Κλινικές μμ ελλάδα και εξωτερικό

Nickkal

New Member
Καλημερα παιδες θελω να κανω την πρωτη μου μεταμοσχευση δυο γνωστοι μου εχουν παει στον παπαθανασιου και αλλοι δυο dhi ο ενας αθηνα και ο αλλος θεσσαλονικη, αυτοι με την dhi κομπλε και ο ενας απο τους δυο στον παπαθανασιου ο αλλος τιποτα δεν εβγαλε, εχουμε καποιον καλο και σε προσιτη τιμη αθηνα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημερα παιδες θελω να κανω την πρωτη μου μεταμοσχευση δυο γνωστοι μου εχουν παει στον παπαθανασιου και αλλοι δυο dhi ο ενας αθηνα και ο αλλος θεσσαλονικη, αυτοι με την dhi κομπλε και ο ενας απο τους δυο στον παπαθανασιου ο αλλος τιποτα δεν εβγαλε, εχουμε καποιον καλο και σε προσιτη τιμη αθηνα?

Τι μπάτζετ διαθέτεις?
 

tol

Well-Known Member
μεχρι 1500 ευρω αδερφε μου δεν θελω fut
Φιλε μου, με 1500 ευρω μονο στα Μεντι Ζενες μπορεις να κάνεις μεταμοσχευση......με άλλα λογια μονο σε κομπογιαννιτικη κλινικη που υποσχεται λαγους με πετραχηλια, μπορεις να πας με 1500 ευρω.

Σε σοβαρη κλινικη θελεις τουλαχιστον 3000 ευρω για περιπου 1600-1700 grafts.

Διαβασε λιγο τα νηματα μεταμοσχευσεων στο forum, για να καταλαβεις ποιες ειναι οι σοβαρες κλινικες και το κοστος των επεμβασεων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
O Αναστασάκης νομίζω έχει κάνει τις μμ του στην Τουρκία και η άποψη μου είναι ότι δεν είναι καλές. Έχω δει αρκετά αποτελεσματά του στο FB, κάποια είναι καλά χωρίς φυσικά να πλησιάζουν υψηλά στάνταρντ και ειδικά στις hairline. Νομίζω όμως ότι η εμμονή του με την FUT και ότι θεωρεί τον εαυτό του μέσα στους κορυφαίους σε παγκόσμιο επίπεδο (υποβόσκει σε οτιδήποτε ποστάρει) τον κρατά πίσω.
 

makis25

Well-Known Member
Περα απο τα αστεια των παιδιων , το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να εξοικονομησεις με τον καιρο περισσοτερα χρηματα και να κανεις καλη ερευνα , με ηρεμια . Η μεταμοσχευση δεν ειναι επειγουσα ιατρικη αναγκη . Οποτε και να περιμενεις 1 χρονο δεν εγινε και τιποτα . Αν καταφερεις να διπλασιασεις τα χρηματα που βαλες στην ακρη τοτε θα χεις καποιες επιλογες στην Ελλαδα . Αν καταφερεις να τα κανεις 3,5 χιλιαδες τοτε το ιδανικο με τα σημερινα δεδομενα ειναι επειτα να επικοινωνησεις με κλινικες τις κυπρου . Οπως και να εχει να μη βιαστεις για τιποτα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Thanos92

Active Member
Θα ηθελα να επαναφερω λιγο αυτο το post γιατι προσπαθω να παρω και αλλες πληροφοριες απο περισσοτερα μελη.
Την δευτερη ερωτηση μου, δεν την εχει απαντησει κανεις. =/
 
Μπλουζα