Θεραπεία τριχόπτωσης με φυσικές μεθόδους συστατικά...

firestorm

New Member
Γεια σας παιδιά! Καινούριος εδώ στο φόρουμ... θα ήθελα να σας ρωτήσω τι γνωρίζεται για το εν λόγο site- άνθρωπο και τις θεραπείες του.... Endhairloss.eu.
Είναι ΟΚ? ή απατεώνας? Στο youtube δείχνει και κάποια βίντεο με κάποια (ματζούνια) και από ότι είδα δεν μου φαίνεται για κάτι fake... Τι γνωρίζεται για το θέμα? Προς το παρών είμαι σε φάση που παίρνω μινοξιδίλη εδώ και 2 μήνες και βιοτίνη μαζί με 1 epicrin κάθε ημέρα... Βγάζω χνούδι αρκετό βλέπω... Έχω και προσκάρ αλλά είμαι αρκετά σκεπτικός για να το ξεκινήσω.... Τι μου προτείνεται? Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και τον πολύτιμο χρόνο σας που θα διαθέσετε για εμένα...! Είμαι στα 36!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
καλησπερα,δεν καταλαβα τι εκανες λαθος στην δημοσιευση,χρειαστηκε η εγκριση μου για να γινει ορατο το θεμα
φτιαξε λιγο το μεγεθος γραμματοσειρας
 
Firestorm εγω παντως δε πιστευω σε μαντζούνια και γιατροσόφια. Η μεταμόσχευση μαλλιων με εγχείριση ειναι η λύση και το αποτέλεσμα ειναι μονιμο. Εγω εκανα μεταμόσχευση μαλλιών πριν 1 χρονο στο hairsurgery της Καλογιαννη και ειμαι απολυτα ευχαριστημένος. Εννοειται πλήρωσα κάτι παραπάνω, αλλά μιλαμε για την εμφάνισή σου φίλε. Αξιζει.
 

nikolakis

Well-Known Member
Firestorm εγω παντως δε πιστευω σε μαντζούνια και γιατροσόφια. Η μεταμόσχευση μαλλιων με εγχείριση ειναι η λύση και το αποτέλεσμα ειναι μονιμο. Εγω εκανα μεταμόσχευση μαλλιών πριν 1 χρονο στο hairsurgery της Καλογιαννη και ειμαι απολυτα ευχαριστημένος. Εννοειται πλήρωσα κάτι παραπάνω, αλλά μιλαμε για την εμφάνισή σου φίλε. Αξιζει.
Για κάνε καμια παρουσίαση να δούμε πως πήγε αν θες βέβαια.
 

makis25

Well-Known Member
1) τα ματζουνια δε δουλευουν . Μην εμπιστευεσαι κανεναν που λεει πως αυτος ανακαλυψε , οι αλλοι δε ξερουν , οι αλλοι επιτιδες λεν να παρεις φαρμακα ενω με το ταδε ματζουνι κτλ . Ολοι πουλανε κατι
2) παιρνεις τα εγκεκριμενα φαρμακα που εχουν παρει εκατομμυρια αλλοι ανθρωποι και κρατησαν τα μαλλια τους . Καλα κανεις
3) Giorgos Fragkoulis ναι η μεταμοσχευση προσφερει ενα αποτελεσμα μονιμο μονο για τις μεταμοσχευμενες τριχες . Ολες οι υπολοιπες διχως τα φαρμακα θα συνεχιζουν να πεφτουν δυστιχως . Ειναι απλα θεμα χρονου .
 
Καλησπέρα παιδιά, με την πρώτη ευκαιρια θα στειλω φωτογραφιες. Οχι, δεν υπαρχει θεραπεία για την τριχόπτωση. Αν οι τριχες εχουν ταση να πεφτουν θα πεσουν! αλλα αν οι καινουριες μετά την μεταμόσχευση τοποθετηθούν σωστά απο τον γιατρό δεν υπάρχει φόβος. Θα συνεχίσουν να μεγαλώνουν όπως οι φυσικές τριχες. Μπειτε εδώ https://hairsurgery.gr/ να βρειτε info.
 
Καλησπέρα παιδιά, με την πρώτη ευκαιρια θα στειλω φωτογραφιες. Οχι, δεν υπαρχει θεραπεία για την τριχόπτωση. Αν οι τριχες εχουν ταση να πεφτουν θα πεσουν! αλλα αν οι καινουριες μετά την μεταμόσχευση τοποθετηθούν σωστά απο τον γιατρό δεν υπάρχει φόβος. Θα συνεχίσουν να μεγαλώνουν όπως οι φυσικές τριχες. Μπειτε εδώ https://hairsurgery.gr/ να βρειτε info.
Καλησπέρα George φίλε, εγώ επειδή δε πολυπιστεύω σε μαντζούνια και ιστορίες, είναι καλή αυτή η γιατρός; Ξέρουμε κάτι παραπάνω;
 

Veron

Well-Known Member
@Giorgos Fragkoulis @Pantelis Karajohn Παλι τα ιδια της συγχωρεμενης...Δεν εχεις βαρεθει ρε υποτακτικε της Καλογιαννη (αν δεν εισαι η ιδια) να κανεις τον ιδιο διαλογο απο αυτα τα 2 account σε ολα τα νηματα?
 

crossfire

Well-Known Member
Καλησπέρα George φίλε, εγώ επειδή δε πολυπιστεύω σε μαντζούνια και ιστορίες, είναι καλή αυτή η γιατρός; Ξέρουμε κάτι παραπάνω;

Άμα ξέρατε το φόρουμ σε τι υψηλό επίπεδο είναι, θα γελουσατε και εσείς με αυτά που γράφετε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα, δε καταλαβαίνω τι εννοείται. Έχω μπει σε ένα φόρουμ επειδή με ενδιαφέρει το θέμα και έχω κάθε δικαίωμα να λέω τη γνώμη μου. Όλοι να βρούμε μια λύση ψάχνουμε, όχι να πλακωθούμε.
 
Μπλουζα