Καλές γιορτές & καλή ανάσταση με υγειά!!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο μπαμπάς μου ανήκει σε μια ομάδα με μηχανές.
Λόγο αυτού,κάνει και με πιτσιρικάδες παρέα πιο μικρούς από έμενα.
Ένας από αυτούς που τον είχε και σαν γιο ήταν μαζί για καφέ εκείνο το βράδυ,το παιδί για μια στιγμή έφυγε να βάλει βενζίνη μέσα στην πόλη και σκοτώθηκε,μόλις 25 ετών.
Το γκάζι και η ζωή είναι γλυκά. Διαλέγεις...
Άλλοι 4 φίλοι μου τράκαραν μέσα σε 2 μήνες. Οι τρεις από αυτούς τούμπαραν ο ένας μόλις προχθές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Η ζωη ειναι στιγμες......αλλες χαρουμενες και αλλες δυσαρεστες.

Συνηθως χαρουμενες ειναι οι γιορτινες μερες. Οι μερες που μας φερνουν κοντα με τους δικους μας ανθρωπους και μας απομακρυνουν απο το αγχος της καθημερινοτητας.

Ας απολαυσουμε λοιπον αυτες τις ημερες και ας χαρουμε τη ζωη μας.

Χρονια πολλα σε ολους τους φιλους του forum, ιδιαιτερα στον Τασο για την ονομαστικη εορτη του και το Γιαννη για τα γενεθλια του.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ παιδιά. 39 από σήμερα.
Από τα 40 πρέπει να βάλω μπρος για το ροξακι μου και ένα γενικό servis ότι χρειάζομαι και μετά πιστεύω να είμαι καλυμμένος για πολλά χρονιά.
Ήδη κοντεύω 6 χρονιά από την πρώτη μεταμόσχευση.
 

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ παιδιά. 39 από σήμερα.
Από τα 40 πρέπει να βάλω μπρος για το ροξακι μου και ένα γενικό servis ότι χρειάζομαι και μετά πιστεύω να είμαι καλυμμένος για πολλά χρονιά.
Ήδη κοντεύω 6 χρονιά από την πρώτη μεταμόσχευση.



Αντε ρε Γιαννη, σταματα επιτελους για ενα χρονο τα ταξιδια σε ινδονησιες, μαζεψε λιγα χρηματα και φτιαξε το crown.

Αλλωστε δε χρειαζεσαι πολλα χρηματα........με λιγα παζαρια ο Βεκρης θα σου βαλει 2000 grafts με 2500 ευρω (ως εκδουλευση για παμπολλα θετικα σχολια που κανεις συχνα-πυκνα για την κλινικη του......χα,χα,χα!!!!!)

Υ Γ. Αν κανεις δευτερη μμ και ειναι το ιδιο επιτυχης, οπως η πρωτη, σε δυο-τρια χρονακια προβλεπω θα ανεβεις επιπεδο και θα αρχισεις τα ταξιδια σε Χαβάι και Χονολουλου!!!! Με το νεο λουκ δε θα σε ικανοποιουν πλεον οι ασιατισες.....θα εισαι για μεγαλυτερα πραγματα!!!!
 

tol

Well-Known Member
Ευχαριστώ παιδιά. 39 από σήμερα.
Από τα 40 πρέπει να βάλω μπρος για το ροξακι μου και ένα γενικό servis ότι χρειάζομαι και μετά πιστεύω να είμαι καλυμμένος για πολλά χρονιά.
Ήδη κοντεύω 6 χρονιά από την πρώτη μεταμόσχευση.

Αντε ρε Γιαννη, σταματα επιτελους για ενα χρονο τα ταξιδια σε ινδονησιες, μαζεψε λιγα χρηματα και φτιαξε το crown.

Αλλωστε δε χρειαζεσαι πολλα χρηματα........με λιγα παζαρια ο Βεκρης θα σου βαλει 2000 grafts με 2500 ευρω (ως εκδουλευση για παμπολλα θετικα σχολια που κανεις συχνα-πυκνα για την κλινικη του......χα,χα,χα!!!!!)

Υ Γ. Αν κανεις δευτερη μμ και ειναι το ιδιο επιτυχης, οπως η πρωτη, σε δυο-τρια χρονακια προβλεπω θα ανεβεις επιπεδο και θα αρχισεις τα ταξιδια σε Χαβάι και Χονολουλου!!!! Με το νεο λουκ δε θα σε ικανοποιουν πλεον οι ασιατισες.....θα εισαι για μεγαλυτερα πραγματα!!!!
 
Μπλουζα