Κλινικές μμ ελλάδα και εξωτερικό

Thanos92

Active Member
Καλησπέρα σας! Νέο μέλος στο forum και με πολύ λίγη γνώση στο αντικείμενο. Το θέμα μου είναι το εξής:

Με μια μικρή έρευνα που έχω κάνει σε κάποιες κλινικές, δεν έχω δει θετικά (κατά την γνώμη μου) αποτελέσματα από καμία ελληνική κλινική μ.μ. Πολύ κακή τοποθέτηση των νέων μαλλιών, hairlines που φαίνονται ψεύτικες και μαλλιά που φαίνονται σαν σύρματα τοποθετημένα. Να επισημάνω οτι ψάχνω κάτι πολύ καλό ανεξαρτήτου χρημάτων.
Από την άλλη, φωτογραφίες από κλινικές εξωτερικού έχω δει με πολύ θετικά αποτελέσματα. Θα ήθελα να ρωτήσω τα άτομα που γνωρίζουν, ποιες κλινικές θεωρούνται οι καλύτερες στην Ευρώπη ? Οι κλινικές στην Τουρκία είναι καλή επιλογή ?

Επίσης μια άλλη ερώτηση όχι πάνω στις κλινικές. Πότε/πώς μπορεί να ξέρει κάποιος ότι η περιοχή αραίωσης έχει σταθεροποιηθεί ? (εννοώντας ότι δεν φτάνουν όλοι norwood 4-5-6)

Ευχαριστώ πολύ !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kaiba

Active Member
Για κανονικο μπατζετ κοιτας κυπρο η ερντογαν τουρκια για αν δεν σε νοιαζουνε τα λεφτα ισπανια λορεντζο
 

koumparos

Well-Known Member
Δεν ισχύουν πλεον αυτά που λέτε για Ελλάδα.Και οι 2 ελληνικές κλινικές έχουν παρουσιάσει αξιόλογα αποτελέσματα με τα μείον τους φυσικα.Σιγουρα μειονεκτουν σε σχέση με τους Κύπριους αλλά σε θέματα φυτρωσης τα πάνε καλά.Ενστασεις στο θέμα φυτρωσης είχα μόνο για την μια αλλά πλέον δείχνει και αυτή τρομερή βελτίωση.Σιγουρα το επόμενο διάστημα θα βελτιωθούν ακόμα περισσότερο διότι ο ανταγωνισμός από Κύπρο και Τουρκία είναι πολύ μεγάλος.
 

athenian

Well-Known Member
Κουμπάρε για μένα από την Αθήνα άντε και μου είναι κόπος να πάω Κύπρο. Για τα παιδιά από την υπόλοιπη Ελλάδα ο κόπος είναι πάνω κάτω ίδιος. Δεν είναι άξια αναφοράς η απόσταση.
 

koumparos

Well-Known Member
Δεν είπα για την απόσταση.Απλα να μην μηδενίζουμε τις εγχωριες κλινικές διότι οι 2 συγκεκριμένες έχουν κάνει άλματα.
Επίσης βλέπω και αποτελέσματα του Αναστασάκη στο face κατά καιρούς που μου άρεσαν να πω την αλήθεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
η αληθεια ειναι πως κι εγω εχω κανει σκληρη κριτικη και στη DHi , και στo Βεκρη και στον Αναστασακη , ωστοσο κανουν εμφανιση και περιστατικα απο ικανοποιητικα ως και πολυ καλα . Ειδα μερικα στο hairlosshelp απο dhi θεσσαλονικη , και ενα αποτελεσμα απο αναστασακη στο youtube με στριπ 3500 graft ,που κατα βαση ειναι πληρης αποκατασταση .
Το παιδι εγινε nw0


Δε ξερω ποσο χρεωνει το graft o Αναστασακης τωρα , φανταζομαι αυτο το περιστατικο με 3500 graft να ειναι 4500-5000 ευρω . Και ενα τελευταιο , απο τις κλινικες στην Ελλαδα , μονο στον αναστασακη ειδα περιστατικα που κανει αποκατασταση και τα τριγωνακια στους κροταφους , πανω απο τα αυτια . Βαζει κι εκει μοσχευματα . Το εχω δει και σε περιστατικα της HDC . Δε το κανουν ολοι γιατι ειναι δυσκολο. Για την Dhi αισθανομαι πως κατι που την κρατα πισω δεν ειναι τεχνικης φυσεως , αλλα διοικητικές πρακτικές .
 

Veron

Well-Known Member
η αληθεια ειναι πως κι εγω εχω κανει σκληρη κριτικη και στη DHi , και στo Βεκρη και στον Αναστασακη , ωστοσο κανουν εμφανιση και περιστατικα απο ικανοποιητικα ως και πολυ καλα . Ειδα μερικα στο hairlosshelp απο dhi θεσσαλονικη , και ενα αποτελεσμα απο αναστασακη στο youtube με στριπ 3500 graft ,που κατα βαση ειναι πληρης αποκατασταση .
Το παιδι εγινε nw0


Δε ξερω ποσο χρεωνει το graft o Αναστασακης τωρα , φανταζομαι αυτο το περιστατικο με 3500 graft να ειναι 4500-5000 ευρω . Και ενα τελευταιο , απο τις κλινικες στην Ελλαδα , μονο στον αναστασακη ειδα περιστατικα που κανει αποκατασταση και τα τριγωνακια στους κροταφους , πανω απο τα αυτια . Βαζει κι εκει μοσχευματα . Το εχω δει και σε περιστατικα της HDC . Δε το κανουν ολοι γιατι ειναι δυσκολο. Για την Dhi αισθανομαι πως κατι που την κρατα πισω δεν ειναι τεχνικης φυσεως , αλλα διοικητικές πρακτικές .

O Αναστασακης που την εχει κανει την μ.μ ξερουμε??
 

makis25

Well-Known Member
Παντως σα τα βιντεο του αναστασακη , με κοντινα πλανα και χτενα , ειναι που τραβανε τον πελατη . Περιμενω πως και η Dhi και ο Βεκρης αργα η γρηγορα θα αρχισουν να βγαζουν τετοια βιντεο . Βεβαια τα βιντεο απο ισπανους γιατρους με την τρομερη λεπτομερεια δε τα φτανει κανεις .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να δείτε τιμές από Αν@@2@ πρέπει να μπείτε στην σελίδα να βάλετε mail και τότε ανοίξουν.
Αρκετά ανεβασμένες για ελληνικά δεδομένα.
 

kaiba

Active Member
Ο Αναστασακης σαν επιστημονας και σαν συμβουλες που δινει ειναι πολυ σωστες στα θεματα φινας και prp πχ. Τωρα απο εκει και περα εφαρμοζει strip οποτε λογικο να πετυχαινει καλη φυτρωση και οι τιμες του ειναι αρκετα κοντες σαυτες στις κυπριακες κλινικες δεν ξερω αν απο κοντα δινει αλλες΄. Επισης με strip μην περιμενεις φυσικοτητα στην Hairline. Η ahc πετυχαινει πολυ καλες φυτρωσεις σε καλη τιμη σε αδεια κεφαλια το μονο θετικο που εχω δει σε ελληνικες κλινικες τπτ αλλο
 
Μπλουζα