Κι εγένετο tsuji

Marcellino

Der Führer
Γεια χαρά, τι μου κάνετε;

Είχαμε νέα από το μέτωπο του Tsuji («ποιος είναι αυτός;;;» αν ρωτάς, φίλε μου, λυπάμαι, αλλά τον ύπνο του Δικαίου τον κοιμάσαι).
Που λέτε, τον Ιούλη ξεκινάνε οι προκλινικές δοκιμές (σε ζώα) οι οποίες πρόκειται να ολοκληρωθούν μέχρι το τέλος του έτους. Η δοκιμή Φάσης Ι/ΙΙ δρομολογείται για τις αρχές του 2019 (Μάρτη/Απρίλη), και η διάθεση της θεραπείας στα τέλη του 2020, υπό περιορισμούς, βέβαια.

Καλή τους τύχη!!!

http://www.organ-technol.co.jp/uploads/2018/06/98a3d5caabf1c7829941ab2d5caf20f8.pdf
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Φιλαράκο μαλλον εσυ κοιμάσαι..,
Κάτσε διάβασε πόσες έρευνες έχουν κατα καιρούς κ πειράματα με πολλά υποσχόμενα αποτελέσματα και και και στάδιο ενα στάδιο κανένα κ όπου να ναι βγάλαμε μαλλιά κ του χρόνου κοτσίδα κ σε δυο χρονια ράστα. Μαλακιες !!! Βαρεθήκαμε ΞΥΠΝΑ!!!
 

Marcellino

Der Führer
Φιλαράκο μαλλον εσυ κοιμάσαι..,
Κάτσε διάβασε πόσες έρευνες έχουν κατα καιρούς κ πειράματα με πολλά υποσχόμενα αποτελέσματα και και και στάδιο ενα στάδιο κανένα κ όπου να ναι βγάλαμε μαλλιά κ του χρόνου κοτσίδα κ σε δυο χρονια ράστα. Μαλακιες !!! Βαρεθήκαμε ΞΥΠΝΑ!!!
Ξέρεις περί τίνος πρόκειται;
(Αν δεν ξέρεις, απλά σε οικτίρω.)
Κατανοώ την αγανάκτησή σου, αλλά με τη δική σου λογική, της μη-προόδου, θάπρεπε νάμαστε ακόμη σε σπηλιές, να κυνηγάμε μαμούθ.
 

nikolakis

Well-Known Member
Ξέρεις περί τίνος πρόκειται;
(Αν δεν ξέρεις, απλά σε οικτίρω.)
Κατανοώ την αγανάκτησή σου, αλλά με τη δική σου λογική, της μη-προόδου, θάπρεπε νάμαστε ακόμη σε σπηλιές, να κυνηγάμε μαμούθ.
Εσυυυυ οτι πειιιισσσς , εσυ οτι πειιιισσσς .....
ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ!!!
 

vag25

Well-Known Member
Ενταξει η αληθεια ειναι οτι δεχτηκε την αναμενομενη επιθεση που δεχεται καθε νεο μελος εδω μεσα, τα τελευταια χρονια...
Ας χαλαρωσουμε λιγο εμεις οι ''παλιοι'' που τα ξερουμε ολα...
 

nikolakis

Well-Known Member
Ενταξει η αληθεια ειναι οτι δεχτηκε την αναμενομενη επιθεση που δεχεται καθε νεο μελος εδω μεσα, τα τελευταια χρονια...
Ας χαλαρωσουμε λιγο εμεις οι ''παλιοι'' που τα ξερουμε ολα...
Δεν ειναι νέο μέλος. Ειναι παλιό(ς)καράφλας...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marcellino

Der Führer
Δεν ειναι νέο μέλος. Ειναι παλιό(ς)καράφλας...
Έμαθες τίποτα για την προκείμενη τεχνολογία ή συνεχίζεις από εγωισμό του κ@λου να είσαι αδιάβαστος, αλλά παράλληλα κι απόλυτα μηδενιστικός;
Ε, φωτεινέ παντογνώστη, μπορείς να απαντήσεις;
 

aeratos28

Just aeratos
Εσύ που δεν είσαι κλασσικός ελληναρας τι είσαι που μπαίνεις σε ένα φόρουμ και προσβάλεις όλο το φόρουμ χωρίς λόγο και αιτία?είδες,άκουσες ,διάβασες την χαζομάρα σου και σαν κλασσικός μη ελληναρας το πίστεψες αμέσως και άμεσα μπήκες σε ένα φόρουμ να το παίξεις φωστήρας και λεζάντα?για κουνα το κεφάλι σου,κάνει φραπέ?κανε μας την χάρη ρε φίλε..vag25 είσαι λίγο λάθος.!για κοίτα ποιος άνοιξε το νήμα και έγραψε ειρωνικά ότι κοιμάται το φόρουμ..τον Der Führer τον μεσια περιμέναμε..λογικό να του απαντήσουν τα παιδιά στον ίδιο τόνο όπως μίλησε και αυτός..και αυτή καραμέλα με τον ελληναρα,έλεος δηλαδή..Der Führer διόρθωσε τον εαυτό σου πρώτα και μετά κρίνεις άλλους..την καμπούρα σου πρωτα
 

Marcellino

Der Führer
Εσύ που δεν είσαι κλασσικός ελληναρας τι είσαι που μπαίνεις σε ένα φόρουμ και προσβάλεις όλο το φόρουμ χωρίς λόγο και αιτία?είδες,άκουσες ,διάβασες την χαζομάρα σου και σαν κλασσικός μη ελληναρας το πίστεψες αμέσως και άμεσα μπήκες σε ένα φόρουμ να το παίξεις φωστήρας και λεζάντα?για κουνα το κεφάλι σου,κάνει φραπέ?κανε μας την χάρη ρε φίλε..vag25 είσαι λίγο λάθος.!για κοίτα ποιος άνοιξε το νήμα και έγραψε ειρωνικά ότι κοιμάται το φόρουμ..τον Der Führer τον μεσια περιμέναμε..λογικό να του απαντήσουν τα παιδιά στον ίδιο τόνο όπως μίλησε και αυτός..και αυτή καραμέλα με τον ελληναρα,έλεος δηλαδή..Der Führer διόρθωσε τον εαυτό σου πρώτα και μετά κρίνεις άλλους..την καμπούρα σου πρωτα
Επί του θέματος έχεις κάτι να πεις;;;

Δεν προσέβαλον κανέναν και καμία.
Κατά την κρίση μου, όποιος αγνοεί τα περί Tsuji κοιμάται τον ύπνο του Δικαίου. Τουτέστιν, οφείλει να ενημερωθεί σχετικώς.
Τόσο απλά.
Βέβαια, εδώ μέσα είστε αναφανδόν πορωμένοι με τις υπό του μετρίου μετεμφυτεύσεις και οτιδήποτε άλλο το κράζετε.
Κλαπ-κλαπ
 

Adriano

Well-Known Member
Ο φραπές στο χέρι σου λείπει, αγορίνα.
Περαστικά!

Πςςς, επιχείρημα...
Επί του θέματος έχεις κάτι να προσθέσεις, ή απλά είσαι τελείως αδιάβαστος;
Κλασσικός Ελληναράς δηλαδή...

Έμαθες τίποτα για την προκείμενη τεχνολογία ή συνεχίζεις από εγωισμό του κ@λου να είσαι αδιάβαστος, αλλά παράλληλα κι απόλυτα μηδενιστικός;
Ε, φωτεινέ παντογνώστη, μπορείς να απαντήσεις;

Επί του θέματος έχεις κάτι να πεις;;;

Δεν προσέβαλον κανέναν και καμία.
Κατά την κρίση μου, όποιος αγνοεί τα περί Tsuji κοιμάται τον ύπνο του Δικαίου. Τουτέστιν, οφείλει να ενημερωθεί σχετικώς.
Τόσο απλά.
Βέβαια, εδώ μέσα είστε αναφανδόν πορωμένοι με τις υπό του μετρίου μετεμφυτεύσεις και οτιδήποτε άλλο το κράζετε.
Κλαπ-κλαπ


@nikolakis

Θεωρείς ότι ο χρήστης κρατά τους τύπους και τα προσχήματα; Δες όλα τα quotes και θα καταλάβεις ποιος κάνει επίθεση.

@Marcellino

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.Αλλά σε προκαλώ να μας γράψεις σε ένα post μια περίληψη για αυτό που παρουσιάζεις.
 

vag25

Well-Known Member
vag25 είσαι λίγο λάθος.!για κοίτα ποιος άνοιξε το νήμα και έγραψε ειρωνικά ότι κοιμάται το φόρουμ..

Ρε συ χαριτολογώντας το εγραψε. Μονο εγω το καταλαβα ετσι?

Οσες φορες και να το δω παλι δεν βλεπω να προσβάλει καποιον. ''Είχαμε νέα από το μέτωπο του Tsuji («ποιος είναι αυτός;;;» αν ρωτάς, φίλε μου, λυπάμαι, αλλά τον ύπνο του Δικαίου τον κοιμάσαι)''.

Σε αντιθεση με την απαντηση του Νικολα και τις υπολοιπες απο κατω που ηταν εριστικες.

Με συμφερει και μενα να το παιξω παλιος, αλλα προτιμω να ειμαι δικαιος. Αυτο που λεω βλεπω. Ο Νικολας εκανε λαθος για μενα. Οπως και ο Μαρσελινιο στα τελευταια ποσταρισματα που εγινε πραγματικα εριστικος και αυτος.
 

vag25

Well-Known Member
Adriano σε αυτο εχεις δικιο, αλλα στο πρωτο ποστ δεν προσεβαλε κανεναν και δεχτηκε επιθεση. Εγω αυτο βλεπω και τον δικαιολογω σε ενα βαθμο για τις επομενες αντιδρασεις.
 

Adriano

Well-Known Member
Adriano σε αυτο εχεις δικιο, αλλα στο πρωτο ποστ δεν προσεβαλε κανεναν και δεχτηκε επιθεση. Εγω αυτο βλεπω και τον δικαιολογω σε ενα βαθμο για τις επομενες αντιδρασεις.

Διαφωνώ απόλυτα μαζί σου. Όταν ανοίγεις ένα thread πρέπει να είσαι ευπρεπής. Σχόλια του τύπου "Κοιμάσαι τον ύπνο του Δικαίου" ευπρεπή δεν τα λες. Δεν βαρεθήκατε τους φωτεινούς παντογνώστες και αυτόκλητους σωτήρες; Όλοι περιμέναμε τον threadάρχη να μας σώσει.
 

vag25

Well-Known Member
Διαφωνώ απόλυτα μαζί σου. Όταν ανοίγεις ένα thread πρέπει να είσαι ευπρεπής. Σχόλια του τύπου "Κοιμάσαι τον ύπνο του Δικαίου" ευπρεπή δεν τα λες. Δεν βαρεθήκατε τους φωτεινούς παντογνώστες και αυτόκλητους σωτήρες; Όλοι περιμέναμε τον threadάρχη να μας σώσει.

Μα ειναι ευπρεπεστατο το πρωτο ποσταρισμα! Κανει ΜΠΑΜ οτι το λεει χαριτολογώντας!!! Μου κανει εντυπωση που δεν το βλεπετε.
Δεν ειναι ευπρεπη τα τελευταια ποστ του ομως.

Τελος παντων δεν εχει νοημα να το συνεχισουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Το θέμα παλιός η καινούριος είναι εντελώς άσχετο..και όποιος το ανέφερε κακώς το ανέφερε..δεν έχει σχέση αυτό πουθενά..και όποιος το έπαιξε παλιός κτλ,για λάθος λόγο το έκανε..anyway,ο καθένας το διαβάζει και καταλαβαίνει κάτι άλλο,εσύ δεν βλέπεις ειρωνία στο πρώτο ποστ,οι άλλοι είδαν και του απάντησαν με τον ίδιο τρόπο,και εγώ για ειρωνικό το διάβασα,αν και δεν μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω,δεν με αφορούν χαζομαρες για έρευνες,θεραπείες,κτλ..είναι για ανθρωπακια ευκολόπιστα όλα αυτά ,δεν με αφορούν καθόλου..αλλά επειδή θα γινόταν χαμός και δύσκολα πρέπει να λείπει ο αερατος από βαβουρα έκανα μια guest εμφάνιση ...χαχαχαo_O:D:cool::p
 
Μπλουζα