μαλλί πάντως θα σε βοηθήσει, άρα δεν είναι πρόβλημα, αλλά πλεονέκτημα θα έλεγα εγώ.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου στα Αλήθεια αναμένω από άλλα άτομα που έχουν κάνει να με οδηγήσουν με τις γνώσεις τους και τις εμπειρίες τους
Ανδρεα βαλε μερικες φωτο ακομη αν θες, θα βοηθησει στις εκτιμησεις, παντως μπορει να γινει καλη δουλεια στο κεφαλι σου αν κινηθεις με σωστη στρατηγικη ξεκινωντας με μια μεταμοσχευση στο μπροστινο τμημα. Στην α κ β ζωνη η εικονα μου ηταν ιδια με τη δικη σου. Διαβασε τα νηματα κ μη βιαζεσαι να αποφασισεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είσαι σε καλή ηλικία.
Μπορείς να βάλεις καθαρότερες φωτογραφίες να δούμε?
Τι budjet διαθέτεις?
 
Μπλουζα