Θεραπεία τύπου 'smp' στην κλινική 'd*i αθηνών'

andros15

Member
Χαιρετώ, για να φαίνεται ωραίο το αποτέλεσμα πρέπει να είσαι ψηλοκουρεμένος και γι αυτό κάθε 2 μέρες τα παίρνω με την μηχανή. Όσοι δεν θέλουν να κουρέβονται πολύ κοντά δεν τους συνιστώ να κάνουν ταττου. Επίσης όπως μου είπε ο τεχνικός μερικές τελείες έφυγαν κυρίως στους κροταφους και θα ξανά συναντηθούμε για να μου τις ξανά χτυπήσει (μάλλον μετά το καλοκαίρι γιατί δεν μαζεύονται εύκολα ραντεβού στην Θεσσαλονίκη). Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andros15

Member
bf067ef880f58982910230d59729977c.jpg
 

BillR

Member
εμένα πάντως το αποτέλεσμα μου αρέσει πολύ.
Αν μπορέσεις κάποια στιγμή (και έχεις τη δυνατότητα βέβαια) βγάλε καμιά πιο κοντινή, με φως και καλύτερη ποιότητα.

Επίσης, το κοντινό σου περιβάλλον τι είπε;
Το κατάλαβαν; Σου είπαν ότι φαίνεται;
 

Adriano

Well-Known Member
Να σε ρωτήσω κάτι φίλε andros15? Μετά την συωεδρία απαγορεύεται να λουστείς; Και αν ναι για πόσο καιρό;
 

andros15

Member
1Mzk5dV.png
rv0TlBR.png
EAAPS7l.png
JckdkBs.png

και μια πιο μακρινή
r1igkv8.png

νομίζω φαίνονται τα σημεία στους κροτάφους που έφυγαν οι τελείες..ελπίζω όταν γίνει η επαναληπτική συνάντηση να μείνουν
 

joner

Member
Μπράβο Andros!
Σου εύχομαι να χαρείς το καλοκαίρι με αυτό το αποτέλεσμα!
Ναι φάινονται λίγο οι κροτάφοι αλλά με μια συνεδρία πιστεύω θα πυκνώσουν.
 

BillR

Member
πιστεύω ότι με ακόμα πιο κοντό μαλλί θα δείχνει ακόμα καλύτερο το αποτέλεσμα..
 

Δημητρης38

Active Member
Μπραβο ρε Αndros εγω ετσι οπως το βλεπω το αποτελεσμα απο τις φωτογραφιες πολυ μου αρεσει.
Θελεις ενα κλεισιμο στους κροταφους η αληθεια ειναι αλλα αφου το κανονισες... ολα οκ !!!

Γραψε μας αν θελεις τις εντυπωσεις απο τον περιγυρο σου και τι σου λενε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aggelos88

Active Member
Andros μονο μπροστα εχεις κανει tattoo γιατι απο τις φωτο φαινεται οτι πισω στο κεφαλι εχεις πολλα μαλλια ( αν εχει tattoo και πισω τοτε θα εκπλαγω)?? Φαινονται κατι τελειες που εχουν φυγει μπροστα και εχουν καπως διαφορετικο χρωμμα και ειναι μεγαλυτερες απο μια τριχα ξυρισμενη ετσι οπως το βλεπω αλλα μπορει να ειναι και η φωτο.

Το θεμα ειναι οτι εσυ εχεις και αρκετες τριχες, το tattoo ηταν σαν υποστηριξη, αν καποιος ειναι nw6 θα μπορουσε να κανει tattoo σαν αυτο και να φαινεται φυσικο?? Νομιζω πως οχι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Βρε παιδια να ρωτησω κατι ?
εαν καποιος θελει να κανει smp και μετα απο 3-4 χρονια θελει να κανει και μ/μ
Στην επιφανεια που θα "χτυπηθουνε" τα μελανια, θα υπαρχει καποιο προβλημα με το δερμα ή την φυτρωση των μοσχευματων?
 

andros15

Member
Όχι Δημήτρη δεν υπάρχει πρόβλημα. Το μόνο πρόβλημα θα είναι να μην βλέπει που δεν υπάρχουν τρίχες λόγο του ταττου, αλλά σε 3-4 χρόνια θα έχει φύγει λογικά
 

aggelos88

Active Member
Andros δεν μου απαντησες αδερφε, εχεις κανει και πισω tattoo ή μονο μπροστα??
Θελω να πω τι norwood εισαι ??
 

Jimlykos

Member
Πως παει andros15? Εχεις ξεχαστει απο το θεμα τριχοπτωση να φανταστω?
Κανεις αλλος που να εκανε smp υπαρχει εδω?
 

BillR

Member
ναι όντως, δώσε καμιά ενημέρωση φίλε andros
έκανες την επαναληπτική συνάντηση για τους κροτάφους;
επίσης σε είχα ρωτήσει και σε παλαιότερο μήνυμα αλλά μάλλον δεν το είχες δει,
αντιδράσεις από το κοντινό περιβάλλον; Έχει γίνει αντιληπτό από κάποιον γνωστό σου; Ότι κάτι έκανες;
 

andros15

Member
Καλησπέρα παιδιά. Συγγνώμη για την απουσία αλλά έχουν τύχει πολλά προβλήματα τώρα τελευταία. Όσον αφορά το ταττου:
Αφησα τα μαλλιά να μεγαλώσουν τώρα τελευταία και έχω να πω ότι φαίνομαι σαν να μην έχω κάνει ταττου (τα αραιοματα φαίνονται κανονικά θέλω να πω). Θα τους πάρω τηλέφωνο τον Σεπτέμβρη για επαναληπτικό όπου θα τα ξανακουρεψω και θα σας ενημερώσω τότε. Συμπέρασμα: αν δεν θέλετε να κουρεβεστε γουλι το ταττου δεν είναι λύση
 
Μπλουζα