Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Θελω να μου πει καποιος ποια ειναι η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΙΛΙΚΙΑ για μεταμοσχευση μαλλιων τι εχετε διαβασει πανω σε αυτο το θεμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Λογικά μπορεί να γίνει σε κάθε ηλικία ανω των 18
 

tsakalos

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

αυτο εξαρταται απο τον βαθμο της τριχοπτωσης το ιστορικο της κληρονομικοτητας αν δλδ το σοι μας ειχε καραφλα NW6 NW7 το ποσο καλα χαρακτηριστικα εχεις και το ποσο καλα αντιδραει ο οργανισμος στα φαρμακα και φυσικα στο να εχει σταθεροποιηθει η τριχοπτωση θα ελεγα πως πανω απο 27 με συνδιασμο ολους τους παραπανω παραγοντες
 

tsakalos

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

στρατο ειδα την φωτο δεν χρειαζεσαι μεταμοσχευση τωρα και αμα την στιλεις στον ραχαλ θα δεις πως θα αποριψει και θα σου πει τα λεμε σε 2-3 χρονια
 

karaflas_1

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Tsakalos εχω παει 2 φορες στον ασαντο www.asanto.gr πιστευω πως ειναι ο πιο εξηγημενος σε Ελλαδα και δεν κοροιδευει φυσικα δεν ειναι Ελληνας. Εχεις ακουσει κατι σχετικο για εκεινον?
Με εχει δει 2 φορες και μου ειπε ακομα περιμενε
 

Άκης

Administrator
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Την πρώτη πάνω αριστερά και την τελευταία κάτω δεξιά, δεν μου γεμίζουν το μάτι.
Τις photos εννοω.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Ακη ειναι ο μοναδικος ο οποιος οταν πας σου λεει τη θα περιμενεις και εχει μεγαλη ευθυνη αυτα στα λεω επειδη πηγα 2 φορες μου λεει. Οι συγκεκριμενοι που λες εκαναν 2 συνεδριες. Αν τυχει και πας ποτε εστω και για πλακα θα καταλαβεις τη ανθρωπος ειναι και τη κανει.
Οταν πηγα και των ρωτησα μου ειπε αυτολεξη : εχω ευθυνη μεγαλη και δεν μου αρεση να κοροιδευω αν σου κανω αυτο που θες μου ειπε δεν θα δεις διαφορα γιαυτο περιμενε (ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ) .
Δεν ειναι ο αρμανι ουτε καποιος απο τους κοριφαιους αλλα δεν ειναι χασαπης τουλαχιστον.
Ακομα μου ειπε αν ποτε κανεις θα σου πω τη θα περιμενεις ποιο θα ειναι το αποτελεσμα, γιαυτο τον εκτιμω αυτον και μονο αυτο
Την ιδια μερα το πρωι πηγα και στην αλλη κλινικη B######## και μου λενε (4000 ευρω ενας αναισθησιολογος ) πστευω να καταλαβες ποια κλινικη λεω
 

karaflas_1

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Θα παρακαλουσα οποιος εχει παει στον συγκεκριμενο ιατρο να αναφερει αν ειναι καλος ή κακος στην δουλεια του για να ξερουμε να κλισουμε και αυτη την πορτα απο Ελλαδα για το θεμα της μεταμοσχευσης και να μην το συζηταμε πλεον στο forum
γιατι κατανταει κουραστικο!
 

Άκης

Administrator
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Αν πηγε κανείς εκεί ας το αναφέρει. Πάντως ενημερωτικά, να μην αναφέρει "ουάο είναι γαμάτος", "πήγα και εγώ και είδα διαφορά"
κλπ χωρίς να έχει πριν και μετά photos.
Θα πιστεύατε πχ τον tsakalo, αν δεν είχε αυτές τις photos του;;;

Ο Stratos εκφράζει την γνώμη του σαν τί άτομο είναι ο συγκεκριμένος από τον τρόπο που φέρθηκε.
Πάντως αν ξαναπάς Stratos, ζήτα του να μιλήσεις με κάποιον ασθενή του.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Θα το κανω οπως λες
Ειπαμε δεν ειναι αρμανι αλλα κανει σωστη δουλεια με μετρια αποτελεσματα δεν μπορει να σε κανει hairline τσακαλου πχ
Οταν κατεβω αθηνα θα ζητησω να δω καποιον ασθενη του σιγουρα κραταω πολλες επιφιλαξεις τωρα πλεον και θα ηθελα πολυ ο τσακαλος να μας πει αν το γνωριζει γιατι εχει μεγαλη εμπειρια πανω στο θεμα για να κλεισει[b][/b] το θεμα μεταμοσχευσης στην Ελλαδα μην λεμε τα ιδια και τα ιδια!
thanks
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Admin είπε:
τί άτομο είναι ο συγκεκριμένος από τον τρόπο που φέρθηκε.
Πάντως αν ξαναπάς Stratos, ζήτα του να μιλήσεις με κάποιον ασθενή του.

οχι με εναν αν ειναι δυνατον με περισσοτερους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tsakalos

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Stratos είπε:
Tsakalos εχω παει 2 φορες στον ασαντο www.asanto.gr πιστευω πως ειναι ο πιο εξηγημενος σε Ελλαδα και δεν κοροιδευει φυσικα δεν ειναι Ελληνας. Εχεις ακουσει κατι σχετικο για εκεινον?
Με εχει δει 2 φορες και μου ειπε ακομα περιμενε
ειδα το site του και ειδα πως χρησιμοποιει choi implanter οποτε καντηνα με ελαφρα
 

karaflas_1

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Καταλαβα το λες για το λογο του οτι δεν δινει την απαραιτητη πυκνοτητα και τη σωστη γωνια φυτρωσης
 

aprilianos

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Ακομα το συζητατε για την Ελλαδα? Σε τετοιο θεμα δεν ειναι να παιζει κανεις, μονο στους 4-5 μεγαλους του εξωτερικου μπορει να δει κανεις σοβαρο αποτελεσμα.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

aprilianos είπε:
Ακομα το συζητατε για την Ελλαδα? Σε τετοιο θεμα δεν ειναι να παιζει κανεις, μονο στους 4-5 μεγαλους του εξωτερικου μπορει να δει κανεις σοβαρο αποτελεσμα.

σωστος 100% agree
 

Ricordos

New Member
Απ: Καταλληλη ιλικια μεταμοσχευσης μαλλιων

Παιδιά τι μέθοδος είναι αυτή η Choi Fug που αναφερετε που χρησιμοποιεί ο Santo; Ποια δηλαδή τα μειονεκτήματά της;
Εμένα πάντως μου είπε πως θα κάνουμε τη μέθοδο strip την κλασσική, άλλη εννοούσε δηλαδή; Ποιες οι διαφορές γιατι μπερδεύτηκα;
Πάντως στα όσα αναφέρεις Στράτο για το σαν άνθρωπος και εμένα την ίδια εντύπωση μου έδωσε. Τώρα η δουλειά του είναι άλλο θέμα...
Μια απάντηση αν είναι δυνατό παιδιά γιατί έχω κλείσει προσεχώς χειρουργείο και ψιλο - αγχώθηκα...
ΥΓ. Τώρα σκέφτηκα ότι ο Στράτος είναι banned...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα