Καλυτερη τιμη regaine?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γενική συζήτηση για θεραπείες' που ξεκίνησε από το μέλος Akis-multi, στις 1 Απριλίου 2018.

1. Akis-multi

Akis-multi Well-Known Member

Καλησπερα σε όλους. Γνωρίζει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε Regaine lotion ή Regaine foam φθηνότερα από ότι στα φαρμακεία με ασφάλεια χωρίς ρισκο; Έχουν ακριβυνει πάρα πολύ, η λοσιόν από 18 πήγε 25€ και ο αφρός από 34 πηε 40€. Πολλά λεφτά για κάθε μηνα.

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. bnanos

bnanos New Member

μπορεις να παρεις kirkland που εχει minoxidil 5% και ειναι το ιδιο πραμα(ψαξε και θα δεις οτι δεν εχουν διαφορα)απο το ebay με λιγοτερο απο 50 ευρω για 6 μηνες αλλα παρε απο καλο πωλιτη οχι απο οποιον νανε,εγω περνω απο των πιο γνωστο που φερνει απο αγγλια

4. ironmaiden3

ironmaiden3 New Member

https://www.minoxidil2u.com ο αφρός regain βγαίνει γύρω στα 22 ευρώ ανάλογα με την συσκευασία στα στελνει η acs σπιτι σου εντός 5-6 ήμερων το πολύ , χωρίς φόρους η τελωνεία κτλπ

5. Akis-multi

Ευχαριστώ για την απάντηση απλά προτιμώ regaine που έχω ξεκινήσει εδώ και 5 μήνες. Έχω διαβάσει πως είναι το ίδιο ή μάλλον σχεδόν το ίδιο αλλά είμαι ευχαριστημένος με το regaine αφρό και λέω να μην πειραματιστω..ευχαριστώ πολύ φίλε..

6. Akis-multi

Iron maiden πολύ καλή τιμή και αν πάρεις για πολλούς μήνες η τιμή σε σχέση με τα φαρμακεία πέφτει κάτω της μισής. Είναι έμπιστο site είμαστε σίγουροι;;μη μας μείνουν στο χέρι ότι χτίσαμε με κόπο..

7. ironmaiden3

ironmaiden3 New Member

φίλε μου έχω παραγγείλει 2 φόρες με την τελευταία πριν ένα μήνα. όλα ήταν μια χαρά.

8. Akis-multi

Ωραιος τότε θα σε εμπιστευτω..

9. kasp31

kasp31 New Member

Καλησπερα παιδια.. Ακη τελικα το παραγγειλες?Ολα καλα με το προιον?

10. RENGAR

RENGAR Member

paidia exo ego 2 mboukalakia regaine foam se afro 50 euro kai ta 2 epidi den vazo einai olokainourgia opoios endiaferete inbox mono athina xeri xeri

Linedox έχει κάνει like σε συτό.
  11. Linedox

Linedox New Member

Φιλε μου ενδιαφερομαι

Μοιραστείτε τη σελίδα